reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Hej:)
Czasami was podczytuję ,ale nie daję rady wszystkiego;)
Co do farbowania włosów, to mój lekarz akurat się wypowiedział, że 1 lub max 2 razy w ciąży można. No ale on zawsze wszystkiego jak najmniej zaleca. Więc ja sięna półmetek ciąży odnowiłam, bo wcześniej i tak miałam nos jak pies myśliwski i nie wytrzymałabym zapachu farby;)
Widziałam, żę niektóe za was robiły glukozę. Ja niedługo powtarzam ją 2 raz. 1 raz robiłam 2 miechy temu i miałam tylko ciągle na czczo podwyższony cukier, więc odstawiłam słodycze, smażone, itp pisałam o tym.. TEraz nie mam się czym ładować.
Poza tym biorę żelazo, bo hemoglobina ciągle mi spadała, a i czuję sie anemicznie.
No i ciągle nie tyję, mimo że jem już nie dla dwoje a za dwoje.
Także ciągle chodzę zdechła. A dziecko ma się dobrze, waży 450 i zapowiada się na 3,600. Pierwsze też siętak zapowiadało i wyszło 4kg;)
Życzę zdrowia wszystkim mamom i dzieciaczkom :)
 
reklama
Witam,
Zapraszam na mój szybki konkursik może ktoś się zjawi:)

https://www.facebook.com/photo.php?...41838.551168904895420&type=1&relevant_count=1
Zobacz załącznik 594906


oraz na mój fanpage
www.facebook.com/JoannaPiaseckaFotografia

Poszukuje kika chętnych przyszłych lub obecnych mam do darmowej sesji zdjęciowej (do portfolio) = sesja ciążowa lub noworodkowa. Jeśli któraś byłaby zainteresowana lub ktoś ze znajomych to proszę o kontakt najlepiej na facebook w wiadomość prv bo tam na bieżąco zaglądam:)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, od niedzieli chyba ze 20 stron naprodukowałyście...jestem w szoku szczerze mówiąc, ale dotrwałam - wszystko przeczytałam.
Dziękuje za powitanie na forum, bardzo mi miło! :-)
Bardzo ładne macie kuchnie, ja pokaże zdjęcie po remoncie, który już powoli zaczęliśmy, a idzie powoli, bo oboje z facetem pracujemy, a sami ją będziemy robić...w sensie ja będę tylko meble składać, a resztę mój facet - chyba, że nauczy mnie płytki kłaść :tak: Co myślicie o gresie polerowanym? Któraś z Was to ma? Polecacie czy nie bardzo? Świetnie to wygląda, a chciałabym obłożyć nim kuchnię, przedpokój, a facet wymyślił, że i może łazienkę...hmm...sama nie wiem.
Każdy gres trzeba impregnować?

flower188, zazdroszczę, że nie masz rozstępów...mi wyszły na brzuchu mimo smarowania się Mustelą i Eucerinem - olejkiem :no:

kasiulekk mnie piersi też już nie bolą od dłuższego czasu, ale jednak cieszę się z tego, choć suty to są ogromne...

Jo_asia jak ta komoda z Ikei wygląda...?

malpawzoo dasz linka na tą stronkę z tymi ubrankami Nexta taniej?

Josek dlaczego żałujesz, że kupiłaś czarną płytę? Pytam, bo jestem na etapie kupowania sprzętów agd i szukam inspiracji :happy2:

Tak w ogóle to gin powiedział mi, że dzidzia jest duża jak na swój "wiek"...uciska nie powiem... Mam dylemat na jaki kolor pomalować pokój (będzie chłopaczek)...? Jak myślicie?
ozila strasznie dużo kosztuje Cię wizyta! :confused: 100$?!

Co do tematu ginekologów - ja mam wspaniałą gin. Wizyta u niej nie za droga jak na Warszawę, a usg jest na każdej...babka jest świetna! Jakby ktoś chciał to mogę dać na nią namiary (Bielany). Właśnie przebrnęłam przez zgagę, mój facet wymyślił na to sodę oczyszczoną (łyżeczka popita sokiem)...pomogło. Słyszałyście o tym sposobie...?
ewa, ja też bym chciała tą dietę - poproooooooszę jeśli można...:-D

krysina maluch kopie prawie non stop, aż momentami nie mam już z nim siły wytrzymać...

susi ja farbuję co miesiąc regularnie i właśnie nie ma żadnej różnicy jak przed ciążą...kolor ten sam, zapach mnie nie odrzuca - nie wiem czy moja fryzjerka używa takich farb czy co, ale nic mi nie śmierdzi.
 
