reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Ja też nie szalałam z laktatorem i miałam ręczny - najzwyklejszy i używałam bo mała też w inkubatorze przez chwilę leżała - elektrycznego kupować nie będę chyba, że dostanę bo bratowa miała chyba elektryczny - wyparzę i będzie ok.
Kopanie też czuję w dolnej części brzucha poniżej pępka - wczoraj kopniaki to chyba nawet w pęcherz dostawałam bolące aż się podnosiłam przy kopnięciach.

Flower wszystkiego najlepszego !!!
 
reklama
hejj

Rano odwiozłam moje Kurcze do przedszkola, potem pojechała do siostry na kaweczkę i dopiero sie do domku zwlokłam :-)


Musze cosik zjeść :-)
 
witam:)
ojj wy juz sporo rzeczy macie dla maluszków, ja mam trochę ubranek- ale ciagle ktos przynosi,
dwa kocyki, podgrzewacz do butelek bo dostałam, grzechotkę jedną bo mi przyszla z fisher price i to chyba tyle..
muszę się tez zabrac za kupowanie, bo boję się,ze nie zdaze potem...

Wózek rodzice nam kupują ;) wiec przynajmniej to odpada

powodzenia na dzisiejszych wizytach:)
ja juz sie doczekac na moją nie umiem.. 2.12
 
Produkujecie od rana jak zasze...

ja juz obskoczylam geodezje i przychodnie zeby odebrac te wczorajsze wyniki i powiem wam ze morfologia mi sie poprawila tzn poprawila mi sie hemoglobina i mam 13,3 chyba moje swiezo wyciskane soczki przynosza efekt :-) hematokryt tez cos ok 40 normalnie super.
dzisiaj mnie cos kluje tak nisko blisko pachwin chyba sie brzuch powieksza.
 
Dziewczyny MAM PYTANIE, bo ja to zielona jestem. Moj gin jest lekarzem ginekologii i poloznictwa. Wiec to ginekolog i poloznik? Bo slyszalam, ze lekarze prowadzacy nie ma ich przy porodach tak? A jakbym rodzila i akurat on by byl na dyzurze to by mogl odbierac porod? Jak to z tym jest? No i w ogole on pracuje w Rzeszowie i w Lubaczowie, to moge wybrac sobie rzeszowski szpital zamiast lubaczowieskiego?

tzn, że ma kwalifikację do odbierania porodów.. mój to spec gin poł. i robi wszystko.. odbierał porody sn, robi cc, laparoskopie itp
 
hej dziewczyny!
Koreczek jak akurat na niego trafisz to super i może odebrać:)
flower wszystkiego najlepszego!!!!
aneta cieszę się że jest poprawa z tymi miedniczkami! Super inf i bardzo ładne zdjęcia

A ja dziś miałam wizytę i ze mną i dzieckiem wszystko ok więc też się ciesze szyjka jest w świetnym stanie (więc poprawa wow;p) waga też ok choć czasami mam wrażenie że coś nie tak jest z nią bo niby tylko 400gram przytyłam:szok::eek: dziwne...a z wrażenia zapomniałam karty ciąży od niego i jutro pojadę po nią. Dostałam skierowanie na badania czyli glukozę i mocz no i drugi raz toxo. Ale ciesz się że wszystko ok bo po poprzedniej wizycie się wystraszyłam. No nic tyle u mnie. Za godzinkę lecę na spacer i do papierniczego po klej bo z moim dzieckiem robimy strój na andrzejki-będzie czarownicą:-p
 
Flower wszystkiego najlepszego :D

Problem z ciastem mam z glowy... Siostra mojego sie zlitowala i zrobi jakies bo ma przepis :D i babcia zaoferowala sie ze tez cos przygotuje :) wiec jedno ciasto mniej spokojnie moge zrobic :D
Jak mi paczka dojdzie z kajmakiem, galaretkami i serem to zrobie snikersa i sernik na zimno :) zrobie tez Pania Walewska i torta :) mam w planie jeszcze mini ptysie i z 2 rodzaje babeczek :) chyba wystarczy na tyle osob heheheh
Gorzej jak paczka nie dojdzie to musze jakies 2 inne ciacha wymyslec
 
reklama
Flower wszystkiego naaaj, spełnienia marzeń!!:-)

Czy myślicie, że mogę pójść do swojego lekarza rodzinnego i poprosić o skierowanie na badania krwi?raz w życiu u niego byłam, więc może by się zgodził raz pomóc, nie musiałabym płacić za badania które muszę do ginekologa zrobić, a chyba jak jestem ubezpieczona to coś mi się należy:-D
 
Do góry