reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Dzieńdobry wszytkim:)

Anetka bardzo mi przykro z powodu babci. Wyrazy wspólczucia dla twojego M.

Ale mi smaka na gołąbki zrobiłyście mniam nie chce mi się samej robić może jak do mamy pojadę to ja namówię żebyśmy zrobiły.

Ewa jak ty dajesz radę tak długo pracować jak ja bym poszła spać o takiej godzinie to migrena na drugi dzień murowana.

Gratuluję wczorajszych udanych wizyt i cieszę się że same dobre wieści.

Nie mam pomysłu na obiad zaraz muszę do lidla jechac po tabletki do zmywrki bo się skończyły a jest pełna.
 
reklama
Aneta przykro mi bardzo z powodu babci.

Dziewczyny, mam do Was pytanie o krzywą cukrową, bo dostałam już teraz skierowanie i do następnej wizyty mam je zrobić- a wizytę będę miała w 23t5dniu. Nie za wcześnie na tą krzywą?Chociaż lekarz pewnie wie co robi:-) a jaką dawkę macie tej glukozy?bo ja dostałam 75, a wiem, że jest jeszcze 50 no i nie wiem czemu dostałam tą większą...

Gratuluje wszystkim mamusiom udanych wizyt!!:-)
 
Kasiulek, krzywą się gdzieś koło połowy robi, o ile pamiętam :)

Monisia, ja też nie lubię gołąbków :)

Co do siedzenia w nocy, to jak się nie ma wyjścia, to nie ma też wymówek ;) Do jutra muszę się uporać z robotą, więc i dziś mnie taki maraton czeka. Dobrze, że Mąż chociaż dzieci na popołudnie zabiera, to trochę nadganiam wtedy.
 
Hej mamuśki

Anetka, przykro mi z powodu babci:-(

Czytałam Was, ale juz zapomniałam co mam pisac:zawstydzona/y:
Jutro mam wizytke, to juz połówkowe i wreszcie sie może dowiem, który to tydzień jest, ale mam nadzieję, ze ten wyzszy:-D Ktoras z was chyba jeszcze jutro ma wizyte;-)

Ta kobieta, co tak jadła, na kolacje, to... ojeju:szok: ja na wieczór jem jabłko i wypijam szklankę mleka, po takim czymś bym padła....

Trzymam kciuki za wizyty &&&&

*edit: Ja kapusty jesc nie mogę, kiedyś uwielbiałam kapuste z gołąbków, a teraz nieważne w jakiej postaci, po prostu wymiotuje:crazy:
 
hej
Aneta przykro mi z powodu babci, smutna wiadomość...:zawstydzona/y:

witam nową mamusię

Co do gołąbków to mogę je robić ale nie jeść;p tak samo bigos.. mąż za to uwielbia więc ja gotuję on zje i każdy jest zadowolony. Ja wolę lekkie rzeczy białe mięso i ryby a on taki typowy facet mięsożerca.
 
Hej dziewczyny...
Na razie nie dam rady tu pisać bo od wczoraj moje dziecko mnie atakuje jak tylko zauważy że mam laptopa w ręce.... I słuchamy po 10 razy tik taka na przemian z witaminkami i boogie woogie....
Tym co wczoraj wizytowali to gratuluję udanych wizyt!!!
Aneta przykro mi z powodu babci.... wyrazy współczucia dla ciebie i męża...
kasiulekk ja w pierwszej ciąży też miałam tą większą i w laboratorium babka powiedziała mi że jakby ta 50 mi wyszła zła to bym musiała robić jeszcze 75 więc pewnie dlatego dostalam od razu ta wieksza zeby jakby co nie przechodzic dwa razy przez to swinstwo.... ale nie wiem czy tak to naprawde jest

reszty przepraszam ale nie doczytałam ze względu na Olkę... i już mi do ucha krzyczy że chce piosenki....

Miłego dnia!!!
 
