reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Witam was! :-D

Ja dzis tez tak troche kiepsko się czuje… Jakos tak strasznie zmeczona i wogole się czuje, najchętniej bym tylko lezala i nic nie robila! Udalo mi się dzis tylko obiad zrobic i jedno pranie, bo na wiecej nie mam sily…:-(
Ostatnie dni mialam bardzo aktywne, bo sobota u znajomych a wczoraj w kinie i oczywiście musiałam to wszystko odchorowac w nocy. Najbardziej bolaly mnie plecy i nogi… :-(

Jeśli chodzi o wage to u mnie nawet nie jest zle, bo jeśli moja waga dobrze pokazuje to mam 4kg na plusie a nie ograniczam się i wogole, ale może to tez zasluga tabletek na tarczyce, bo przed ciaza by mi waga szybciej rosla gdybym tak jadla.
Ja jutro mam wizyte i mam nadzieje, ze wszystko jest ok, bo ruchy to ja nadal nie do konca czuje...

Koreczek Tule bardzo mocno!!!! Jakos to się to wszystko ulozy!!! U nas jest ze sprzątaniem podobny problem z moja babcia, tylko my na szczescie mamy na tyle duzy dom, ze będziemy mieć wlasna gore i będzie troche spokoju i na dol będę schodzic tylko jak to będzie absolutnie konieczne i sprzątać będę tylko swoje 4 katy. Jeśli chodzi o prace to twój na pewno cos znajdzie! Trzymam mocno kciuki! Mój tez już od jakiegos czasu szuka pracy i wiem jakie to ciezke i jak człowiek się tym denerwuje! Z mama to musicie powaznie porozmawiac. Może jakbyście w trojke porozmawiali to było by lepiej… może mama by bardziej rozumiala jak by nie tylko z Toba rozmawiala? Wazne żeby rozmawiac z mezem o tych wszystkich problemach i twoim zdenerwowaniu! Razem na pewno znajdziecie jakies rozwiązanie i tobie będzie lzej! Jeszcze raz mocno tule i glowa do gory!

mlodamama21 fajne łóżeczko! A to chrupniecie to na pewno nic powaznego. Przeciez dzidzius u nas brzuchu jest chyba na tyle chroniony, ze nic nie może się stac jak się normalnie poruszamy!

Ewula_m, alesia, pinki1980, Carri zdrowka da was i waszych pociech!!!

alesia pogratuluj mezowi pozbycia się tych 5cm. Mój tez musi zaczac być na jakies diecie, bo cholesterol nie ma za dobry….

pinki1980 ja tez ostatnio duzo rzeczy zapominam i wszystko mi z rak leci… No ale na szczecie nic się nie stalo!

Juszka1988 lozezko super! Fajnie ze już macie wszystko dla maleństwa! My to na razie liste mamy zrobiona i jakos nie możemy się za to wszystko zabrac… A tym ze się nie rusza to się nie przejmuj, pewnie tylko się tak obrócił, ze ty nie czujesz!

AnetaNorwegia to dobrze ze twoja mala ma taki duzy apetyt! :tak:

jaspis wspolczuje bolow brzucha w nocy! Mnie tak boli jak się przemecze dzien wczesniej. Musisz wiecej odpoczywac i będzie dobrze!!! :tak:

katrine mam nadzieje, ze udalo się kupic dzis ser zolty i spotkanie było udane! ;-)

masiosia z tymi wyjsciami u nas normalnie tez jest krucho i tez zazwyczaj o 8 już jestem w łóżeczku hehe ;-)

jagna25 trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte!
 
reklama
Zdrówka dla wszystkich chorowitków:tak:.

Tak jak pisałam wcześniej czuję synka po środku brzucha i to dość nisko i bardzo delikatnie. Wcześniej po bokach szalał. Musiał się przekręcić w nocy i pewnie dlatego też mnie bolało bo się wiercił. Najważniejsze, że się rusza:tak:.

Koreczek
współczuje sytuacji, czasem takie wygadanie się nawet obcym ludziom pomaga, więc pisz do nas ile będziesz potrzebowała. Najlepszym rozwiązaniem byłaby wyprowadzka, ale zdaje sobie sprawę że to może być trudne...

młodamama świetne łóżeczko, naprawdę bardzo ładne:tak:. Córa pewnie zadowolona?

jagna kciuki za wizytę zaciśnięte!
 
Młodamama fajne są te łóżeczka, my mieliśmy takie samo, super się sprawdzało.
Ja od środy zacznę kompletować wyprawkę, coś mam u mamy. Bratowa oddała, a mama znalazła ciuszki po Celinki kuzynie, korzystałam z nich i chyba je wezmę teraz też, chociaż ciuszki mają już 18 lat:-D Ale jakościowo super, nie widać że są aż takie stare;-)
Jaspis moje maleństwo ostatnio strasznie się rozpycha, aż czuję nacisk z prawej strony
 
Co za koszmarny dzień, no łeb mnie nawala na maxa i cały dzień mnie muli :-(


Koreczek a ja ostatnio się zastanawiałam co u Ciebie....... pogadaj z mamą, pogadaj z chłopem i cos postanówcie bo się zamęczysz a jak pojawi się dzidziuś będzie jeszcze trudniej, nie rób mamie na złość bo jak to jest teraz jej pasja to ona też się źle czuje jak jej te gry kasujesz i nie rozumie czemu i co Ci przeszkadza...trzeba pogadać nic innego nie pozostaje....trzymam kciuki, najlepiej żeby mami się ten komp znudził....... a Twoja mama nie pracuje???



Monisia to witaj w klubie okropnego dnia dzisiaj :-(


Kciuki za jutrzejsze wizyty, mi zostały 4 dni żeby isc na te glukozę nieszczęsną......
 
witajcie kochane
Mysle ze to z wami jako pierwszymi powinnam sie podzielic ta wiadomoscia.
Nie bede streszczac tylko po prostu napisze ze bardzo wam dziekuje za okazanie tyle wsparcia, otuchy,trzymania kciokow itd,
Ciaza potwierdzona,okruszek ma sie dobrze ,wg USG jest mlodszy o tydzien ale to akurat by sie zgadzalo.
Wiec teraz ma 6 tygodni i nawet widzialam pieknie bijace serduszko :)
To tak w skrocie.
A to moj groszek, zdjecie malo wyrazne ale jest, moje szczescie ma 3,7 mm
SAM_0524.JPG


Jestescie kochane,wasze wsparcie duzo mi dalo :*
 

Załączniki

  • SAM_0524.JPG
    SAM_0524.JPG
    63,1 KB · Wyświetleń: 37
reklama
Cieszę się że łóżeczko wam się podoba ;-) Ubranka i kołyskę odbiorę od szwagierki dopiero gdzieś w styczniu,lutym ale już jestem spokojniejsza jak mam to wszystko

Koreczek trzymaj się tam i nie wolno się poddawać!
Mlodamama super łóżko, wydaje się takie przytulne:-)
Ada moje gratulacje!

Ja dziś już padam więc dobrej nocy dziewczyny;-) Dobranoc!
 
Do góry