reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

dziewczyny z Warszawy, mobilizujemy się?

u mnie zmiana planów, jadę jednak za chwilę do koleżanki i tam będziemy zasuwać.

co do butelek, to my na początku mieliśmy avent i były super, a później przeszliśmy na lovi, bo skusiła mnie możliwość łatwej sterylizacji w kuchence mikrofalowej i chyba na nie tym razem postawię.

ewa, nie wszystkie łóżeczka mają wyjmowane szczebelki, nasze nie miało :-(

aneta, ja gdy Rafał wyjeżdża i Ignacy się rzuca w nocy i płacze za nim to biorę go do siebie, zapobiegawczo na całą noc, no i śpi trochę lepiej, chociaż też popłakuje i woła tatusia.

flower, my mieliśmy system szklanych kulek, chociaż Ignacy w domu to jest dzieckiem idealnym, problem zaczyna się dopiero gdy jest za dużo bodźców z świata zewnętrznego. A co do chleba to ja też nie umiem kroić, bo w domu zawsze tata kroił, tzn ukroję, ale krzywo i nie podoba mi się, ale my i tak jemy razowy i panie w piekarni zawsze mi skroją na krajalnicy :)
 
reklama
Marcia z racji braku pokarmu Bianka u mnie była na Bebilonie później na bebiko przeszliśmy i żałuję, że tak późno, bo składem różni się troche-teraz bebiko jest ulepszone... a dużo tańsze. Ja kupię na wrazie czego opakowanie Bebiko. Tylko dlatego, że mam dobre doświadczenie. O ile nie ma skaz białkowych i innych pronlemów
 
Hey Dziewczyny,

mam pytanie Którąś z Was może nękają jak mnie krwawienia z nosa... Już mam ich dość :baffled:
Lekarz p[przepisał mi Cycl0 3 Fort, przy okazji doczytałam, że pomaga też na innych przyjaciół, z serii dolegliwości ciążowe...
Na jedne i drugie szukam sposobu...

Młodamama widzę, że pracowity weekend masz...
Ja tylko dla męża prace na zaliczenia piszę i mam serdecznie dosyć. Nie wyobrażam sobie, że miałabym teraz usiąść gdzieś na jakiejś zali, w tych niewygodnych ławeczkach...

Mamusia synka mi też ostatnio jakieś głupoty się śnią... Wstaję już po kilka razy w nocy, bo z tego wszystkiego się budzę...
Jako, że to moja pierwsza ciąża to nie wiem czy to standard, ale czytam, że nie jestem sama...
 
hej dziewczyny.

Co z nieznajomą nadal cisza??
Aneta córka chyba ma skoki rozwojowe moja jako rocznika właśnie miała bardzo podobnie...
Młodamama i mrowkaa ja studiowałam dziennie jak z Zosią byłam w ciąży ale jeszcze przed porodem udało mi się obronić :) chyba do 25 tc chodziłam na zajęcia potem w zasadzie był już koniec examy zalki i pozostało pisanie pracy. W ciąży można jakoś wytrzymać na zajęciach ale dziennie z maluszkiem to już inna sprawa, indywidualny tok to myślę dobre rozwiązanie;-)

Dziś znów szaro buro i ponuro ale wieczorkiem czeka mnie miłe spotkanko więc jest światełko w tunelu:)
 
Ja mam butelki Tommee Tippee antykolkowe. Kupiłam też (aukcje, okazje) sterylizator i podgrzewacza TT.
Wcześniej chwaliłam sobie butelki Lovi, ale strasznie podrożały i kosztują mniej więcej tyle, co TT.

Mleko - u mnie raczej Bebilon. Bebiko na początku się nie sprawdziło... w sumie nie wiem dlaczego, bo skład faktycznie podobny. Później córka wskoczyła na Nan. Synek po Bebilonie (dosłownie kilka opakowań) przeszedł na Pepti.
 
