reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
a co do paciorkowca to mi go wykryli teraz w 28 tyg w moczu,dostałam antybiotyk,ale on raczej tylko osłabił mnie i dowiedzialam się teraz,że za wcześnie go podano.Ponoć daje się go przed samym porodem.
 
Monisia zdrówka i odpoczywaj słońce.

Kainkas ja sie wcześniej szczepiłam i mi to dobrze robiło i teraz sie zastanawiałam ale że rodzić będziemy w okresie grypowym to postanowiłam że się szczepię po rozmowach z moja lekarką rodzinną która jest bardzo fajną kobietką. Ja rodziłam w PSK4 i teraz też tam będę rodzić a ty??

Ja jeżdze autkiem troche jak coś muszę załatwic bo maż w pracy a jak jedzie do warszawy to muszę małego do przedszkola zawieźć i odebrac a że to drugi koniec miasta (Tatary czyli niedaleko ciebie Kainkas) i godzine w jedną stronę by nam zeszło autobusem to jeszcze śmigam.
 
Ja miałam spirytus tylko potrzebowałam piersióweczkę, ale to znalazłam u dziadka. Wiecie na bolące mięśnie najlepszy spirytus, według starszych ludzi. Wystarczyło odlać kieliszek alkoholu i dolać kieliszek przegotowanej wody i gotowe:-D My zawsze mamy spirytus, bo dużo nalewek robimy z malin.
 
po co recepta? nie wnikałam -dali przy wypisie to kupiliśmy- grosze kosztowało- po co się bawić w rozciencznie;-)

Joasiu-ja rodziłam na Lubartowskiej a teraz tak jak Ty na Jaczewskiego bo stamtad mam ginkę ale teraz cc bedzie więc trochę inaczej.
 
Ostatnia edycja:
Joasia uważaj na siebie
Josek ja okna i firanki w ciąży sobie odpuściłam - rola męża, zresztą to on u nas myje okna z reguły:tak:
monisia pewnie że maleństwo najważniejsze, a święta jeszcze nie jedne będą:tak:

Dla zainteresowanych - w sklepie internetowym c&a jest promocja na wybrane ubranka dla dzieci i niemowląt i coś dla ciężarnych tez jest. Ja niestety nie mam kasy, bo bym wydała troszkę :-(.
 
reklama
kainkas Teraz juz nie daja recepty, bo nie ma w aptekach mozliwosci kupienia takiego spirytusu, bo sie pytalam ostatnio. Teraz trzeba kupic normalny spirytus w monopolowym i rozcienczyc woda jesli sie chce miec 70%.
 
Do góry