reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Boje sie ze bede miala zle wyniki...mwie wam tak mnie mdlilo po tej glukozie ze myslalam ze tam padne. Pozniej troszke sie uspokoilo. Pobrala mi krew to tak zimno mi sie zrobilo, ze cala sie trzeslam z tego zimna i po rekach mi zimno bylo bardzo. Pozniej pojechalam do tesko cos do jedzenia kupic bo nagle tak zglodnialam, ze masakra. A w tesko? Czarno przed oczami, myslalam ze padne tam miedzy tymi regalami.... troszkd zjadlam abzuch dalej boli...
 
reklama
MUNIUŚ - To czekamy na efekt końcowy...czyli generalny remont całego mieszkania cię czeka :blink:

Pinki - no to rzeczywiście się musiałaś umordować... U mnie jak mnie mega ochota najdzie to zjem np. ciasteczko...albo wafelka...nie powiem, że nie...zresztą jest sporo produktów mających w sobie cukier. Np. owoce. Jabłka kocham i mandarynki...wiadomo, że owoce też z umiarem ale już lepszy cukier z owoców niż np. nawpierdzielanie się ciast, ciasteczek, cukierków, czekoladek itd.
Ja patrzę też na IG produktu, jak ma pon 50 to biorę :tak:

Koreczek - nie ma co prorokować... czasem dziewczyny żyją na cukrze, i wyniki ok że o figurze nie wspomnę ;-):-)
 
muniś- współczuję remontu,ja to samo przerabiałam na początku listopada,skończyliśmy jakieś niecałe 2 tygodnie temu. Robiliśmy generalny i wymienialiśmy WSZYSTKO...masakra. A sprzątania po tyyymmmm...że Ho ho! I to życie na partyzanta bez płyty, bez piekarnika i z lodówką w pokoju....cieszę się że to już za mną!
 
A ja się mojego remontu nie mogę doczekać :D Ale u mnie tylko malowanie ścian, wymiana drzwi i kuchnia do generalnej zmiany :)

Dziś właśnie albo jutro drugi architekt przychodzi oglądać :)
Tyle że my remontujemy raczej w sierpniu dopiero. Bo przed porodem tego już chyba nie ogarnę.
 
Pinki – Wytatuowany koleś na motorze, ułaaaa ;-) dużo ma tych tatuaży? Ja mam jeden, ale myślę o kolejnym, a mam motyla z winoroślami na łopatce i po ciąży myślę żeby go jakoś rozbudować i może pokolorować, bo czarno biały jest…chciałam teraz, ale nie wiem czy można w ciąży i ciekawe czy nie zaboli jak to skóra wrażliwsza. Zaraz zadzwonię i zapiszę się na 16, bo dentystę mam na Gocławiu, a mój akurat w te okolice o tej jedzie i zobaczymy co tam w paszczy się kryje :-p Ja to nie wyobrażam sobie herbaty czy kawki bez cukru, nie ma takiej opcji! Może być miód, ale musi być cokolwiek albo cukier albo miód, albo jakoś słodki smakołyk do tego żebym mogła to na spokojnie wypić.

Koreczek – nie martw się na zapas, bo szybciej osiwiejesz! :-D Poczekaj do wyników i zobaczysz czy dobre czy niezbyt, ja trzymam &&& za dobre! Pozytywne myślenie to podstawa :tak:

Nikusia – jak już wyremontujemy to pokażę zdjęcia przed i po jaka kolosalna różnica będzie. Mieliśmy teraz równolegle brać się za łazienkę, ale za 22 dni wigilia to trochę nie bardzo, bo to na pewno dłużej się zejdzie. Jeeej, już za 22 dni?! Uświadomiłam to sobie jak przeczytałam, oh my god!

Mrówka – na partyzanta hahahaha :-D:-D:-D Uśmiałam się, ale dokładnie tak jak piszesz! Najgorzej to ta podłoga, my mamy jasną klepkę i niesie się białe po pokojach, weź to codziennie myj, kurcze blaszka…podnoszę nogę do góry, a tam spód kapcia cały biały :wściekła/y:
Ewa86 - ja właśnie tego nie ogarniam szczerze mówiąc, jeszcze wcześniej Zbyszek wołał do pomocy, żebym coś zrobiła, a teraz to co mogę robię i więcej nie mam siły, muszę się położyć :dry:


Aaa znowu wygrałam w ostatniej sekundzie licytacje na allegro ciuszki za grosze, ale zaciesz i jaaaaka radość! Hehehe :-):-):-)

