reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

a ja znowu usiadłam na chwilę, bo objechałam mieszkanie odkurzaczem, wytarłam kurze i muszę odpocząć, jeszcze zaraz umyję podłogi i będzie gites.
secreto, my płacimy tak koło 3200 co miesiąc, ale mamy za swoje, bo we franku braliśmy i to w 2008 jak był najtańszy. No ale zostało już tylko 40 lat :-D
 
reklama
Mamusia synka nie to nie prawda, że dziecko ma tętno razy 2 ... ja mam tętno koło 110 w spoczynku przez ciąże.. dlatego że ciąża jest dla mnie wielkim obciążeniem ale to normalne ... pytam bo mogłaś mieć koło 120 wtedy to już dużo... jeśli się nie ma kołatania serca przy tym to jest ok:)

alesia <masakra> ja mam 2000 ale z tego powodu, że wibor ostatnio spadał to wychodzi koło 1700 zł i na 30 lat:szok: no ale gdzieś mieszkać trzeba... a my płacimy tyle tylko za 56 m2 :no:
 
Agnis83 a co tam... Jak piszesz wydrukuję mu to... ale szczerze wątpię by wziął to do siebie :crazy: Ostatnio mi tłumaczył, że on nie będzie przecież dwa razy tego samego pisał :eek: W najgorszym przypadku mogę iść rodzić do tego szpitala... Zresztą jakby miało się okazać, że z Dzidzią coś ma nie tak być to tam mają najlepszą opiekę.


Dziewczyny gratuluje udanych wizyt! :-)
 
secreto, no my mamy więcej bo 72 m2, ale ja się z tych 40 lat śmieję, bo przecież jakbym zaczęła o tym myśleć poważnie to bym ześwirowała. Ignacy będzie miał 45 lat jak spłacimy kredyt :tak:

Idę myć podłogi, później do przedszkola i na judo.
 
Ja na szczescie jeszcze nigdy z Michelle nie bylam u lekarza bo nie choruje :tak: jezdzimy tylko na wizyty kontrolne (mierzenie+wazenie). Pare razy miala goraczke czy kaszel ale zadnych lekow nie dawalam oprocz paracetamolu lub na katar sol fizjologiczna w sprayu :tak: aaaaa i 2 razy oczka nam ropialy to woda przemywalam :) a zadnych witamin w ciazy nie bralam ani nic jej po porodzie nie dawalam :tak: wiec moze faktycznie cos w tym jest
 
Witam was!!! :-)

Mam dzisiaj już pelne 31! :-D

Wczoraj poszlam spac już o 19, bo po prostu po dwoch nieprzespanych nocach nie mogłam już usiedzieć i wstalam dzis o 7 i mialam tylko ze 3 pobudki w nocy, wiec jest dobrze. ;-)
Ale dzisiaj jakas taka przymulona jestem i caly czas mi jest duszno i cisnienie tez mam podwyższone mimo lekow… No zobaczymy jak to będzie, bo przedwczoraj mi moja gin mówiła ze jak będzie mi się utrzymywac wyższe to drugie cisnienie czyli tak przy 90 to mam dawke sobie zwiększyć o jeszcze jedna tabletke.

Bylam tez dzisiaj u Endokrynologa rano i tsh dalej jest ok. i dalej mam dawke euthyroxu 75.
Inne wyniki tez w miare ok. tylko Krwinki białe (WBC) i Liczbe Neutrocytów mam troche podwyższone, ale to w ciazy jest normalne wiec ok. I mam pojedyncze bakterie w moczu.

Gratuluje wszystkich dobrych wiesci z wizyt!!!!
Trzymam oczywiście kciuki za wszystkie kolejne!!!

Witam tez nowa koleżankę u nas!

Jeśli chodzi o kapiel to ja bylam przekonana, ze maz będzie kapac, ale teraz zaczal nowa prace gdzie będzie chodzil na zmiany, wiec pewnie i my będziemy maleństwo na zmiane kapac. :eek:

Był tez temat porodu. Ja się go strasznie boje i wole na razie nie myslec jak to będzie…:-( Najbardziej się boje tego ze zaczne rodzic sn a pozniej się okaze ze jednak musza zrobic cc, bo z moim cisnieniem roznie może być jak się bardzo zestresuje….:-( Pozatym jeśli nie urodze przed 39 tygodniem to mam dostac skierowanie do szpitala na wywoływanie porodu przez moja niedoczynność tarczycy i nadcisnienie i na dodatek mam pozytywny GBS, wiec pelny pakiet… :eek:Eh może jakos to będzie…:eek:

Dzisiaj nie mogłam was doczytac, bo nie mogłam usiedzieć przy kompie a mamy tylko stacjonarny i strasznie mnie kręgosłup boli jak siedze za dlugo. Wiec czytalam was na raty i dopiero teraz skończyłam, a zaczelam kolo 10…:sorry:

mamusia synka Gratuluje udanej wizyty i już duzej gwiazdy!!!! :-DDobrze, ze dostałaś leki na to cisnienie a jeśli nadal jest wysokie to pewnie masz za niska dawke! U mnie dopiero przy 4 tabletkach dziennie jest normalne, choc teraz czasami i to jest malo i jak będzie mi się podwyższone podtrzymywac mam brac 5 tabletek.
A jeśli o to ze nadciśnienie jest wskazaniem do cc to tylko wtedy jeśli przyjedziesz na porodowke i już będziesz rodzic a się okaze ze masz bardzo wysokie cisnienie z tego co wiem.:sorry:
Ja się wlasnie boje, ze u mnie zaczna wywoływać porod, bo moja gin mi wlasnie powiedziala, ze jeśli do 39 tygodnia nie urodze to mi będą wywoływać i strasznie mnie to przeraza, zwłaszcza ze mowia ze przy wywoływaniu bardziej boli….:-(

Jak robisz tego kurczaka, bo moze tez bym kiedys tak upiekla?