Megi Pegi - Polecam się :tak:

Kainkas - Ja dziś kolejny dzień ale prze de wszystkim kolejna dobra noc za mną...Nie chodzę już jak słoń w składzie porcelany, żołądek świetnie pracuje... a ja mam poczucie, że nie zasładzam dziecka...Toż jego malutka trzustka też musiała nieźle dawać czadu :-:)sorry2:
KAROLINIUSIA - My używaliśmy Aventu przy młodej... ale że tak powiem dupy nie urywało :baffled: potem jak zobaczyłam kilka lat później TT to wiedziałam, że gdy uda mi się zajść to właśnie na takie się przerzucimy, nawet już smoczki uspokajające kupiłam TT :tak:...No nie wypróbuję, nie będę wiedziała, a wiemy doskonale, że ile użytkowników tyle opinii ;-)
Aneta - GRATULACJE ...już mega z górki :tak:
Marcia -
My jechaliśmy na NAN HA, ale moja nie miała alergii na białko mleka bynajmniej nie w momencie kiedy wprowadziłam MM.
Moniqa - skoro przepisał to może pomogą???? Ja słyszałam, że przy krwawieniach z nosa trzeba koniecznie uszczelnić naczynka i brać dużo wit C...

Guziczek - To miłego wieczoru....
Spadam dalej sprzątać bo coś idzie mi jak...NO KREW Z NOSA:nerd:
 
kainkas - ja tez chce znowu karmic piersia ale 1 buteleczka musi byc chocby na moj pokarm jak do lekarza pojde, pozniej przyda sie na wode (choc nie wiem czy ze zwyklego kubka nie bede uczyc - moja nauczyla sie z whiskowki ale wszyscy Doide zachwalaja bardz)
Karolinusia - kuruj sie i oszczedzaj tez
Aneta - to moze tymczasowo jakies poduchy porozkladaj w razie W
Marcia - ja przy Karo wybralam HIPP bo mialo pro i prebiotyki ale w sumie zuzylam do budyniow dla niej; pozniej miala NAN; a potem to juz jakie bylo ale czesto Rossmanowe (produkowane przez Humane); teraz myślę o Nan też albo Bebiko no albo ten Rossman od 2 generalnei wychodze z zalozenia ze dobrze zeby mala pila mleko takie jakie ma tez w kaszkach co by nie wprowadzac jej na pcozatku zbyt duzo rodzajow (a kaszki Nestle chyba na Nan a Bobovity na Bebiko)
alesia - mobilizujemy! choc ja bym wolała troche wczesniejsza godzine bo moja o 20 juz spi a musimy jeszcze wrocic na Zoliborz jakos; u nas Karo raczej gzreczna ale ciagle jest w fazie buntu 2latka no i jakies dziecko w poniedzialek w przedszkolu popchnela a ja jestem za tym zeby reagowac jak najszybciej to niepozadane zachowania sie nei rozwina; nie musi byc rowno ale dac rade bys sobie dala a ona raczki rozlozyla i zajela sie gotowanie wody na herbate
moniqua - ja tylko co rano mam pelno pozasychanej krwi w nosie


krew upuscialam na proby watrobowe, we wtorek wizyta to mam nadzieje ze Gabrysia, moja szyjka, watroba nie wywiną niemiłych niespodzianek mamusi na urodzinki!grunt to pozytywne nastawienie :p
zmykam dynie gotowac
 
reklama
a te drziw to do kuchni tylko? moze zrezygnuj? my sciagnelismy teraz i sobie chwalimy bo i tak nieuzywane by byly

Nie, w kuchni właśnie nie ma. Sama framuga, bo jej raczej nie będziemy wykuwać. Drzwi są do łazienki i do pokojów.

I nic więcej nie napiszę, bo mi Nuśka ryczy z ręką do połowy w buzi. Niech jej już te czwórki wyjdą :/
 
Do góry