Dziewczyny, jaki macie pomysł na prezent mikołajkowy dla faceta? Mój lubi whisky Jack Daniells tak myślę może o tym i do tego szklaneczki…mmm napiłabym się z colą, ale niestety trzeba będzie jeszcze kawałek czasu poczekać :wściekła/y:
 
Nieznajoma dobrze że z maleństwem wszystko ok a co do wyników moczu to poprzednią ciąże miałam praktycznie całą bezobjawowe zapalalenie pęcheża i do tego duże zastoje w nerkach ale do końca dotrwałam biorąc jakieś leki na to tak że głowa do góry:)

Muniuśtu masz link o inhalacjach i co można stosować Inhalacje w ciąży | parenting.pl
no remont masz na całego dobrze że mąż złota rączka i sam działa a jak ładnie będzie potem.

Nikusia mnie prze przekręcaniu z boku na bok brzuch nie boli ale jak idę siku w nocy to jak kaczka i ledwo ledwo się ruszam.

Koreczek to że źle znosisz samo badanie nie świadczy o tym ze wynik będzie zły nie martw sioę na zapas nie ma co.

Pinki oj wy to macie tam gdzie na tym motorze jeździć plenery piękne:)
 
no mnie kaszel meczy na całego..taki mokry teraz...ale jakoś mam nadzieję domowymi sposobami go zwalcze ;-)
Dziewczyny udanej glukozy i wizyt dzisiaj życzę!!!
A dzisiaj tak piękna pogoda, że szkoda mi w domu siedziec...ciągnie mnie na jakiś spacer..na miasto... Poza tym może do ciotki bym sie wybrała przebrać dwa kartony ciuszków.. :tak: korci mnie co tam znajde ;-) chociaż to po dziewczynkach jest... Tylko nie wiem czy mi pozwolą z domu wyjsc...:-(
ja zaraz na allegro wejde jakiejs czarnej bluzki poszukać...bo tak wyjsciowe to wszystko kolorowe mam...a przydałoby się coś w tej żałobie po tacie nosić troche ten znienawizony przeze mnie czarny...
Jeśli chodzi o ciuchy ciążowe to ja mam owszem, ale takie bardzo "kobiece". Dzinsy, jakies fajne bluzki, tyniki, ale nie worki :wściekła/y: nawet co do koszul ciążowych się bronię..bo chociaz w ciąży to nie chce wygladać jak monstrum w worku..
 
Muniuś, ja mojemu Mężowi kupuję płytę i mam z głowy - zawsze się cieszy :) Mamy na lodówce zawsze listę "życzeń" i z niej można brać pomysły na prezent :D
A do whisky są takie fajne szklanki-kulawki. Mamy coś takiego i bardzo to "efektownie" wygląda jak goście przychodzą :) A cena nie zwala z nóg :)
Sagaform szklanki do whisky 6 szt Bar 5015280 - Ceneo.pl
 
Hej,
nie było mnie parę dni, ale chyba nawet nie będę próbowała doczytać. Mam nadzieję, że u wszystkich wszystko dobrze.


Sportu mi brakuje!!!!:-(
 
reklama
Nikusia, my mamy za małą sypialnię na 2 dzieci, do tego Adaś nie lubi łóżeczka, tylko trzeba było go przenosić. My mamy mieszkanie, więc jeden poziom, ale mimo tego że pokoje dzieli ściana, to drzwi nie ma i trzeba przejść korytarz i salon, żeby do nas trafić. Zostawiam małemu małą kuchenną lampkę (która na szczęście mało prądu ciągnie) i trafia do nas bez problemu. No i cieszę się bardzo, ze polubił swoje nowe "łóżko", dziś porwał z niego swoją kołdrę i przytargał do salonu :p

Dałam przepis na pierniczki w odpowiednim wątku.

My na początku stycznia planujemy remont naszej małej łazienki. Mąż ma urlop zaraz po 3 króli i planuje nas eksmitować z domu jak będzie robił. Teraz trzeba wszystko zaplanować i nakupować. Niestety wanna nam się nie zmieści, ale chcemy dłuższy i głębszy brodzik, żeby później dzieci nawet razem mogły się kąpać, a nie wiecznie w wanience (Adaś nie lubi prysznica), no i podwieszany kibelek, zamiast stojącego z większych rzeczy.

U mnie piękne słońce, mama zabrała wnuka na spacer, a ja leżę i do Was piszę ;) Mam nadzieję że na następnej wizycie okaże się, ze szyjka ani drgnęła i dostanę zielone światło na normalne spędzanie czasu jak dotychczas ;)
 
Do góry