reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Hej dziewczyny. Ale pospalam dzisiaj! i tylko raz wstalam o lazienki..ale tak ze jak zrobilam siusiu to czulam takie szczypanie jakym wstrzymywala kupe godzin..chyba wole czesciej jednak wstawac...

muniuś super wiesci z wizyty! :-)

ewa86 no wlasnie pomyslalam ze to chyba paranoja zeby te maciupkie skarpetki tez prac! :-D dzieki ze mnie pocieszylas ze troszke olac mozna :-D

koreczek mam nadzieje ze skurcze przeszly :baffled:

mamusia synka widze ze cisnienie zaczyna sie normowac :-) super :-)zaraz zajrzę na lutówki ;-)cholercia mam nadziedzie ze to nie wody Ci uciekaja....

marcia30
mam nazieje ze beda to u Ciebie ostatnie rozstepy! Tego Ci zycze. Moj biust niestety caly naznaczony... a brzuch na razie czysty..dziwne...

AnetaNorwegia
tylko u nas nie kracz! :-D przynajmniej jeszcze kilka tygodni! :-D wspołczuje ze akurat teraz sama zostaniesz..mam nazieje ze dotrzymasz do terminu!!!

Wiecie co? ide spac.... :baffled:
 
a ja wyprasowałam małe skarpetki, ale tylko teraz to zrobiłam, później nie będę

mouse
, ja tych chusteczek z babydream nie lubię, fakt, skład mają dobry, ale są suche. Jak je kiedyś kupiłam Ignacowi to później mój mąż je wykorzystał do przecierania roweru po ulewie.

Znalazłam przed chwilą taki blog Zielony Zagonek różne są tam porady odnośnie czyszczenia i całkiem sensownie to brzmi
 
No to zaczynam panikować :szok::szok::szok::szok:

Znajoma (zresztą moja imienniczka) właśnie pojechała na porodówkę... Wody jej odeszły...
Termin miała na początek lutego... tak więc kolejna lutówka...
 
Jagna25 nie chciałam straszyć. Ja panikuję za Was wszystkie, więc spokojnie proszę :tak:

Siadam i szukam wózka i fotelika, bo zaraz zostanę bez tego :baffled:
Niby dopiero 32tc, ale według wymiarów Małego to już 33tc, tak więc zabieram się za tą wyprawkę...
No i chyba czas wybrać imię :-D Chociaż może na żywioł pójdziemy i pierwsze jakie nam przyjdzie po narodzinach Malca do głowy, takie zostanie :laugh2:
 
Bylismy z m na zakupach. Zamowilismy do naszej sypialni pod kolor mebli taki słupek z szafkami i szufladkami bo jednak sie nie mieszcze ze wszystkim.. W pon gosciu ma oddzwonic ile to bedzie kosztowalo. Wiec z wieszaniem kinkietu musze zaczekac..
A teraz ide spac bo jakas niezywa jestem a tylko 2 godz mnie nie bylo..
 
Mi już brakuje pierdółek typu pieluszki jednorazowe, chusteczki nawilżane ( chociaż mam próbkę 10 chusteczek i 2 pieluszki pampersa1), Oscenisept, butelka, szczotka do butelek, bepanten na cycki, przewijaka i leżaczka. Reszta jest. Ni o mężowi brakuje z naszej listy 10x Maximus;-);-);-) dla "kumpli" w pracy
Pieluchy idzie kupić pod samym szpitalem, 5min spacerkiem.
Chociaż dziś trzymałam w ręce pieluszki Bella Happy2 42szt. za 16,50 ale miały termin do listopada 2013, nie wiedziałam czy je wziąć czy nie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jagna25 czyli widzisz, nie ma co panikować :tak:
Ja nie mam jeszcze materacyka do łóżeczka, wózka, fotelika,.. (dalej już nie wymieniam bo się zestresuję) :-D
Dzisiejsze wiadomości w każdym razie motywują mnie do zakupów... Chciałam z mężem wybrać wózek, ale przez najbliższy tydzień nie będzie okazji i teraz mam dylemat... czekać czy nie...
Może skompletuję cała resztę, a ten wózek i fotelik zostanie na koniec...
Do wieczora muszę wszystko zaplanować :tak: Jak już wszystko będzie to przynajmniej spokojnie będę mogła usiąść i nie martwić się co będzie jak...


Tanie te pieluszki... Nie wiem niestety jak to wygląda z datą ważności... ale co w pieluszcze mogłoby być przeterminowane?
 
Do góry