reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Jagna ale twoja coreczka urocza , a i babcia ma talent :-)

Susi no to gratulacje ze schabiku , przepis podaj na Marcowe mniam :):-)

Nic ja zmykam na troszkę, chata wolna, mala na spaceru maz jeszcze na motorze wiec mam czas cos poczytać , później do Was zerkne
 
reklama
Dzisiaj patrze dzien z psiakami to i ja swoja gwiazde wstawie
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 25
Postaram się ten sernik zrobić z minimalną ilością cukru, domownicy się nie kapną...bo i mąż i córka już przyzwyczajeni, że cukru używamy w domu mało ;-)
Psinki macie słodkie...aż muszę jakąś fotę naszej wkleić :-)
A ja dziś wróciłam od mamy z kolejną torbą i ciuchami dla młodego :-) kocham zakupoholizm mojej siostry i dobrze, że 3 dziecko u niej to syn :happy2:

Wczoraj na allegro kupiłam córeczce używany sweterek i spódniczkę ...wydałam całe 45 zł i cieszę się jak głupia...bo jak poszłam do sklepu to sam sweterek 69 zł :baffled::baffled::baffled: a gdzie jakaś kieca czy coś...
Na maluchy jest jeszcze spory wybór ale już na taką pannicę jak moja 134-140...To nie dość, że drogo to i wybór kiepski :baffled:
 
Jagna śliczną masz córunię i chyba do Ciebie podobna co?? :-)

Carri Twoja też jak laleczka ;*

Susi z tym sanepidem to padłam:-) ale u mnie jest sanepid jak przychodzi moja własna matka a nie teściowa, bo dla mojej teściowej jest jak w jakimś domu perfekcyjnej pani domu. To raczej ona na mnie powinna mówić sanepid hehe:-)

Nikusia masz rację, na mojego małego ciuchy tez kupuje 134 - 140 i w lumpie ciuchy coraz trudniej bo najbardziej zniszczone a ze chłopcy się bardziej brudza niż dziewczynki to już wogole :szok: Nieraz dostaje od koleżanki ciuchy (jej chłopcy sa w 5 klasie) wiec jest lzej.

Rzeczywiście jak zauwazyla Marcia dziś dzień pieskowy. Sliczne psiaki :-) Ja już swojego zgarnelam do domu. Ale on tęsknił, myslalam ze mnie z radości przewróci:-)
Na obiadku byliusmy z młodym u mamy, potem spalam i wrocilam do domu i mnie wzielo na kolędy :baffled: i ich teraz słucham. Magia :baffled:grudnia nie ma co :laugh2:
Czekam z utęsknieniem na męża..dziś wraca ze szkolenia...ach:-p
 
Ostatnia edycja:
To i ja dodam zdjęcie naszej potworzycy :D

P1020776.jpg

Dzięki za pomysły książek :-) bardzo mi się rozjaśniło :-) naprawde mogą być fajne takie książeczki :tak:
 

Załączniki

  • P1020776.jpg
    P1020776.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 30
hej dziewczyny!
Ale macie ładne psiaki! No i widzę też powstawiałyście zdjęcia dzieciaczków jak się zmieniły-rosną maleństwa jak na drożdżach:) Ja też mam przytulaka w postaci kota syberyjskiego to nasze drugie dziecko:rofl2: jak znajdę jakies nowsze zdjęcie to wstawię.

Dziś czas strasznie wolno leci... wczoraj byliśmy w kinie na imprezę nie szliśmy jednak a szkoda bo miałam ochotę wielką... Ale za to poszliśmy do naszej ulubionej restauracji na kolacje-niech będzie:-p

Jutro od rana was doczytam. Miłego wieczora dziewczyny!
 
Widze ze dziś spokojniutko i to dobrze bo bym znow zaleglosci miała

Kurcze ale macie słodkie psiaki, ale bardziej od psiakow lubie koty ...teraz poki co mam krolika:happy2:

Nic ja dalej zmykam pod koc katar znow mi się pojawil do tego kicham , zas cos mnie lapie...
Milego wieczoru zycze
 
Oj podobna do mnie. Sweterek z czapeczka diabeł ogonem nakrył, nie możemy znaleźć. Brata synek miał w nim wyjść ze szpitala. Teraz chce go pożądnie poszukać dla mojego synka. Skoro ja w nim wyszlam ze szpitala, mój brat to nasze dzieci też miały w nim wyjść, Celince się udało.
Byliśmy na zakupach, u nas w tesco ale u nas nie ma takich przecen:wściekła/y::wściekła/y:
 
My wczoraj wyjechaliśmy na zakupy o 9:00 i wróciliśmy przed 22:00 - myślałam, że padnę. Ale kupiliśmy w Smyku (mieliśmy jeszcze zeszłoroczne bony na 100 zł) wanienkę, dwa kocyki - grubszy i cieńszy i smoczek:-D. Poza tym kilka ciuszków, ale to już gdzie indziej.
Kupiłam tez kurtkę w h&m - w końcu mam w czym chodzić.

I wybraliśmy już wózek (ale kupimy w nowym roku) - navigation cadet. Jedyny wózek który mnie nie przytłacza wagą i wielkością (ja z niziutkich i drobniutkich osóbek), cena też nie kosmiczna. A wymyśliłam sobie zupełnie inny, ale nie ma to jak na żywo zweryfikować swoje typy. Decydująca była waga i wielkość:tak:.
Gratuluję ostatnich udanych wizyt:tak:.
Juszka ty szczęściaro!!!!
Mrówka przepowiadające raczej nie bolą (jedynie możesz odczuwać napięcie mięśni). Przepowiadające czasem odczuwam, ale mnie brzuch też boli i spina się po chodzeniu (nawet krótkim i spokojnym) i po wysiłku nawet niewielkim i to co innego niż te skurcze. Jak usiądę czy się położę to przechodzi. A ból jest taki tępy właśnie jak przy okresie i nie mija dopóki nie odpocznę. Rozmawiałam o tym z ginem i zbadał mnie i mówił że wsio ok - po prostu trzeba więcej odpoczywać. Niektóre ciężaróweczki śmigają całą ciąże i nic im nie jest, inne ledwo do osiedlowego sklepu dochodzą:-(. Myślę że to normalne, ale powiedz ginowi przy najbliższej okazji.
oczy niebieskie witaj i rozmawiaj do woli:tak:. Rzeczywiście wysoki cukier. Ja póki co mam zakaz jedzenia owoców i picia soków owocowych (nawet tych niedosładzanych), no i słodyczy, a zakazane najlepiej smakuje :-(.
Aneta fajnie że urodzinki udane, teraz odpoczywaj bo się napracowałaś. Przerażająca ta historia z tym 10 kg dzieckiem :szok:.
Agnis ale śliczne to zdjęcie na którym jesteś ze swoim psiakiem - piękne!
ewula ja tez uwielbiam blog moje wypieki, wszystko mi wychodzi z tych przepisów, nawet od męża dostałam ostatnią książkę pani Doroty.
Koreczek husky są śliczne, ale boję się ich bardziej niż amstafów bo są takie naturalnie dzikie. Oby zaakceptował maleństwo.
 
reklama
Do góry