Hej dziewczyny. Dziekuje ze sie martwicie. Napisze tylko ze u nas wszystko ok. Ze mna i z malenstwem. Sila wyzsza... Brak czasu. W sobote mamy impreze z okazji 40urodzin znajomego, tydzien pozniej roczek malej. Do tego czas imprez swiatecznych w zakladach pracy i mam full kobitek na paznokcie, wlosy a nawet makijaze poprostu nie wyrabiam. Do tego jestem sama bo moj od poniedzialku w delegacji, wraca jutro w nocy :( z mala co chwile musi mi ktos zostawac, padam na pysk... Nie mam nawet jak Was doczytac. Odezwe sie w wolnej chwili. Buziaki trzymajcie sie :)
 
Dzien dobry!

o Anetka w koncu sie odezwalas:-)
a nieznajoma dalej milczy, stresa nam dostarcza, mam nadzieje ze to tylko dlatego ze polozyli ja na obserwacje i nie ma neta....

kurcze nie wiem czy znowu nie mam zapalenia drog moczowych, no normalnie nie wyrobie jak znowu beda leukocyty i bakterie w moczu, bo wczoraj czulam takie parcie jak zawsze jak tam cos sie dzieje. Juz nie wiem co robic ....pije duzo zeby wyplukiwac te bakterie, pije codziennie 100% sok z zurawiny, podcieram sie od gory w strone odbytu , co jeszcze mozna zrobic zeby uniknac ponownego zapalenia ? Miesiac temu tylko co antybiotyk bralam juz drugi w tej ciazy. Mam nadzieje ze jak zrobie siuski to okaze sie ze jest ok i ze to tylko maly mi tak uciskal.....
 
czesc

U nas nocka lepsza, tylko 3 razy Kurcze wstało na piciu i gorączki nie bylo :-) zmierza ku lepszemu a w piatek pojde z nim do lekarza na kontrol ;-)


Idę na śniadanko i czytac Was..............
 
Hej

córa leży w łóżku i ogląda bajki :) ja zaraz musze przyszykować jakieś śniadanko....
mały wczoraj na wieczór strasznie się wiercił, że w przeciągu 2h byłam 3 razy siuku.... Czy wy też macie takie parcie na pęcherz? Ja to tylko na wieczór tak mam... normalnie co chwile chodze.... w dzień jest luz...

nieznajoma mam nadzieje, że jest wszystko ok....bo coś długo milczysz.....

mamusia synka dobrze, że synkowi się polepsza!


ee... mnie w tej ciąży strasznie włosy wypadają.... także farbować się nie mam zamiaru bo już całkiem łysa będę..... mąż już narzeka że wszędzie pełno tych moich włosów.... :dry: ale postanowiłam, że po porodzie zaraz idę do fryzjera się obciąć i zafarbować....


nie mam pomysłu na dzisiejszy obiad więc chyba wyciągne z zamrażalki pierś z kurczaka.... bo to szybko się robi.... i zostało jeszcze trochę zupy ze wczoraj....

miłego dnia!
 
myślałam, że już będą jakieś wieści a tu nic... pewnie ją zostawili na obserwację..

ja właśnie pojadłam piernika co wczoraj upiekłam z kawą na mleku;-);-)
moja malutka nie ma jakiś wytyczonych pór kopania.. chociaż wieczorem zawsze koło 20-22 daje znać, że jest:-D generalnie jak coś jem to ona już się uaktywnia..

mamusiu super, że synkowi odpuszcza..

ja mam farbę kupioną już od początku ciązy i jeszcze się nie wybrałam do bratowej na odnowę.. włosy mi bardzo wypadały..

kurcze u nas leje dziś:dry:
 
reklama
Melduje się zakichana i zasmarkana :(((((((((((((
mnie dziś czeka sprzątanie i prasowanie.... a po południu do koleżanki Bianki z przedszkola na urodzinki idziemy do jakiejś sali zabaw. A ja tu zdycham, mąż do piatku w wawie.

Mamusia Synka zdróweczka
Aneta trzymaj się tam.


coś mi się chyba suwak zatrzymał... muszę to chyba naprawić
 
Do góry