reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Witam wtorkowo ja juz w domu wczoraj wróciliśmy i mam nadzieję że bedę teraz z wami na bieżąco.

Coś ostatno brzuch mnie pobolewa zwłaśzcza pod wieczór dobrze że wiytę mam we wtorek to się podpytam co z tym robić.

Młodamama łoże super bardzo mi się podoba:)

Koreczek sytuacja nie jest zaciekawa no ale mi się wydaje tak jak pisała masiosia że to moze być rodzaj uzależnienia niestety bo to jak opisałaś zachowanie mamy na to wskazuje, musisz znaleźć jakieś rozsądne wyjście z sutuacji a facet musi ci w tym pomóc. Życzę dużo siły.

Masiosia juz coraz bliżej przerwy w nauce i myśl o tym że odpoczniesz jak juz pozdajesz te egzaminy i w przerwie będziesz mogła zakuty dla malucha robić.

Gaga dobrze ze woda wróciła bo bez niej w dzisiejszym swiecie życie tródne.

Trzymam kciuki za wszytkie dzisiejsze wizyty.

Ja wróciłam z dużą częścią wyprawki łóżeczko z materacem przewijak z półkami pościele baldachim kocyki kołderka mikrofalówka i jeszcze jakieś rzeczy znajomi nam dali. Pościele niebieskawe ale stwierdziłam że nawet przy córci nie będę świrować i nie będzie mić wszytkiego różowego bo szkoda kasy w niebieskim też będzie jej się dobrze spało tym bardziej że na wszytkim są jakieś misie i inne zwierzaki a nie traktory i samochody:)

Dziś musze ogranąć mieszkanie i prania ponastwiac bo po tygodniu wszytkiego mi się trochę nazbierało.

Życzę wam miłego spokojnego dnia.
 
reklama
Ej no u nas tak ciemno że spałyśmy do 8 bo nawet nie było widać, że już rano jest:no: pogoda jak na śnieg.. zimno i ciemno..a pół drewna w lesie jeszcze:zawstydzona/y:

pytanie za 100pkt... gdzie mam szukać numeru ksiąg wieczystych? bo do papierów kanalizacyjnych mam wpisać a nie wiem czy ja mam takie w domu? czy gdzieś muszę isć? ratujcie bo ja wgl nie w temacie papierkowym jeszcze..:zawstydzona/y:
 
mamusia synka no to miej my nadzieje ze dzis będzie lepszy dzien!! A z glukoza dasz rade! :tak: Ja pewnie dzisiaj dostane skierowanie…

ada,- Gratuluje!!! :-D

alesia ja pewnie tez w styczniu będę pakowac, żeby w razie czego było gotowe, ale nie planuje urodzic az tak wczesnie hehe!

masiosia super, ze masz dobre wyniki! :-D I kciuki zaciśnięte za wszystkie egzaminy!

Jo_asia super, ze duza czesc wyprawki dostaliście, to naprawde duzo pomaga! :tak: A bol brzucha, może wynikac z za malej dawki magnezu…

mlodamama21 w urzedzie gminy, powinni mieć takie numery!

Ja juz po sniadanku i mam zamiar jechac do Lidla zrobic jakies zakupy i moze wskocze do Bigi zobaczyc czy nie ma jakis fajnych ciuszkow dla malenstwa. ;-) A wizyta dopiero wieczorem o 18.20. Nie wiem jak to wytrzymam... Ale musze sie pochwalic, bo chyba zaczelam czuc ruchy! :-) Wczoraj i przedwczoraj jak lezalam wieczorem, wiec chyba jest wszystko dobrze!

Milego dnia wam zycze!!! :-D
 
Ostatnia edycja:
a jak ja jestem z miasta to mam iść do urzędu gminy czy urzedu miasta? jak mnie to wkur***pipipi że mam 4 starszego rodzeństwa w tym brata co ma córe 2 lata tylko młodszą ode mnie (taki stary jest juz) a nie mam się kogo dopytać o takie sprawy;/
 
młodamamo w Sadzie Rejonowym w Ksiegach Wieczystch..............

Monisia no dzis lepiej, odzyłam, zmieniam pościel, chate ogarniam, poki mam wenę :-)


Byłam u siostry, wypiłam kawę, teraz siedze i czekam na przesyłkę bo chyba dzis moja tunika bedzie :-)
 
Mlodamama a nie masz żadnych dokumentów własnosci tego gruntu gdzie by były jakieś nr jeśli nie to zadzwoń najpierw do wydziłu ksiąg wieczystych w Sądzie Rejonowym zanim pójdziesz to ci podpowiedza jakie dane są ci potrzebne żeby uzyskac ten numer bo jak pójdziesz bez potrzebnych danych to i tak ci nie pomogą.
A ze straszym rodzeństwem to tak jest ja też jestem najmłodsza ale jak coś trzeba załatwić to do mnie dzownią i się o wszytko pytają.

MONISIA no to musisz jakoś wytrzymac do wieczora och ja też nie lubię czekania na wizyty.
 
mlodamama21 jak masz wypis z rejestru gruntów, nawet jakiś stary, to tam powinien być nr księgi wieczystej. Możliwe że jest już w systemie elektronicznym więc sama będziesz mogła sprawdzić co i jak:)

u nas też dziś ponuro,wilgotne powietrze, więc jest wrażenie, że jest jeszcze zimniej...;/

Joasia, w którym szpitalu zamierzasz rodzić?Pytam, bo i ja wybieram się na lubelską porodówkę;-)
 
reklama
Do góry