reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Marcia, ja tak mam. Ciągle jestem głodna, w pierwszej ciąży też tak było. Dziś już mam za sobą talerz zupy, 2 bułki, 4 kromki chleba, kilka wafli ryżowych i jakieś owoce :confused: Dobrze, ze młody mi podjada :D
 
reklama
Ja na razie apetytu do jedzenia nie mam.... i dobrze.... bo w pierwszej ciąży przytyłam 30kg!!:szok: nie chce teraz powtórki z rozrywki :-p teraz mam zamiar wszystko robić żeby przytyć max. 10kg... bo potem ciężko to zrzucić.... Już po nocach objadać się nie będę...o nie!:-D
 
Nikusia ja też po poronieniu:-( i pewnie te clexane też przez to, ale mówił, że przy p.ciałach też to się bierze. Mam nadzieję, że pomoże:-)

Dziewczyny, czekamy na relacje z dzisiejszych wizyt!:)
 
Dzień dobry mamuśki :-):-)


Nikusia gratuluje bijącego serduszka. ;-) Oby plamienia się nie powtórzyły.


Tymuniek ja też ciągle arbuzem się zajadam :-)


lady87 smerfetka Babygg &&&&&&&&&&&&& kciuki za wizytę. Czekamy na wieści ;-)


siasia super, że widziałaś fasolkę i serduszko!! Mam nadzieję, że plamień już nie będzie ;-)


wiolciaa trzymam kciuki za II kreseczki na teście ;-)


Medzik witamy w naszym skromnym gronie.


mouse mam nadzieję, że za dwa tygodnie przejdą Ci te paskudne mdłości a ten dzień będzie najpiękniejszym w Waszym życiu

duska mi też już dwa razy się śniło, że krwawię i raz, że beta spada… Niby jestem spokojna, dobrej myśli, ale podświadomie jednak się stresuje.

Ja do tej pory nie odczuwam żadnych zmian apetytu. Jem jak do tej pory. Mdłości też nie mam, ale u mnie w rodzinie nikt nie miał, więc może i mnie to ominie. Jedyny objaw to bolące piersi, rano jak wstaję z łóżka to niosę je w rękach :-D

Miłego wieczorku!!
 
Suonko - no dziś lekko jeszcze brudzę ale mam nadzieję, że kuracja duphastonem pięknie to wyrówna i małe dobrze sobie tam radzi:tak:
No na razie bój o Clexan się toczy uruchomiłam tzw. znajomości może da się coś taniej ;-)
 
Ale Wy macie wenę :happy2:
Medzik witaj ja też z Wro - :) do jakiego lekarza chodzisz?

Witam nowe mamuśki :)
Jeżeli chodzi o bliźniaki to sama z nich jestem- jednak ciąża potwierdzona jako pojedyncza :)
widziałam w wątku Luty2014 że będą nawet trojaczki :szok::-D
 
oooo trojaczki :szok::szok::szok: chyba rzadko się zdarza..... ja też jestem z bliźniąt, więc pewnie sama mieć ich nie będę :-D

dziewczyny ile płynów dziennie przyjmujecie??? bo tak apropo tego spłaszczonego pęcherzyka co wspominała bodajże mamusia synka to mi lekarka w pierwszej ciąży kazała dużo pić bo miałam malutki pęcherzyk.... Teraz pije te 2litry dziennie tylko, że przez to latam co chwile do wc
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkich starych i nowych hehe :-)

Bylam dzis na wizycie ale tylko takiej ogolnej, na usg i bicie serduszka niestety jeszcze musze poczekac 2 tygodnie :wściekła/y:. Okazalo sie, ze mi sie jeszcze zapalenie zrobilo ale tak to wszystko ok.

Jesli chodzi o mdlosci i tak dalej to moja gin powiedziala zebym brala 2x dziennie magnez to beda miejsze - moze to tym ktore sie tak mecza pomoze.

Jesli chodzi o bol brzucha (tak jak podczas okresu) to to jest normalne i mam wtedy brac nospe doraznie. Powiedziala, ze to jest bezpieczne dla dzidziusia.

19ania90 ja pije okolo 5 litrow dziennie a i tak mi kazala pic wiecej, bo w badaniu mi wyszlo, ze za malo pije :baffled:

Jesli chodzi o blizniaki to dziadek mojego meza jest blizniakiem, wiec u nas jest takie prawdopodobienstwo :-)

No to chyba na tyle, zycze milego wieczorka wszystkim :tak:
 
Do góry