A jeśli chodzi o tetno to w ciazy może i dojsc do 120 tak mi kardiolog i internistka tłumaczyli, wiec tym się nie martw!

Munius zdjecie super! :-DMi tez ostatnio caly czas goraco jest… Gratuluje udanej wizyty!!! Ale masz duzo tych ubranek!!!:-)

Ewa Duzo zdrowka dla calej rodzinki!!!!

Josek ja już od 3 tygodni się zabieram za to żeby gofry zrobic i mi się nie udaje…:sorry: Fajne ubranka!!

Jolcia_ powodzenia na usg i chyba to jest możliwe żeby brzuszek już opadl.

Nikusia82 dasz rade z kapiela! A kapanie o 23 to była by dla mnie masakra jakas. Nie wiem czy ja bym do tej pory wytrwala a co dopiero maleństwo…
I jeśli faktycznie masz takie duszności i elektryczny tak pokazal to może to być cisnienie, a pod koniec ciazy niby często robi się wyższe.

flower188 no to chyba tez będziemy musieli w taki lezaczek zainwestować, zwlaszcza jak ja tez będę musiala kapac, przez te zmiany meza to będę się czula bezpieczniej.;-)

Moniqaa dziwne to, ze nie masz karty ciazy. A co by było jakbys chciala w innym szpitalu rodzic? A tak wogole to powinno się karte ciazy caly czas ze soba nosic jak i grupe krwi wrazie w…

Agnis83 ja tez już dzis mam 94,5 wiec idziemy rowno, bo ja od początku przybylam 7,5 hehe ;-)
I jeśli chodzi o tabelke to ja ja tez mam sciagnieta na pulpit i czasami zerkam kto jest kim hehe :tak:

SUSI, Katrine, Jagna i kto tam jeszcze miał wizyte, bo nie pamiętam Gratuluje dobrych wiesci! :-D

Kainkas Lez duzo i będzie dobrze!!! Ja tez musze duzo lezec i wiem jakie to trudne!

Babygg Dobrze ze zmieniasz lekarza! Dobrze, ze jednak poszlas do diabetologa i teraz wiesz!

jaspis jeśli nie ma się przeciwciał to trzeba toxo powtarzac, ja tez musze. A z porodem dasz rade i może uda się, ze akurat ty trafisz na ta jednoosobowa sale.

mouse23 gratuluje już duzego maleństwa! A wywoływanie będziesz miala przez cukrzyce? Bo ja wlasnie tez jakby cos będę miala wywoływane i strasznie się tego boje!
Mnie ostatnio strasznie muli i tez mam takie uczycie jakbym miala zaraz zwymiotowac, ale na razie jeszcze się obylo bez.

Jo_asia, Carri Powodzenia na wizycie!

Carri tak teraz musi być ten kwitek z grupa krwi i powinno się go nosic caly czas przy sobie.

Koreczek ja na twoim miejscu bym nadal brala te tabletki, bo one maleństwu nie szkodza, a skoki cisnienia mogą zaszkodzic! :tak: I to nie ciekawie z tymi skurczami! Lez duzo, żeby jak najdłużej wytrwac!

malpawzoo nam polozna na szkole rodzenia mówiła, ze takie kolko do siedzenia się przydaje bardzo często i mezowie potem lataja po sklepach żeby kupic, ale żeby najlepiej kupic kolko pływackie dla dzieci, bo potem można je dla dziecka wykorzystac. Tylko teraz nie wiem czy ono przy mojej wadze wytrzyma jak u flower nie wytrzymalo... A ja ze 3 razy "wieksza" jestem :eek:

Ozila super, ze syn się dobrze bawi! Trzymam kciuki żeby taka dieta wystarczyla!

marcia30 u mnie tez takie zakupy już odpadaja… :-(Ale jeszcze musze raz jechac żeby plytki i panele kupic w nastepnym tygodniu.

alesia na pewno jakos się ulozy z wakacjami. Na razie nie ma się co na zapas stresowac. :tak:

19ania90 Gratuluje udanej wizyty i na pewno się jeszcze obróci!

Megi Pegi Gratuluje udanej wizyty!

mamatek zdrowka dla was tez, oby się nic nie rozwinęło!

AnetaNorwegia no to faktycznie masz szczescie, ze Michelle nie choruje wogole! Mam nadzieje, ze dzisiaj już lepiej u ciebie.

No to teraz ide dalej lezec!!! Milego wieczorku zycze!!!
 
reklama
W ramach odpoczynku zasiadlam przed komputerem i zalozylam nowy temat na naszym forum dotyczące interpretacji wyników, jeszcze nie skoczylam, bo ból pleców:sory: i mam nadzieję, że mnie nie zlinczijecie za to i że to się przyda:tak: a teraz jadę z moim do sklepu a później do łóżka i będę jak kloda w ciąży:tak:
 
Do góry