Ostatnia edycja:
Dzieki dziewczyny. Na szczescie dosc latwo to przyszlo bo wszyscy byli swiadomi tego ze to nastapi jak nie dzis to jutro. Dobrze tez ze babcia spala. Chciaz nigdy sie nie dowiemy co tak naprawde czula. Napewno nie bol bo caly czas podawali jej morfine. Moze tak naprawde slyszala wszystkich co przy niej czuwali ostatnie dni.
Teraz znow pojawi sie dylemat pogrzebu, czy isc. Ale zapewne zostane w domu.

Tak piszemy o tym jedzeniu ze naszedl mnie tez smak na krokiety i barszczyk :) i wogole inne swiateczne potrawy
 
Cześć wszystkim :happy:
Nadrabiam z wczoraj więc proszę wybaczyć :sorry:
Karolcia - witaj -rozgość się :tak:
Juszka - GRATULUJEMY TYMOTEUSZA , bardzo podoba mi się to imię :tak:
CARRI- Ja na Twoim etapie ciąży miałam takie "ciche" dni w środku. Dzięki Albo Ewuli, albo mamusisynka, uświadomiłam sobie, że młody mógł po prostu zmienić pozycję i kopać w stronę pleców co dla mnie mało wyczuwalne było...'
Mamusiasynka- no to słuszna waga :happy:, ja idę 7 pić to obrzydlistwo:confused2: ten test obciążenia glukozą to dla mnie masakra
Katrine- ja bym nie ryzykowała. W sumie to długo zamierzasz pracować??? Takie miejsca to siedlisko chorób niestety, zresztą podobnie jak w moim przypadku szpital :baffled:
Masiosia - przy ostatnim telefonie do mnie powiedział, że musi kogoś poszukać ale jest świadom, że ciężko będzie mu znaleźć tak dobrego pracownika jak ja...no nie powiem miło było to słyszeć...tylko czemu po takich akcjach?????
Kochana u nas pogoda też szaleje, wczoraj 20 stopni ja w samej bluzie na spacer a dziś deszcz zimno i brzydko :baffled:

Moja córeczka często wędrowała ze swojego łóżeczka do nas...nie powiem było to irytujące... ale od dobrych 2 lat się już to nie zdarza...może dzieci po prostu muszą wyrosnąć?

Aneta - bardzo mi przykro :-(

Ja dziś chyba drożdżowe rogaliki zrobię :-)
Kasiulekk- ja będę robiła krzywą 7 listopada czyli w 23 tyg ciąży. To odpowiedni jak najbardziej moment. Ja też mam obciążenie 75. No miłe to to nie jest, u nas dziewczyny wyciskają do tego całą cytrynę i jakoś idzie a potem po 2 godz. kolejne pobranie...Dziko łudzę się, że wyjdzie mi dobrze :happy:

AnetaN- JA UWIELBIAM KROKIETY takie wigilijne.......boszzzzzz znowu jo jedzeniu dziewczyny a ja muszę się ograniczać noo :happy:

Ja dla odmiany pobiłam dziś rekord i spałam sobie do 9:17 ...byłam w szoku jak na zegar zerknęłam...Ale pomiędzy 5 rano a 6 czytałam magazyn mamotoja, więc może musiałam nadrobić.

No chyba te rogaliki jednak zrobię :happy:
 
reklama
Dzień dobry!

Ja od 6 na nogach , zawiozłam Pati do szkoły ,pojechałam do lidla na zakupy nawaliłam cały koszyk ze prawie 300 zl wydałam ale było duzo fajnych słodyczy i takich tam na halloween a moja Pati to straszna fanka tego amerykańskiego swieta a poza tym kupiłam śliczne dzinsowe ogrodniczki na 62 dla niunka...moj pierwszy zakup :-)
Anetka wyrazy wspołczucia....

kasiulek ja zawsze mam 75 g glukozy własnie tak jak pisała 19ania90 lepeij te pyszności pic raz :-)

miłego dnia!
 
Do góry