reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Witam Mamusie,
Jagna25 dziękuję za podpowiedz odnośnie suwaczka :-D
Mój maluszek też ma przerwy w kopaniu i to czasem nawet długie,ale gdzieś czytałam że tak na razie może być więc staram się nie stresować, wczoraj w dzień cisza takie pojedyncze kopniaki, a o 1 w nocy szalał :-D
 
reklama
Dzieki dziewczyny !!
Po napisaniu posta upieklam rybke, ugotowalam ziemniaczki i zrobilam kapuste kiszona... w polowie jedzenia obiadu maly mnie tak skopal ze ledwo wysiedzialam przy stole. Pokopal kolo 20 min i poszedl dalej spac :tak:
Cale szczescie ze wszystko dobrze :-) kamien spadl mi z serca :tak:
moze kapusta go to rozbudzila :eek: mniam mniam

Znalazlam dzisiaj urocze zdjecie w necie :tak: zakochalam sie :rolleyes2:
czapka-i-szalik.jpg
wyslalam zdjecie do sasiadki z zapytaniem czy dalaby rade takie cos zrobic :) oczywiscie ja bym kupila wloczke i jej zaniosla... a ona na to ze nie ma problemu ze mam jej nawet nie dawac wloczki ona sama kupi i komplecik bedzie gotowy przed swietami bo ma teraz troche roboty :-) zrobi mi taki w jasnym fiolecie i z mniejsza kakarda na glowie :tak: juz sie nie moge doczekac az zaloze to malej :-)

wlasnie mi sie zmienil wyglad forum... tragedia... rekamy wyskakuja z kazdej strony :angry:
na szczescie na telefonie caly czas wyglada normalnie
 

Załączniki

  • czapka-i-szalik.jpg
    czapka-i-szalik.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 52
Nikusia z domem to nie tak prosto, bo jest jeszcze brat mojego męża. Teraz za granicą ale kiedyś może wrócić, no i wiadomo- połowa jego. Poza tym teściowa teraz jest w innym związku no i zostawia sobie taką furtkę w razie czego... Co nie zmienia faktu, że tu nie mieszka, a nic nie daje robić :wściekła/y: no dwa pokoje tylko nasze to możemy ;) a tak poza tym ciągle nam wynajduje jakieś mieszkania na sprzedaż (chce się nas pozbyć?) a nam się nie spieszy ;) póki co dobrze nam tu, kredytu nie chcemy brać jak nie musimy, a za parę lat uzbieramy to na spokojnie coś sobie ogarniemy o, taki jest plan.

Megi Pegi gratuluję córeczki i pomyślnej wizyty!

mamusia synka kuruj się! Mi pomogła kuracja czosnkowa, syrop z cebuli i sok z malin ale taki prawdziwy. Te same składniki są w tym syropie aptecznym tyle że... po 2% więc ja go sobie odpuściłam. Mnie puściło po 3 dniach tej kuracji.

u mnie forum też "stare"
 
a mnie dzisiaj głowa coś boli.... położyłam się z Olką na drzemkę i niestety nie przeszło.... wzięłam apap.... może pomoże.
Właśnie zjadłam 5 pierogów z kapustką i grzybkami :) mmmm pycha..... :) podsmażyłam na masełku bo takie lubie najbardziej.....
Olka niestety jeść nie chciała tylko zażyczyła sobie budyń.... więc trzeba było ugotować....
Teraz czekam na mame bo ma mi przynieść wyniki, a potem ma wpaść na kawke koleżanka z technikum :) dawno się nie widziałyśmy....

Rano była siostra z córą to się młode pobawiły :)

carri no ja w tamtej ciąży nie farbowałam bo wtedy miałam blond włosy (pasemka) i bałam się tak robić rozjaśniaczem.... do porodu szłam z "naturalnym ombre" :D

aneta dobrze że mały dał znać o sobie! a komplecik boski... tylko kokarda rzeczywiście trochę wielka

megi pegi gratuluję dziewczynki!
 
Aneta dobrze ze dzidzia dala o sobie znac:)))) A komplecik sliczniutki :):-)

Jagna napisz mi czy te spodnie maja regulacje , i jak wygladaja na tylku , bo wygladaja fajnie a tez mam zamiar kupic jakies spodnie a ze u nas nie ma sklepu dla ciężarnych musze poszukać cos na allegro, na pewno spodnie dresowe i takie jeansy fajnie dopasowane tez by mi się przydaly
 
Dziewczyny ciuchy kupione były za 1000zł a wystawilam za 150 nikt nie kupił i napisałam ze się cieszę że nie miałam czasu wystawić ponownie bo mam wszystkie ciuszki :) więc sory jak coś pokrecilam.
Aneta super że mały się odezwał wiem po sobie że stres robi swoje i jak chcemy to cisza w brzuchu.
A ja włosy robię u fryzjera teraz takie są rozjasniacze że nie szkodzą i nie śmierdzą.
Tak po za tym znowu mnie mąż zdenerwował ehh
 
Hej Kobietki:0
Ja juz jestem u rodziców tylko cośmnie dziś brzuch pobolewa chyba za dużo na nogach dziś jestem.

