reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Aneta... na początku pewnie będzie ciężko, ale mam nadzieję, że jak Maluchy się trochę wyregulują to już będzie łatwiej zarządzać. No ja mam trochę lepszą sytuację. Mąż będzie wracał ok. 17.30 więc ewentualnie ogarnie Tadzia, w sensie weźmie na spacer, basen itd. Ja liczę na chustę, spakuję małą w nią i będziemy łazić na plac zabaw czy na rowerek biegowy , który zamierzamy właśnie Tadziowi na 2 urodziny kupić.
 
reklama
Sprawdziłam i widziałam 19 marzec :-D
Ale nas dużo - wydrukowałam ta tabelkę co Agnis zrobiła na FB - część już kojarzę ale sięgam sobie do tej tabelki i szybciej kojarzę. I co żadna nie ma terminu w moje urodzinki ?? :-D Ciekawe czy ja sobie prezentu urodzinowego nie sprawię i nie urodzę wcześniej :szok:
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    34,1 KB · Wyświetleń: 22
  • image.jpg
    image.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 19
  • image.jpg
    image.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 21
Ostatnia edycja:
Megi Pegi ja mam o tyle lepiej ze jak juz bedzie cieplo to wezme dwojke do ogrodu :tak:
Maly bedzie sobie spal w wozeczku a mala sie bawila w piaskownicy czy cos. Zawsze tez obiad moge przygotowac na dworze bo mam grila na gaz. No i tez na wakacje by sie juz malej jakis rowerek przydal :tak: chociaz my myslimy bardziej o jakims mini quadzie elektrycznym zeby dala rade jezdzic po trawie bo rowerkiem to tu ciezko bedzie
 
Sprawdziłam i widziałam 19 marzec :-D
Ale nas dużo - wydrukowałam ta tabelkę co Agnis zrobiła na FB - część już kojarzę ale sięgam sobie do tej tabelki i szybciej kojarzę. I co żadna nie ma terminu w moje urodzinki ?? :-D Ciekawe czy ja sobie prezentu urodzinowego nie sprawię i nie urodzę wcześniej :szok:

Wow serio? :-D Ale mi miło teraz! Wiem ze praca nie poszła na marne hehe :-D
 
agnis - oj nie poszła - teraz spr na kiedy termin ma Aneta jak napisała o swoich urodzinkach- tam jeszcze danych kontaktowych brakuje jak będziemy rodzić , żeby się zdzwaniać :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
ozila - bardzo ładne papryczki :happy:
aneta - a ja z 15 marca jestem :cool2:
 
reklama
Do góry