reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Witam po weekendzie :)

Nie nadrobię oczywiście :)

U nas ok. Dziś mam wizytę u gin.
Franek w przedszkolu, Nusia śpi.
A ja rozrysowuję sobie kuchnię, bo zdecydowaliśmy się na remont na wakacjach - odświeżenie ścian w pokoju i przedpokoju plus przebicie się do kuchni z dużego pokoju i zrobienie całej kuchni na wymiar :) Już się nie mogę doczekać :D
Pozostaje mi znaleźć i zaklepać jakąś dobrą ekipę, bo wakacje to sam środek sezonu remontowego.
No i nie mam pojęcia, ile to może trwać... Mamy na to 1,5 mies., ale że będę wtedy mieszkać z dziećmi u Rodziców w Rzeszowie, to wolałabym, żeby szybciej skończyli - przynajmniej ściany itp., na meble możemy poczekać, bo wtedy już moglibyśmy mieszkać :)
 
reklama
Ewa jak będziesz u rodziców w Rzeszowie na wakacjach to możemy się spotkać ;-)bo ja tam pewnie też część wakacji z dzieciakami u sowich rodziców spędzę ale ten świat jest mały.
A ekipę to lepiej tak jak p[iszesz wcześniej znaleźć i niech was wpiszą w swój kalendarz meble też trzeba zamawiać tak z 3 mies wcześniej.
 
hejka!
mała w żłobku a ja muszę ogarnąć sprawy służbowe a tak mi się nie chceeee
bylismy wczoraj na sp[acerku bo pieknie słonko świeciło a poźniej wpsolnie robilysmy pizze (kuchnia cala do mycia :p)
ewa - wysłałam Ci meila w sprawie ekipy remontowej

widzę, że dużo mamusiek/dzieciaczków się nam rozchorowało - zdrówka życzę!!!
megipegi? - moja upomina się sama o inhalację więc pewnie i Twój Tadzik się kiedyś przyzwyczai
pinki - może faktycznie spróbuj tej gencjany ?- dla mnie zajcudowniejsza rzecz w przypadku odparzenia pupci (łagodzi swędzenie i pieczenie, obsusza ślicznie i wystarczy raz posmarować, a późneij innymi specyfikami typu linomag - sucodcrem wymięka pzry gencjanie)
alesia - a może na tle alergicznym ten kaszel u Ignaca? Karo miała p[rzez 2 miesiące sam brzydki kaszel dostała aerius (coś jak zyrtec tylko w syropie i podobno smaczniejsze) i pzreszło od ręki - mój K ma alergię atmatyczną i w tym samym czasie co mała starsznie też kaszlał (na jesieni podobno wychodzą uczulenia na gzryby i pleśnie przez gnijące liście)
koreczek- głowa do góry razem coś uradzicie i nie denerwuj się bo tylko Lence to szkodzi
monisia, ewa - tzrymam kciuki za wizyty!

yyy resztą zapomniałam
 
hej dziewczyny!
koreczek- musisz trochę wrzucić na luz, mama widzę ciężki typ człowieka ale postaraj się teraz więcej olać takich sytuacji to lepsze dla ciebie i dziecka. Sprzątaj tylko po sobie i dla siebie, resztę olej. Porozmawiaj ze swoim facetem i może uda wam się coś wymyślić? Trzymaj się i pisz jak tylko Ci źle-to pomaga.

U mnie tez powoli dzidziuchowe graty zajmują przestrzeń. Łóżeczko mam schowane pod łóżkiem starszej;p mam turystyczne z przewijakiem, karuzelą i kieszonkami więc trzylko je odświeżę i będzie. Materac do łóżeczka już wyprany tzn. pokrycie samo bo środek jest z kokosa. Powoli zaczynam szukać leżaczka i strasznie mi się podoba z FP rainforest z tym wodospadem.

Chorowitkom dużo zdrówka życzę!
 
Pozmieniałam pościel, wyprałam pościel i reczniki i poukładałam w poscielach i recznikach w szafie i zrobiłam przeglad tego co mam dla Anieliny : 2 rożki, 4 zmiany poscieli, 4 zmiany dla Jula, więc nic kupować nie muszę :-)

dziś nie musze obiadu robić, schaby sa z wczoraj tylko ziemniaki obiore ale dzis w przedszkolu dobry obiadek wiec Kurczak w domu juz nie zje.......

Flower ja jestem mega fanka gencjany, wszystko nią smaaruje, tylko cieżko zmyc a jak juz cos sie ubrudzi to dupa...., no jesienia grzyby strzępkowe uczulaja, moj Julek na to ma uczulenie, wogole do lasu nie może wchodzic wiosna i jesienia bo od razu zapalenie oskrzeli.....

Ewa zamowcie ekipe już, ludzi od mebli tez wczesniej, niech wymiar biorą a potem beda montowac.....
 
Witajcie,
Ewa - gratuluję dziesięciotysięcznego wpisu na naszym forum !!!
Mamusia synka i Flower - dziś w nocy już mi się ta gencjana śniła, tylko mam nadzieję że nie jest na receptę, zaraz wyskoczę kupić. Wojtuś przez tą swędzącą wysypkę tak niespokojnie śpi, cały czas się wierci, tak mi go szkoda. W nocy to się popłakałam bo już mi go było tak szkoda jak się męczył, całe ciałko go swędzi. <właśnie siostrę wysłałam po gencjanę>
Wykorzystam że siostra do nas wpadła i skoczę na zakupy.

Miłego dnia.
 
reklama
a mnie jutro czeka glukoza... mam nadzieję, że nie będzie tak strasznie... przelozyłam wizytę u gina z 19.11 na ten czwartek, niby bardziej mnie nie piecze i sama nie wiem czy rozwija mi się jakaś infekcja, ale lepiej to chyba sprawdzić, bo tak to jeszcze cały tydzień przed nami i różnie mogłoby być. Od razu podejrzymy dzidzię na usg:-)
 
Do góry