reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Hej dziewczynki

nikusia gratuluje bijacego serduszka , super

babygg ja dzis tez mam wizyte na 18,strasznie sie stresuje, bardzo chcialabym uslyszec serduszko....

Witajcie nowe marcoweczki i czujcie sie u nas dobrze :)

Ja siedze w pracy z przerazeniem bo dzis wchodzilam po schodach i sie potknelam i odrazu schiza czy to nie zaszkodzi fasolce mam nadzieje ze gin da mi L4 po urlopie bo nie chce sie stresowac.

Milego dnia wszystkim
 
reklama
zależy jak lekarz wypisze recepte wtedy przysługuje refundacja lub nie, np taka luteina kosztuje bez refundacji cos ok. 30 zł a jak lekarz zapisze ryczałt to 3,20 i w tamtej ciąży placilam 30 zl a w tej za 3 opakowania zapłaciłam 9,60 zł :-) dobra cena :-) moje dziecko ma astme i ma leki po 3,20 zl ale dopoki nie mieliśmy od alergologa karteczki z symbolem choroby lekarka nam to samo lekarstwo zapisywała i kosztowało 100 zł :-(
 
Smerfetko - to trzymam kciuki za wizytę. Jesteśmy na tym samym etapie ciąży i my wczoraj słyszeliśmy już serduszko więc jestem pewna, że wrócisz do nas z dobrymi wiadomosciami.
Mamusia synka- no właśnie dlatego ja chcę zapytac znajomego bo dla mnie to full kasy.
 
Lady, widzę, ze nadal karmisz :-) Jak długo planujesz? Ja liczę, ze mój sam się odstawi, jak piersi zaczną produkować siarę.

Marcia, ja miałam dziś pobudkę o 5 ;)

Wiolciaa, rano zrób test.

Ja chodzę prywatnie do gina, kiedyś zapisywała mi luteinę, jak miałam problem z torbielami i zawsze miałam ten lek refundowany. To chyba zależy od tego czy lekarz ma umowę z nfz-em?
A swoją drogą bardzo drogie te wszystkie leki, ale czasem nie ma wyjścia. Ale mam nadzieję, ze dzięki nim Wasze ciąże zakończą się dopiero w marcu!
 
ja już sama nie wiem jak to jest z tą refundacją, na razie kupuję te zastrzyki po normalnej cenie,ale też może spróbuję pokombinować coś żeby były tańsze, tylko nie bardzo mam gdzie to kombinować:-( jakiś czas temu claxane było refundowane zawsze, pani w aptece mi powiedziała, że o ten lek jest walka od jakiegoś czasu, bo sporo osób go przyjmuje, wcześniej był refundowany, a teraz taka cena. Mi powiedział gin., że przy zakrzepicy żył w ciąży on jest refundowany. Ja go biorę bo mam p.ciała przeciw jądrowe. Luteinę też mam nierefundowaną:( widocznie może mój lekarz nie ma jakieś kompletnej umowy z NFZ, nie mam pojęcia.
 
Cześć dziewczyny :-) przyjmiecie mnie do swojego grona... ja zrobiłam test i są dwie piękne kreski, termin wypada na 16.03.2014 :-D wizytę u lekarza mam dopiero 30.07 i bardzo się boje żeby było wszystko dobrze, jest to moja pierwsza ciąża a dodam, że mam 37 lat upsss oby było wszystko dobrze.
 
Ewula - dokładnie tak jest. Ja chodzę prywatnie ale dr od razu powiedział mi, że nie ma umowy z NFZ -etem. Dlatego szukam po znajomych.
Kasiulekk - ja też mam przeciwciała przeciwjądrowe dodatnie. Ale u mnie dr chyba bardziej patrzył na to, że ostatnio poroniłam. Nadal czekam na odp bo na prawdę chyba pójdę z torbami jak podliczyc te cholernie drogie leki :baffled:
 
Wiolciaa, trzymam kciuki!
Smerfetka, ja 5w4d serduszka jeszcze nie słyszałam, ale kilka dni robi sporą różnicę, więc trzymam kciuki za piękne puk-puk :)
mamusia synka, mój synek też astmatyk... za kurację miesięczną płacimy ok 200 zł., a bez ulg by wyszło ok 500 :szok:
Nikusia, Kasiulekk - może warto poprosić gina o informację dla lekarza rodzinnego i od niego brać ze zniżką? Może tak się uda?
Medzik, gratulacje!
 
Ostatnia edycja:
witam mamusie
dawno mnie nie bylo,najpierw wyzytka u moich rodzicow pozniej u tesciowej.jestem wykonczona podrozami,moj zołądek rownież:-:)-:)-( co nie zjem to wymiotuje,dzisiaj na sniadanko czeresnie,nie jestem w stanie nic innego zjesc,nawe nie mam sily nic robic... nie wiem ile jeszccze wyrzymam,chyba jakas depreche łapie.w sobote panienski a za 2 tyg slub,przygotowywalam sie do niego 2 lata a teraz na sama mysl robi mi sie słabo... nie tak to miało wygladac:-:)-:)-(
 
reklama
Do góry