Witam nowe mamusie:)

Carri mój maż jutro na lodowiec rusza do austrii troszke mu zazdroszcze białego szaleństwa.

Mamusiasynka kuruj się szybko.

Megi Pegi jak przeczytałam twoją reakcję na wieść o córce to jakbym o sobie i moim m czytała:tak:

Aneta dobrze że mały dał ci znak o sobie my się chyba za bardzo nakręcamy jak dizeciaki spokoje w brzuchu.

Ania mnie głowa też coś pobolewa to pewnie wina pogody.
 
No i znow kopie :tak::-) kochany :zawstydzona/y:

tak piszecie o tym farbowaniu a mnie cos korci zeby sobie pasemka blond walnac :-) moze cos pokombinuje jak mala zasnie :tak: zeby znow sie nie nudzic caly wieczor i krzatac po domu bezczynnie :sorry: obcielabym tez cos :tak:
niedawno sciagnelam moje przedluzanie i zafarbowalam sie na moj naturalny braz, do tego obcielam kilka centymetow ale jakos nudno wygladam :-(
chociaz nie chce za krotkich miec bo w tamtej ciazy mialam takie do polowy szyi i pod koniec wygladalam baaardzo grubo....
 
reklama
Ja juz po zajeciach.... zostaje 3 h w bibliotece...masakra... wszyscy mi mowia, zebym nie brala nastepnego semestru bo z Mala sobie nie poradze....ale ja im udowodnie, ze damy z m rade bez niczyjej pomocy....

Mamusiu synka duzo. Zdrowka.... jak widze te zdjecia to chce mi sie plakac, Boze co Wy z mlodamama musialyscir przejsc to yylko Wy wiecie. Sciskam Was

Megi Pegi ja mam to samo xhcialam chlopca....bo wiem co I jak.... I rozowego niecierpie ale jak widac musze polubic rozowe zabawki ;) dla odmiany teraz core naucze jak malowac sie itp. Bo moj Julek swego czasu znal wszystkie prawie pedzle do jakiej partii naleza ,) tulko cos czuje, se to bedzie mala chlopczyca.... ;)

Ewa86 dobrse jak dzieci sa takie zywe, ja bym nie mogla patrzec jakby dziecko siedzialo grzecznie heh...ja ponoc taka bylam..... do czasu ;) na pewno wszystko die samo wyrowna, xobaczysz sama, ze z Nusia bedzir dobrze, eczesniaki zawsze potrzebuja wiecej czasu... bylam wczesniakiem.....mama miala ze mna.....oj miala...nic sie nie martw do nastepnej wizyty wszystko sie wyrowna ;)

Secreto moj m tez ma czas z zakupami...ale ja czekam jeszcze zeby w 30 tyg sie upewnic co dl.plci iwtedy zaczniemy kupowac.... jakos nie mam stresu z tym bo tu wszedzie jest tule tego, ze nawet jakbym nic nie miala to w 2 h bylaby cala wyprawka.... I kilka tys. Mniej.......

Nikusia to mozemy sobie 5 przybic bo ja w nocy znowu malo spie.... zaczal sie u nas sezon grzewczy I Julek w nocy kaszle.jak szalony.... musze zapisac nas do arelgologa.... dzis plakal w nocy wiec przed 2 bylam wyspana.... a o 6 nie moglam sie podniesc. Lozka...

Aneta spokojnie czasem tak jest, moze baby jest zmeczone I ma ochote spac... to jeszcze jest za wczesnie na regularne ruchy...nie zawsze musza byc o tych samych porach, spokojnie.... poloz sie na pleckach wyluzuj I zobaczysz ze zaraz zacznie sie plywanie po brzuchu

19ania90 mnie tez boli glowa siedze I czytam a powinnam juz koncxyc pisac essey....no ale co zrobie jak mi sie nie chce?!

Wczoraj na wizycie bez rewolucji zero basania oproxz moczu cisnienia, przytylam 10 funtow moge jeszcze 25... heh... nie chcialabym..... serducho 140.... na te bole nasze na dole mam sie rozciagac, bo to wiezadla.... I co? Wk...sie..... czy w pl polecaja szczepionki w ciazy???? Mi powoedIala doktor ze powinnam sie zasCzepic na grype a pozniej na krztusiec.... ze czesyo kibuety w xiazy sa chore na grype, pozniej sie dusza I trZeba je intubowac, ale ja nie bede sie szczepic raczej.... to tylko ich biznes...co Wy o tym myslicie????
 
Do góry