reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
helloł!

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty dziewczyny!!!!

Sudocrem- mam używałam ale nie codziennie tylko na jakieś większe zaczerwienienia i na podróże dłuższe autem. Głównie miałam kosmetyki z nivea były super ale wszystko zależy od dziecka czy będzie jakaś reakcja alergiczna czy nie. Dla mnie najgorsze kosmetyki to J&J, Zośka po nich miała non stop jakieś wysypki:confused2:

Co do kosztów wyprawki 800-900 to baaaaardzo optymistyczny rachunek :-D U mnie niestety nie do osiągnięcia. Na razie nie kupuję ciuszków mam tylko bodziaki-czekam na wyprze styczniowe i skrupulatnie odkładam na to kasę. Narzuciłam sobie pewien budżet i mam nadzieję że go nie przekroczę:baffled: Puki co poluję na leżaczek i nianię elektroniczną.

Ja wiele rzeczy po młodej sprzedałam bo nie planowaliśmy drugiego dziecka, część rzeczy dałam siorze bo urodziła synka i po nim kilka rzeczy do mnie wróciło:-)

mamusia synka-Co do zakupów na allegro puki co jeszcze nie miałam żadnych nieprzyjemności ale niestety oszuści nie śpią;/
Koreczek z tym becikiem to też pomieszali od tego roku trzeba dokładać pit 11 lub zaświadczenia inne kurcze tyle formalności;/
Nikusia po macierzyńskim i tak jesteś chroniona więc spokojnie. Będzie dobrze !
nieznajoma gratki !

Dziś pogoda straszna mgła, do tego zimno... brrrr
Spadam szukać prezentów na gwiazdkę.
Pozdrawiam
 
Jak politycy chca zaoszczedzic, zeby załatać dziure budżetową, to niech nie zabieraja becikowego normalnym ludziom, którzy pracują, tylko niech sobie ukrócą te wszystkie "wydatki":crazy:

*Jeszcze 13 dni bedzie studniówka :-D
 
Koreczek tez mi cos, ze nie dadza 1200 zł becikowego tylko 1000zł, bo ja rodzinnego nie dostanę.......



Zaraz trafi mnie szlak : wczoraj gadałam z babka z allegro, zeby mi przysłała numer nadania paczki ( ten co niby w piatek mi wysłała i zaginela) i dzis otrzymałam numer nadania przesyłki, ktora mi wczoraj nadała kurierem siodemka a numer jest oczywiscie zły bo jak chce sprawdzic statut paczki to takiego numeru wogole nie ma, chyba sie pochlasatam.................
 
Utwierdzam sie w przekonaniu, ze mi tego po prostu wtedy nie wysłała a czy wysłała teraz to tez nie wiem na 100%............... masakracja :-(
 
reklama
Do góry