reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

AnetaNorwegia ogrodniczki super :-) W sklepie w życiu za te pieniążki nic takiego fajnego się nie dostanie...

Masiosia dziwne. Mi wydawało się, że w ciąży się nie powinno szczepić... No ale może się mylę...
 
reklama
Masiosia ten ze zdjecia jest prawdopodobnie z Next'a, nie jestem pewna ale z tego co wyczytalam w necie to na to wychodzi. Mi zrobi taki sasiadka :) warto zapytac kogos jak masz :) na necie tez jest duzo kobiet ktore chetnie na drutach cos zrobia za nieduze pieniadze.

Monika dokladnie :) zaluje ze przy corce nie kupowalam uzywek... Praktycznie wszystko nowki, dopiero po czasie sie opamietalam :) wynajduje dla niej takie perelki na necie ze szok :D
 
Masiosia, ja też wcześniak ;) Z 31 tc :)
Nuśką się jakoś bardzo nie martwię. Ostatecznie w butach specjalnych jakiś czas pochodzi. Generalnie jest zdrowa i silna, więc nie mam na co narzekać. Franek teraz w przedszkolu, a tej jesieni dzieciaki tylko raz katar miały.

A co do żywego dziecka, to ja bym czasem chciała, żeby moje usiadły na tyłku i się nie ruszały przez godzinę ;P

***
Dzieci zasypiają, ja jeszcze chwilę pracuję, a potem prasowanie i jakiś film :)

Będziemy kupować w najbliższym czasie tv. Możecie jakiś polecić? Jakąś sprawdzoną firmę?
 
Mnie też głowa rozbolała, chyba zaraz pójdę się umyć i się położę....

Aneta
super że maluszek dał o sobie znać:tak: i super ten komplecik wynalazłaś. Moja mama też miała kiedyś sąsiadkę, która takie cuda robiła:tak:.
jagna fajne portki, ja szukam jakichś dresów lub innych wygodnych takich po domu, jakiś czas temu kupiłam sobie ,,wyjściowe" jeansy ciążowe z h&m używki i coś czuję, że zaczynają mnie cisnąć:zawstydzona/y:. Także trzeba będzie się za większymi rozejrzeć. Mój rozmiar z przed ciąży to 34/36 i nie chciałabym mieć więcej, ale to chyba nieuniknione, bo brzuch mi rośnie jak szalony i uda ostatnio też.....:-(.
Ja jestem przeciwna szczepieniom przeciwko grypie:no:.
Moniqaa też mam ostatnio jakąś huśtawkę nastojów, płaczliwa się zrobiłam:sorry:. Fajny kombinezonik za fajną cenę:tak:.
Izka ostatnio o tobie myślałam:tak:. Świetnie że wszystko dobrze, gratuluję synka!
Ciekawe co u kotti.
 
Jaspis ja kupowałam je na rozmiar w biodrach, wzięłam S, mają guziczek na plecach z gumką i są super. Nawet tak jakby za długie, co mnie dziw bo wszystkie spodnie zawsze mam za krótkie, albo kłopot kupić odpowiednią długość.
Ewa mi sie tez marzy, posadzić młoda i żeby tak siedziała. Nawet jak rysuje to się kreci:baffled:
 
Ewa jak kojarze to o plaskostopiu pisalas? Bo juz sie gubie w tych postach :p ja mialam za dzieciaka i chodzilam po takich gumowym matach z wystajacymi wypustami... Jedne byly miekkie a inne twarde ze ledwo szlam po nich...jakas gimnastyka korekcyjna to byla i przeszlo po paru tyg.

Ja to sie ciesze ze moje dziecko dosc spokojne. A znalazla sobie miejscowke do przesiadywania i ogladania bajek. Mamy w salonie taka duza pufe i pod wieczor chowamy do niej wszystkie zabawki, a w dzien mala polowe z nich wyrzuca na podloge po czym wchodzi do srodka i spokoj nawet na 2h :D oglada bajki lub bawi sie pozostalosciami zabawek w pufie
ImageUploadedByForum BabyBoom1383679462.543780.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1383679484.312883.jpg

Na tv sie nie znam, my mamy samsunga (plazme), mojej mamie tez ostatnio w prezencie kupilismy samsunga ale led, ciocia niedawno tez kupowala samsunga smart tv. I wszyscy zadowoleni
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1383679462.543780.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1383679462.543780.jpg
    34,8 KB · Wyświetleń: 43
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1383679484.312883.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1383679484.312883.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 44
Co do TV to my may Sharp Aquos led, jest super ja zadowolona:-)
3 pralki prania poszły, od środy pralki nie miałam, przez remont łazienki
 
My w styczniu (o rany jak ten czas leci) przerabialiśmy zakup TV. Kupiliśmy LG led z 3D i cała ta resztą bajerów. 3D się nie przydaje. Mąż koniecznie chciał, a może z raz coś obejrzał ;-)Net w TV to dobra sprawa, jak dokupi się klawiaturę bo na pilocie ciężko coś napisać... Poza tym nic mi się nie przydało z funkcji telewizora :-p Kolor czarny jest czarny, bo czasami w tych TV to do czarnego sporo brakuje ;-)
Zadowoleni jesteśmy, nic się nie dzieje.
Moi rodzice z kolei maja najtańszą plazmę Panasonica już kilka lat i też są zadowoleni.

Jak my szukaliśmy to kazali nam brać co nam się podoba i tyle. Reszta to jedno prawie i to samo. Jak ma funkcje na których Ci zależy, obraz Ci pasuje i telewizor się podoba to nie ma co dopłacać do modelu lepszego :-p
Jedynie na co warto zwrócić uwagę to na to czy to plazma czy led, ale to też wg własnego uznania (są zwolennicy i tego i tego).
Masowe postarzanie rzeczy każda firma praktykuje, więc jak ma się zepsuć to się zepsuje po zakończeniu gwarancji.
Ja z zawodu jestem informatykiem i już się nauczyłam, że do kompów też nie ma co dopłacać, po roku i tak już każdy najtańszy jest lepszy od tego super drogiego sprzed roku...



Aneta Mała bosko wygląda w tej pufie :-)

Jaspis to miejmy nadzieję, że niedługo nam minie bo nasi Panowie na głowę z nami dostaną ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nasz nam się spodobał, bo jest czarny z biała obwódka dookoła ramy. A i co teraz z perspektywy mnie cieszy to to że po wyłączeniu TV nie świeci się żadna dioda, więc nie żre prądu w stanie spoczynku.
dla poglądu jak to wygląda z tym białym
81893911_3_644x461_telewizor-sharp-aquos-42-cale-led-100hz-full-hd-telewizory_rev002.jpg
 
Do góry