reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

hej dziewczyby,

Ja bylam na krotkim urlopie, ale chyba was nie nadrobie.

Wrocilam chora, corka antybiotyk.
Ja sie lecze syropem z cebuli mam nadzieje pomoze.

I u mnie nadal zero objawow ciazowych. Wizyta juz w piatek.
 
Ostatnia edycja:
reklama
jagna25 ja na duphastonie i luteinie (takich samych dawkach) zaszlam w ciaze. Duphaston czyms jednak roznni sie od luteiny, pozatym lut biore dowcipnie:) Lekarz powiedzial ze w moim przypadku bez tych lekow ani rusz:p martwi mnie tylko ogromna dawka magnezu 2x2 a na ulotce hela mag b6 pisze ze 1 tabletka dziennie i nie przekraczac...:eek:
A jak się czujesz na duphastonie??? Ja przez pierwszy tydzień myślałam że cały dzień będę wymiotować i dużo jadłam, teraz jest lepiej:-)
Lecę do koleżanki na kawkę:-D:-D
 
Witajcie.. czy macie mdłości teraz w ciąży? ja od pierwszego dnia czuje się tragicznie, jak nie bóle głowy to wymioty i uczucie że zaraz zemdleje i muszę siedzieć.. w ogóle mi to nie odpowiada, tym bardziej że w domu takie żywe dziecko lata i ciągle chce na podwórko wyjść.. Na dodatek tabletki prenatal clasic dokładają mi więcej mdłości i musiałam je odstawić i brać sam kwas foliowy.

W poprzedniej ciaży tak super się czułam, pod namiot jeździłam, nad morze, ciągle w ruchu nic nie czułam gdyby brzuch nie rósł to bym nie wiedziała że w ciąży jestem. Oczywiście tylko zgaga wieczorami mnie męczyła.


Co do tego nocnika, mój mały szybko załapał co się na niego robi itp. Ale że jest w gorącej wodzie kąpany to on nie usiedzi długo i właśnie jak jedna z was pisała zamiast siku do nocnika to obok.. ja się go pytam ale on mówi że "nie chce" pomimo to ciągle go wysadzam (na podwórku, na nocnik itp) ale na razie nie trafiam na siuśki.. dam mu jeszcze troszkę czasu..
 
Bakaalia ja w tej ciąży, mam mdłości, ale bez wymiotów i straszny apetyt. Poprzednią ciążę przeszłam tak jak Ty:-) Poza brzuchem, "kopniakami" i zgaga nic mi nie było.
Siedzę i się nudzę w domku pusto, zaraz po Celinkę polecę, a tak mi się nie chce:zawstydzona/y:
 
ja nie mam jakoś specjalnie apetytu, odrzuca mnie mięso i jego wyroby no i zapach tabletek prenatal .. a tak to na razie te mdłosci własnie i takie złe samopoczucie.. oby do 3mc mineło..
 
No to ja w 1 ciąży miałam to samo co teraz, tylko później (zaczęłoby się gdzieś za 2 tyg). Mdłości o kazdej porze i coraz mniej rzeczy przechodzi mi przez gardło. Wciskam.
Jak dobrzse, że mąż pojutrze na urlop, aż mi żal malucha, że nie mam dla niego tyle entuzjazmu i siły co wcześniej.
 
U nas nadal upały. Dzieci śpią - całe mokre już...:/

A mnie senność jakoś mija :)
Za to na jedzenie nie mogę patrzeć. Mam 0,5 kg na minusie! Pierwszy raz w życiu chudnę w ciąży. Z Anielą miałam na koniec 6 tc już +1 kg...:/
 
reklama
Do góry