reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Jagna moja Oliwka też jest bardzo czuła dla braciszka i mówi do niego Michałek choć u nas decyzja końcowa jeszcze nie zapadła ale mnie sie tez podoba i cos czuje ,że tak zostanie. Po za tym cudnie przeżywać te ciążę z pierwszym szkrabem choc przypuszczam ,że po urodzeniu zawsze jakas zazdrość sie wkradnie

Ja mam niedaleko Oławę do rodzenia ale tam brak oddziału dla noworodków gdyby odpukac coś sie stało wiec chyba zdecyduje sie na Opole

Jaspis mój mąż też by to zrobił bez problemu bo ich trzech synów miała wiec nauczony do porzadków światecznych ale on po prostu nie mam czasu ma prace na etat i jeszce cos dodatkowo bo chcemy remont wykończyc i sie przeprowadzić a reszte czasu spedza z nami z Oliska i wole to niz jakby mył okna a ja siedze w domciu to powoli to ogarniam i mam zajecie i satysfakcje jak juz coraz ładniej sie robi
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiesz koleżanka niedawno urodziła i ma synka rok starszego od Celinki. To podobno tylko większą przylepką się zrobił, a tak to pomaga i sie cieszy. Po prostu jak jest w domu i koleżanka odkłada maluszka to on się pcha na kolanka albo się przytulić. Więc jak dla mnie taka zazdrości jest fajna;-):-D Bo kocham tulić moja pannę a już zaczyna się wstydzić tego
 
Właśnie koleżanka mi napisała, ze u nas na noworodkowym nadal dają obleśne kaftaniki i koce obleczone w poszewki jako rożki:wściekła/y::wściekła/y:. Nie pozwalają brać swoich ciuszków do szpitala, bo bakterie się przynosi:wściekła/y::wściekła/y: a te ich rożki to co, syf, kiła i mogiła.
 
Kainkas ja też cesarkę bedę mieć i wcześniej też miałam..

Jagna u nas w szpitalu też dawali beciki io jaieś takie ubranka nie za fajne a na wyjście się dopiero w sowoje ubierało cioekawe jak jest teraz.
 
Niby je gotują, bo są takie sfilcowane. Masakra. Na wyjście to norma swoje. Do puki się ordynatorka nie zmieni to tak będzie, a ta stara beka nie mam zamiaru odchodzić. Wszyscy u nas przezywają ją czołg, bo ma ze 150kg, a wredna:wściekła/y:
Lecę na jasełka:-D
 
Jagna duzo wzruszen na jasełakach. My mamy jutro i biore chusteczki bo pewnie bede beczeć.

Dziewczyny dzieki za głosy. Głosowac można codziennie. a do tego sie okazało ,że wiekszośc z mojego misata jest pod siecią lokalną i pokazuje jedno IP i przyjmuje tylko jednen głos. dobrze ,że możemy ratowac sie głosujac z telefonów ale to i tak niesprawiedliwe taki głosowanie.
Konkurs filmowy dla przedszkoli

Okna załatwione zostało mi w łazience ale to jutro bo bede całą łazienke ogarniac ide robic pizze
 
U nas w szpitalu są dyżurne koce i ubranka, ale to tylko jak ktoś nie ma swoich.
Aniela dostała dodatkowy koc, bo nie trzymała ciepła po urodzeniu i jej rożek nie wystarczał. To była jedyna różowa rzecz, jaką miała :p

***
Właśnie mi przyszła arka Noego na chrzest Siostrzenicy! Genialna jest. W ogóle cały sklep fajny :)
KARUZELA ARKA NOEGO Pomysłowe-Zabawki.pl

Mam nadzieję, że się Małej spodoba :)
 
reklama
U nas tez daja ubranka jakies takie sobie, chociaz mowia ze jak sie chce swoje to mozna miec swoje na oddziale......


W czwartek u Kurczaka w przedszkolu wycieczka, boje sie o rzygacza bo to 70 km w jedna stronę i jada wczesnie, wracaja dopiero o 16tej.............
 
Do góry