reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Cześć :-)

co do pasów to oglądałam gdzieś kiedyś w telewizji jak wypowiadał się ginekolog, że pasy powinny być zapięte, że nie jest to aż tak niebezpieczne jak wypadnięcie przez przednią szybę kobiety w ciąży !!!
 
hej dziewczyny,
Strasznie się czuję po tej zmianie czasu, córka wstaje o 6,30 więc niewyspana jestem:confused2: a do tego pogoda nie jest najlepsza, do tego nie najlepiej się czuję, chyba jakieś przeziębienie mnie bierze:confused2:
Uciekam się położyć
 
Witam na początku tygodnia za oknem slonce swieci ale wiaterek wieje wiec zapewne cos przywieje
ZA bardzo tez się nie wyspałam ale bardziej z racji tego ze Madzia przyszla do nas do lozka i się strasznie rozpychala
Maz dalej na L4 gips mu sciagneli wiec może już normalnie chodzic ale paznokieć mu schodzi wiec l4 mu ciagle przedluzaja

Dzis czeka mnie prasowanie, pranie wozka i wypoczynek może w końcu wezme się za czytanie książki
Ja stosowalam clotrimazorum w czasie ciazy i masc i jako czopki, tylko ze ja czopki zle znosilam ale infekcja ustepowala tylko na krotki czas 0czywiscie wszystko stosowalam za pozwoleniem lekarza

Ozila oj ja juz od okolo 2 tygodni mam czasem takie klocia w pochwie , dowiedzialam ze tak do 24 tygodnia bardzo mocno bedzie sie roziagalo nasze cialo wiec takie ciagniecia moga sie zdarzyc, gdyby do tych ciagniec dochodzilo jednak do napinania sie brzuszka to nalezy zglosci sie do lekarza

Koreczke uwazaj na siebie w czasie sprzatania zwlaszcza jesli masz prac dywany recznie

Nieznajoma duzo wypoczywaj a jak brzuszek bedzie ciagle bolal wez nospe

Ewa fajne butki tez mam na oku podobne z decathlona ale nie wyobrazam sobie miec buty wiazane w czasie ciazy :)

Mlodamama na jakim koncercie bylas??

Flower gratulacje dla siostry :-):-):-):-):-)

Pozdrawiam i zycze miłego tygodnia !!
 
nie wiem raz tak radzili w tv ostatnio więc tak robiłam.. bo jak spr to pas działał bez zastrzeżeń..

lepsze takie niż wgl być nie zapiętym.. jak walniemy o szybę bądz polecimy do przodu przez nią to nie będzie za fajnie..jak mówi mój mąż.. jak zginiesz Ty to dziecka też nie będzie a starsza córka mamy nie będzie mieć a ja żony..
 
Ostatnia edycja:
Teraz doczytałam, że faktycznie w II trymestrze już można clotrimazolum, nie jest zalecane w I szczególnie na początku, w każdym razie i tak najlepiej iść do lekarza i się nie męczyć.. dobrze, że młoda mama wspomniała o tym, że facet też powinien się wtedy leczyć.

Ja mam wizytę w czwartek i już przygotowaną całą kartkę pytań do lekarza :)

Co do sikania to w nocy mam masakrę, muszę wstawać co najmniej 3 razy, w dzień to chodzę co 15 minut czasami i wydaje mi się, że wiem kiedy mała uciska mi pęcherz bo mam takie dziwne uczucie i wtedy muszę iść od razu :p
 
Ostatnia edycja:
Witam poniedziałkowo!!!
Wszystkim które przeziębienie bierze życzę zdrówka.

U nas piękna pogoda prawnie wstawione zaraz jedno wywieszam i wstawiam następne żeby szybciutko schło. Ja szaleje z żelazkiem dobrze że obiadem mam gotowy bo wczoraj miesko upiekłam.
 
Ja tam jestem zdania ze pasy trzeba zapinać, wogóle nie dpouszczam nie zapinania pasów nawet z wielkim brzuchem......


Coś mnie spanko bierze.......


a mi się sikać w nocy nie chce, jak zrobie przed spaniem to do rana jakoś wytrzymam :-)
 
ojj ja tez chodze za dnia co 15 min do ubikacji siku,a w nocy to mi się pare razy zdarzylo wstac.
i w dodatku brzuch bolał.. i dalej boli :(( ahh niewiem czemu..

ostatnio jak mnie tak mocno bolał.. to lekarz mnie wyslał do szpitala i lezałam na patologi 3 dni, chociaz zadnych badan nie robili tylko nospe podawali i po 3 dniach wyszlam.
 
reklama
Heja...
Ale miałam nadrabiania :happy:
Nie wiem już co i której jest. Ale zdrówka dla każdej zakatarzonej, bądź infekcyjnej mamy życzę!
mlodamamusia - uważaj słonko na siebie...takie latanie po sklepach też wcale dobrze nie robi :baffled:
FLOWER - ALE WIADOMOŚCI :szok::-)... Moja mama ma dwie siostry i ja urodziłam się w Lipcu, siostra mamy ur dziecko w sierpniu a trzecia siostra we wrześniu...więc jest nas troje z jednego roku...Nie powiem zdjęcie w łóżeczku jak cała nasza trójca leży jest nieziemskie :-)

Clotrimazolum - można ale jedynie maść w 1 trymestrze.
Ja strasznie cierpiałam z powodu infekcji grzybiczych w 1 ciąży...teraz o dziwo NIC ZUPEŁNIE NIC. Sama w szoku jestem, bo pewna byłam, że co wizyta będę musiała jakieś globulki pchać :crazy: No i facet obowiązkowo musi być leczony...bo inaczej to psia dupka za przeproszeniem i infekcje będą nawracać. Lepiej jednak na własną rękę w ciąży nie leczyć się mimo iż każda z nas objawy zna bardzo dobrze.

U mnie dziś słonko 4 prania się suszą...chyba padnę na pyszczek jak przyjdzie mi to prasować :confused2:
 
Do góry