reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

no własnie nie wiem jaki ja chcę wózek........

Kurcze i moja tunika nie przyszła a podobno wysłana w piatek, ile moze isc przesyłka priorytetowa 50 km??????
 
reklama
młodamama, no chyba nie je mało, mój pięciolatek tyle nie pochłonie, tylko że on zawsze był niejadkiem
małpawzoo, szuflada przydaje się, my też tam trzymaliśmy pieluchy, chusteczki i takie tam, a teraz jak szukam turystycznego to też takiego, żeby była jeszcze jakaś dodatkowa kieszeń
joasia, ja wiązać uczyłam się sama, ale moje koleżanki robią kursy z wiązania chust i mają też wypożyczalnię chust i nosideł więc nie byłam zostawiona zupełnie sama sobie. Ale wiązania można nauczyć się samemu. Może jest u was klub kangura, poszukaj. Co do samych chust do dobre i często tanie chusty znajdziesz na bazarku Sprzedam
Na początek chyba warto kupić elastyczną, albo kółkową, bo w miarę łatwo się w tym odnaleźć no i musisz się zastanowić czy nosiłabyś od początku, bo ja dla takiego kilkumiesięczniaka brałabym inną chustę niż dla noworoda, a w ogóle to jak dziecko siedzi to mi już wygodnie było w MT, bo szybko się zawiązaliśmy.

muszę poodkurzać trochę i umyć podłogi, tylko Ignaca z klockami trzeba przenieść na stół
 
Ostatnia edycja:
dla niej je za mało bo mała nie ma nawet 11 kg a prawie 2 latka.. tosz je i pije ile ma ochoty.. ma dzień co nie je a tez czasem ją najdzie i 3x zupe mi zje po pół miski..

mamusiu
przedzwoń na poczte.. czasem pierniczną paczką i leży 3y dni.. wiem bo jak zajde na poczte to często jest wczesniej niz jakby mi do domu zanieśli..

laski nie mam tego magnezu i mnie boli jak nie wiem a nie mam jak isc bo pada deszcz ze śniegiem a mała pokaszluje więc nie chce jej ciągnąć.. wzięłam nospę witaminy i duphaston i leżę..oby nic się nie podziało
 
melduję się, że przetrwałam krzywą...:-) nie było aż tak źle, trochę kręciło mi się w głowie, ale dałam radę. Mam już wyniki, wszystko jest ok:-) morfologia też w miarę, hemoglobinę i hematokryt mam ok, tylko płytki krwi mi lecą - PLT, Wy macie to w normie czy też Wam spadają? ja biorę claxane, może to ma na to wpływ, nie wiem. Jutro wizyta.

Zabieram się teraz za sprzątanie trochę, potem się odezwę:-)
 
Kuwa moja paczka zagineła na poczcie, 45 km ja pierdziele, dzisiaj maja mi wyslac jeszcze raz, dziewczyna sprawdzila i ta paczka nie wyszła wogole z Łodzi ................... nie bedę miała prezentu na urodziny......................................


Mouse tez mysle o graco symbio ale sama spacerówka z nosidłem, ale faktycznie mała ta spacerówka :-(


Kto bierze 6 tabletek magnezu? bo jest magnez 500mg :-) magnezin chyba wiec jedna na dobe wystarczylaby taka :-)


Alesia ale Twoj Ignacy duzo je, moj polowe tego......
 
młodamama, to ja ci powiem co je mój potwór. Rano, kubek kakao i dwie kromki ciemnego pieczywa z jakąś wędliną musi być przynajmniej jedna, druga może być z serkiem. Potem je jakiś serek homogenizowany albo jogurt i wcina marchewkę, albo jabłko. Obiad, to albo zje miskę zupy (ja mu zawsze naładuje tam kupę mięsa i warzyw, bo on woli taką gęstwinę, a wody nie lubi) albo kawałek mięsa i np trochę fasolki szparagowej, albo ryżu albo taką bułę na parze ( nigdy nie zje ryżu i warzyw, bo to jest dla niego za dużo i chociaż bym siedziała przy nim dwie godziny to nie pochłonie tego). Po południu jest jakiś banan i kilka orzechów i kolacja, to znowu pije kubek mleka i przeważnie je jedną kanapkę. W sumie nie jest tego chyba zbyt wiele, zwłaszcza że on ma 5 lat i lata ciągle jak opętany.
Co ta baba by chciała, żeby takie dziecko cały czas jadło, czasy dosypywania mąki do mleka modyfikowanego minęły na szczęście.
 
hej hej:)
mamusia synka sprawdź każdą opcję swędzenia synka. i trzymam kciuki oby to była jakaś błahostka. Co do wózka to znajoma miała taki sam i szczerze Ci powiem że najlepiej wygląda niestety tylko na zdjęciach zero praktyki jako wózek wielofunkcyjny zresztą byłam z nią w zoo wtedy i po rożnych terenach jeździłyśmy...

koreczek ja ma łóżeczko turystyczne, które będzie z nami non stop, z córka na początku miałą drewniane ale wkurzały mnie szczebelki i reszta a przy turystycznym mam wszystko przewijak karuzelę materac zamówiłam normalny (mam łóżeczko dziwny wymiar bo 70x100a nie chciałam żeby spała tylko na tym materacyku co był w samym łóżeczku) podwieszane jest, ma boczne schowki więc na prawdę jest super i najważniejsze dla mnie pakuję cały majdan i Zosia wszędzie i zawsze była na swoim:p Mało tego po jednej stronie zamiast nóżek miało kółka więc mogłam z tym łóżkiem sama bez problemu jechać z salonu do jej pokoiku. Więc polecam:) Drewniane było używane u nas z 2 mc a potem oddalam komuś.


Dziś nawet ładna pogoda słoczenko świeci! Uciekam leniuchować;p
 
ja mam i drewniane i turystyczne, Julek nadał w nim spi jak jedziemy np do teściowej, fajna sprawa :)


Alesia a moja tesciowa nie mogla przedzierzyc ze Julek jest na Nutramigenie i cały czas mi truła, ze mleko krowie, rozcieńczone wodą z maka krupczatką powinien jeśc, ze kiedys dzieci tak jadły i zyją......
 
reklama
guziczek, a jakie dokładnie masz łóżeczko, ja też chcę kupić tylko turystyczne i nie mogę się zdecydować. Przymierzam się do czegoś takiego ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE BABY CENTER HAUCK UPS!!! (3675685520) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
mamusiasynka, przesyłki na poczcie giną regularnie, wiem bo często korzystam z ich usług, można żądać odszkodowania, ale to raczej sprawdza się tylko przy przesyłkach krajowych, a ja często wysyłam do Stanów albo do Australii i jak ten list idzie mi 3 tygodnie to się denerwuję czy dojdzie czy nie. Na szczęście do tej pory pogubili mi tylko przesyłki krajowe.
 
Do góry