reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Anetko a masz możliwość zmierzyć cukier godzinę po posiłku? bo wtedy wiedziałabyś czy to wina cukru we krwi. Troszkę ograniczyć możesz, ale jakiś ścisłych diet nie rób.

Muniuś ja tak Was teraz męczę, moimi opowieściami o braku jedzenia;-) ja ze wszystkich mięs najbardziej lubię CZEKOLADĘ :-D

Dobra idę już spać, dobranoc:-)
 
reklama
Haha Munius teraz widze :D zrobilam taaaaakie zakupy ze szok :szok: pokazalo mi cene jaka by byla bez promocji i rabatow i ile zaoszczedzilam.... Moj chyba by nawet w to nie uwierzyl!!!! Gdyby nie %%% to musialabym zaplacic prawie 2300zl wiecej :szok: oczywiscie gdyby wszystko bylo w normalnych cenach to bym tego nie kupila :no: w zyciu!!
Zaopatrzylam sie tez w stanik do karmienia i majtki takie wysokie az do talii sciagajace i 2 staniki na teraz, no i majciory bo cos mi staniki przymale juz :tak: wiec mam z glowy
 
Jolcia nie mam jak zmierzyc cukier :sorry:
Ale u mnie zawsze krew i mocz badaja nie nacczo tylko przed wizyta zeby odrazu wyniki byly na wizyte i normalnie jem sniadanie czy obiad przed :tak: wszystkie wyniki idealnie.
Glukoze u nas robia dopiero jak sa jakies podejrzenia . Ale jak chce to moge poprosic moja lekarke zeby mi zbadali cukier :tak: mam wizyte w czwartek o 11 wiec zapewne bym byla jakos godzine czy 1,5 po sniadaniu
 
Jolcia - właśnie nie męczysz, dobrze jest poczytać o tych cukrach, dietach, gramach to wzbogaca naszą wiedzę :tak:
Aneta - strasznie Ci zazdroszczę, czemu w PL takich promocji nie ma...? :-(
lecę, bo mój serial "Spartacus" leci :-)
 
Aneta fajne macie te wyprzedaże :tak: na szczęście my nie mamy, bo pewnie bym się nie opanowała ;-)
2300zł taniej - to nawet mi ciężko uwierzyć. Takie zakupy to tylko cieszą :tak:


A my z mężem dopiero skończyliśmy się kłócić odnośnie imienia dla Małego...
Czasu coraz mniej a my dalej nie doszliśmy do porozumienia :baffled: jak mu się coś podoba to mi nie i na odwrót...
Na chwilę obecną najbardziej prawdopodobne to Franek, a potem Sylwester, Mateusz, Adrian i Aleksander (tylko Olek mnie przeraża)...
Może do porodu w końcu coś wybierzemy ;-)
 
Moniqa Franek jest super :D ale mnie by zas przerazalo Franciszek :sorry:
Sylwester mi sie nigdy nie podobalo... :sorry:
A Mateusz i Adrian tez bardzo ladnie :) i zrobnienia tylko Mati czy Adi :tak:

Tez zaraz lece spac :) zjadlam 2paski czekolady z orzechami i mnie zgaga meczy... Wypije szklanke mleka przed snem bleeee

Dobranoc :D
 
Witam sie wieczorem, poniewaz skasowalo mi calego posta napisze z glowy co pamietam.... przepraszam.... sppokojnie nie denerwuje sie.....

Moniqa Franek super imie.... ;) u nas mial byc....
Aneta Ty to szalejesz.... ja jakbym wierzyla tym wszystkim wyprzedazom tutaj to juz dawno m puscil y mnie z torbami..... fakt mozna kupic naprawde za mala kase rzeczy ale prawda jest taka, ze to jest tak skonstruowane ze oni I tak ogromne pieniadze zarabiaja na tym....

Marcia dobrze, ze masz.ten progesteron I ze mozesz to kontrolowac.... spokojnia wszysyko bedzie ok... a Pati to sliczna dziewczyna... ;)


Munis kciuki zacisnie za remont... ja mialam x a I nie wydaje mi sie, ze gondola byla za mala.... ja ja ledwo uzylam bo Julek wolal w foteliku... z x a bylam b zadowolona I tu chcialabym tez kupic wozek z pompowanymi 4 kolami ale nigdzie do yej pory nie znalazlam..... odezwe sie.pozniej bo cos mi slabo :/ tak nagle
 
hej

malz mnie obudził o 5 jak szedł do pracki...

masosia- i jak tam się czujesz?

mamusiu- wczoraj pisałam posta a le z tel to czasem nie dodaje:no: u mnie poród był tak hop siup, jak mi zaczał odchodzic czop w pn to w pt urodziłam, po drodze zadnych bóli. wiec ja taka spokojna nie byłabym, ale ja zawsze panikuje. mam nadzieje, że jeszcze pokulasz z tym czopem:))

jolcia-jeszcze troszkę:-(

------------------
a ten wirus to gdzies w suwaczku z maluchy.pl -ktoś ma? trzeba bedzie zmienic bo str sie blokują:)

aneta- masz kase to szalej:tak: ja sie ograniczam ale na jakiegos ciucha planuje skoczyc;-)

a ja tez wczoraj leniwe robiłam-dostałam od mamy twarog wiec jakos trzeba zuzytkowac. i mleko takie od krowy- ale nie dałam rady go wypić-smierdzi mi,. a kupne lubie:)Musiałam juz zjeść kanapke bo jakoś mi słabo, wczoraj te leniwe coś koło 19 jadłam i chyba za długa przerwa.

miłego dnia
 
reklama
Dzien dobry!

ledwie wstalam i wiecie co tylek mnie boli po tym zastrzyku...mam nadzieje ze to normalny objaw bo ten zastrzyk jakis taki oleisty i gesty ledwie mi bratowa dala ten zastrzyk....

Munius, masiosia Patrycja ziekuje za komplementy :-)

Moniqa mi sie najbardziej z wymienionych przez ciebie imion podobamAdrian sama sie zastanawialam nad tym imieniem

ide cos wszamac bo mnie skreca z glodu

milego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Do góry