reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Koreczek współczuję, nerwami niestety niewiele wskórasz. Wiem, że to prawie niemożliwe, ale spróbuj wrzucić na luz dla własnego dobra.
Choróbska życzę wszystkim chorym, małym i dużym, zdrówka. Ja cudownie ozdrowiałam po gastro katastrofie i chwała Bogu bo dziś w Opolu awaria wodociągu i całe miasto nie ma wody!!! Aż nie chcę myśleć co by to było gdybym zachorowała dziś.... W sklepie dostaliśmy tylko Staropolankę 2000- trochę za droga na spuszczanie wody w toalecie:-D:-D:-D.
Farfalla u Ciebie też susza w kranie?
A co do łożyska to ja mam dwupłatowe- jeden płat na przedniej, a drugi na tylnej ścianie.?
Koniec długich weekendów...:-(
 
Ostatnia edycja:
ada, wielkie gratulacje,
młodamama, ładne to łóżko, tak dziewczęco mi się kojarzy, mimo że nie różowe, jak byłam mała to marzyłam o czymś takim, niestety kiedyś taki towar był prawie niedostępny
koreczek, a twoja mama nie ma depresji, że tak w te gry cały czas gra, może ona po prostu potrzebuje jakiejś profesjonalnej pomocy?
jagna, ja przejrzałam rzeczy po Ignacym i posegregowałam rozmiarami. Muszę w najbliższym czasie kupić jakiś proszek dla dzidziolców i to wszystko odświeżyć. W ogóle doszłam do wniosku, że w grudniu muszę się spakować do szpitala. Moja sąsiadka z naprzeciwka też miała termin na marzec, a Olek urodził się w sylwestra, tylko że teraz to już przedszkolak.
 
Alesia ja zaraz po nowym roku wszystko wypiore, wyprasuje i tez spakuje. W tamtej ciazy cala torba byla gotowa na 1,5mies przed porodem, jedynie ladowarke i kosmetyczke przed wyjazdem dorzucilam.
 
Witam, po raz kolejny odpisalam na kazdy post I jak chcialam dodac to pisalo, ze jestem nie zalogowana...grrrrrr..... teraz nie mam nawet glowy, zeby wszys u ko napisac za co Was b przepraszam....
Wszystkim chorowitkom starszym I mniejszym zycze powortu do zdrowia.....
3mam kciuki za wszystkie wizyty.... I zebysmy mialy jak najnniej dni bez energii chociaz z drugiej strony leniu****my poki mozemy bo jeszcze troche I sie nam skonczy ;)

Alesia moj m tez chudnie I nawet, jakby to nazwac...hm.... wylania sie zarys 6pack heheh.... smieje sie, ze moglby na mnie z tym poczekac bo ja odwrotnie.....

Koreczek sciskam mocno, pisz tu ile potrzebujesz nie trzymaj tych zlosci w sobie Kochanie, na nas mozesz liczyc.... musisz porozmawiac z swoim o problemie mamy, kazdy facet reaguje, ze problem trzeba rozwiazac pokaz, ze potrzebujesz go....a mama ma problem, nie wiem ile sie to ciagnie ale niestety to wyglada jak uzaleznienie, moze mama ma jakies problemy I ucirka do gier, bo tam wszystko prostsze, a tym co mowi nie przejmuj sie, kazda osoba jak ma jakis problem z soba , a szczegolnie jest uzalezniona od czegos to wini za to wszystkich tylko nie siebie..... najlatwiej...a pozniej przezywa w srodku, ze tak sie zachowuje I coraz bardziej sie stresuje I to takie bledne kolo.... musisz jakos pokazac jej, ze jest Ci pootrzebna I jednoczesnie, ze nie bedziesz Jej pomagac w tym jak zyje.....

Mamusia synka dasz rade na badaniach....lacze sie w bolu....

Ada gratuluje!!!!!!!!! 3mam kciuki mocno mocno
 
Mloda mamo lozko superowe.... bardzo mi sie podoba....

GAGA super, ze juz wyzdrowialas, uwazaj na siebie

Alesia Ty mnie tu nie strasz przedwczesnym porodem....

Ja w koncu mam wyniki badan, wszystko ok....odpukac.... spedzilam dzis duzo czasu przed kompem znowu I wykanczaja mnie te zadania masakrycznie....zostalonjeszcze 5 tyg I egzaminy.... u nas snieg..... a wczoraj mowilam Julkowi, ze bedzie mogl dzis skakac do kupy lisci, ktora wczoraj nagrabilismy a tu snieg.... od 8 jestem juz w lozku...
Kurcze Wy juz kompletujecie wyprawki a ja nic nie mam..... o z wyjatkiem bluzy I bodow, ktore kupilam dla cory kolezanki, ktora mieszka 10 min ode mnie I urodzila prawie 3mies temu a jeszcze nie udalo sie nam zgrac, zeby sie spotkac, a jestesmy prawie w kazdy dzien na tel.... ide chyba juz spac....
Zycze wszysttkim spokojnej nocy, duzo energii I pozytywnego myslenia I duzo spokoju.... do jutra ;)
 
cześć

Wyspałam się, wczoraj pol dnia przespałam.... chyba migrena albo cos bo tak mnie łab bolal że szok i wymiotowac mi się chcialo......dzis juz ok, tlko boli mnie cos po lewej stronie brzucha......

Zaraz budzę Kurczątko do przedszkola, potem pojade do siostry na kawe :-)

kciuki za dzisiejsze wizyty!!!!

Gdzie jest Moniqa?
 
Dzień doberek!

Ja sie nie wyspalam poszłam poźno spać i wczesnie trzeba było wstac i jestem zombi :-)
Tak dochodze do wniosku czy ja przypadkiem nie mam podraznienia od lutki dowcipnej, wczoraj w dzien zaaplikowalam se ten srodek co pisalam na odbudowanie sluzowki i było ok wieczorem 5 lutein dowcipnych rano wstaje i mam pieczenie i dyskomfort. chyba se zrobie kilka dni przerwy w dowcipnej i bede brała tylko pod jezyk i zobacze.
ale miałam dzisiaj piekny sen...snil mi sie mój synek taki juz kilku miesieczny :-D
miłego dnia kobietki
 
reklama
Witam wtorkowo. Fajnie zaczynać tydzień we wtorek.
Mamy wodę!!!! Habaemus aquam!!! Cywilizacja wróciła!!!!
Koreczek Alesia napisała słuszne spostrzeżenie co do Twojej mamy. Może to faktycznie jakaś forma depresji lub choćby reakcji na stres (np. z powodu Twojej ciąży).
 
Do góry