reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

madzik ja w tym roku koncze tez 37 lat co prawda to moja druga ciaza ale moj gin moei ze jak ma byc dobrze to bedzie bez wzgledu na wiek bo to wszystko zapisane jest w genach. Bedzie dobrze &&&&&
 
reklama
Ewula_m nie, nie ja już mojego nie karmię. Pisząc cycuś miałam na myśli, że jest maminsynkiem takim. Ja go karmiłam krótko, bo do lipca tamtego roku.

Smerfetka* Ja sobie tak cały czas powtarzam. Jak ciąża ma być to będzie, dzidziuś jest silny to wytrwa. Eryk był silny od samego początku,począwszy, że jak robiłam test półtora tyg przed @ wyszły już wtedy mi dwie grube krechy. Ale mimo wszystko, jak już się zaciąży i potem straci to nic z takiego mówienia, myślenia.


Dobra ja się bardziej, i bardziej stresuje do 16 już blisko.
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja :)

dziewczyny które mają dzisiaj wizyty, trzymam za was kciuki &&&& - zdajcie potem relacje :)

Ja się dzisiaj czuje znośnie, póki co brzuch mi nie dokucza (nie boli) .... właśnie niedawno wstałam z południowej drzemki.... usypiałam córe i tak jakoś kimło mi się przy niej :) Obiadek już zjedzony (tzn. córa zjadła) ja jakoś nie mam apetytu....
 
Dziewczyny trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.

dziewczyny czy ktoras ma wzmozony apetyt? Bo mnie ssie jakbym salitra polknela musze to jakos opanowac bo nie moge sobie pozwolic na zbyt duzy przyrost wagi.
 
Kwiatuszku - pełen naturalisk :-)...zresztą my nie braliśmy pod uwagę in vitro. Coś tam o IUI mysleliśmy ale to tak odlegle... no i się udało
CZEKAMY NA RELACJĘ Z WIZYT BO WIDAC, ŻE DOŚ DUŻO DZIŚ MA :tak:
 
wow, ale ciężko nadążyć za Wami :)
do marcia30: detektor kupiłam, bo w pierwszej ciąży serduszko dziecka przestało bić w 9 tygodniu, a dowiedziałam się o tym dopiero po trzech tygodniach :( i w drugiej ciąży byłam tak spanikowana, że co jakiś czas sprawdzałam czy już słychać serduszko. Ale w instrukcji jest napisane, że dopiero od 12 tygodnia słychać i tak mniej więcej u mnie też było. Później jak miałam gorsze dni, posłuchałam sobie i było super. Teraz też już fiksuje, myślałam, że będę spokojniejsza, ale mam ciągle sny, że krwawię. Nie wiem, chyba wizyty powinny być co tydzień :)
 
reklama
Do góry