reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
19ania90 :tak: ale ja pracuje tez caly dzien na telefonie, wiec bardzo duzo mowie i na dodatek w klimatyzacji, wiec czesto mam wysuszone gardlo... ale jakos juz zawsze duzo pilam ;-) Kiedys nawet myslalam, ze to przez jakas chorobe albo cos ale nic mi takiego po badaniach nie wyszlo.
 
hej
ja też jestem z bliźniąt :-) dużo nas :-)


A na lutówkach już nie ma niestety tej dziewczyny z trojaczkami :-:)-:)-:)-(


hm to może mój pęcherzyk jest płaski bo mało pije, ja mało pije i zawsze mało piłam :baffled:
chyba mój dzidziusiek ma się dobrze bo ja się mam tragicznie, właśnie zaliczyłam przytulanie z kiblem, aż moje Kurczątko przyszło się zapytać czy nie musze iść do szpitala tak się bidulek wystraszyl :-(
 
Dziewczyny coś mi się przypomniało a propos mdłości. Pamiętam z poprzedniej ciąży, że na pierwszej wizycie gin odradziła branie kompleksu witamin, bo wzmacniają mdłości. Dopiero później, zależnie od wyników krwi zalecała branie bądź nie.
No i spróbujcie z cukierkami miętowymi.
 
Medzik, witam Cię.Nie przejmuj się swoim wiekiem.Ja mam 35 lat i też to moja pierwsza ciąża.
Dziewczynki myślenie z Waszej strony musi być tylko pozytywne, a wtedy wszystko będzie dobrze.
Oszczędzajcie się i dbajcie o siebie.
Co do leku clexane to w wypadku gdy przepisuje go lekarz z nfz powinien zaznaczyć odpowiednią zniżkę na recepcie. Jak przyjmowałam go po artroskopii kolana i wtedy wychodził dość tanio.Zależy od zniżki jaką może wpisać lekarz. Polecam poprosić ortopedę lub internistę o receptę.
 
Hej dziewczyny.
MMka, Medzik. To moja 3 ciąża, ale wiekiem biję Was na głowę :tak: Mój o 6 lat młodszy brat byłby Waszym rówieśnikiem (gdyby żył). To była nasza świadoma z mężem decyzja o 3 dzidzi, mimo że tak późno. Ja też się martwię, czy wszystko będzie OK, spotkałam się już z tyloma wręcz linczującymi opiniami na temat "późnego macierzyństwa". Jednak jestem dobrej myśli (bo dlaczego nie) i Wy także bądźcie. Bardzo mocno trzymam za Was kciuki (i za wszystkie pozostałe mamy też) i jestem pewna, że będzie dobrze. BYLE DO MARCA :-)
 
Ja po wizycie... Trochę się wkurzyłam... katy ciąży brak, bo w szpitalu (podobno najlepszym z możliwych w Poznaniu) nie praktykuje się kart ciąży... tak więc przywiązali mnie do siebie, bo przed 10tc już nigdzie się na NFZ nie dostanę... Poza tym dostałam skierowania na badania, oczywiście płatne, bo szkoda im skierowania na morfologię i badania moczu :wściekła/y::wściekła/y:

Fasolka ma 7mm, wg tego co wyczytałam na zdjęciu 6t4d, wg okresu 6t1d... Termin porodu odczytany ze zdjęcia 8.03. Poza tym nic się nie dowiedziałam, no może poza tym że mam sobie jeść "jakieś" witaminki ("jakieś" - to ciekawe określenie) o kwas foliowy.
 
Melduję się już po wizycie :)

Maleństwo ma 7mm. i pięknie bijące serduszko :)
Lekarz, ledwo po "zainstalowaniu" usg, powiedział "no! toż to wielki obywatel już!" :) :) :)
Wszystko w najlepszym porządku :)

No i oczywiście jedno dzieciątko ;)
 
reklama
Do góry