reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
mamusiasynka - no nóż mi się w kieszeni otworzył- co się wtrąca stara prukwa!?!i słusznie że nie dyskutowalas z debilami nie ma sensu tylko szkoda ze Julek byl tego swiadkiem
monisia - super że wizyta udana! gartuluję małej księżniczki
katrine, medzik,pinki- gartuluje zdrowych chlopaczków!

ewula-no coz kazda zmiana "rozregulowuje" nasze dzieciaczki jak sa przyzwyczajone do pewnej rutyny -dzisiaj pewnie juz wszystko wroci do normy
ozila - dla nas ta temp tpo gteraz niezla abstrakcja :p
koreczek-widzisz a martwilas sie jak sobei poradzicie finansowo a tu tyle kosztow odchodzi-fajnie ze wszyscy tak pozytywnie reaguja na nowego czlonka rodziny!
kasiulekk- kurcze ale super ze tasma "zniknela"!
wreszcie same dobre wieści!
nikusia-dzięki za priv!a szefa olej -to neich zatrudnia na zastepstwo co za problem?to mial byc szantaz czy co?

ja dzisiaj zaliczyłam pierwszy raz kibelek (żeby nie bylo ze tak rozowo mdli mnie i nAciaga od 7tc)
nie wiem jak niektore z was potrafia spac z dzieciaczkami w 1 lozku!babcia u nas nocowala a jako ze lozeczko malej juz wywiezlismy do wawy to musielismy ja wziac do siebie zeby miec gdzie babcie polozyc - wiercila sie jak mala wsza, gadala pzrez sen, w poprzek lozka ciagle -no masakra jakas oka nie zmruzylam!
 
Dzień dobry :)

Ale mi Nuśka urządziła koncert przy zasypianiu na drzemkę. Obgryza namiętnie swoje ręce i wszystko, co jej w paszczę wpadnie. Już by jej mogły wyjść te zęby...:/

Ozila, a ja Ci nie zazdroszczę temperatur :p Rodziłam w połowie wakacji i to nie było nic fajnego ;)

U nas teraz piękne słońce i jakieś 20 stopni. Wczoraj w krótkich rękawkach chodziliśmy. Piękna jesień :)

Siadam do roboty, bo mnie z pracy poganiają już...
Miałam wczoraj po nocy pracować, żeby trochę nadgonić, ale wymiękłam :/
 
witam z rana,
nagotowałam się już dzisiaj, bo i ogórkową zrobiłam i mięcho upiekłam i jeszcze szaszłyki mężowi do pracy. Na po południe zostaną mi już tylko placki ziemniaczane. Na 20.00 idę do lekarza no i będzie koniec dnia. Jeszcze za chwilę muszę zus zaliczyć, bo wczoraj poszłam o 15, po przedszkolu, z Ignacem. Wchodzę, a pan ochroniarz do mnie, że dziś już niczego nie załatwię. Na to ja mu odpowiadam, że jak to, przecież na drzwiach jest napisane, że w poniedziałki do 17.00, a pan mi mówi "a dzisiaj jest wtorek". No więc muszę drugi raz dziś pomykać, dobrze że to tylko 15 min pieszo.

gratuluję wszystkich udanych wizyt i zdrowych maluchów

ozila, ale ci zazdroszczę tych upałów, ja ostatnio rodziłąm w sierpniu i też lato było parne, ale wolę tak niż takie nie wiadomo co jak teraz, jeden dzień ciepło, drugi zimno, a jeszcze śniegi przed nami.
mamusiasynka, ale miałaś przygodę, głupi babsztyl patrzy i nie widzi, jak można mieć 4 miesięczne dziecko i wielki brzuch?
nikusia, szef twój to chyba się nudzi, że ma czas co kilka dni do ciebie wydzwaniać, albo się zakochał i tęskni :-D
 
Hejka
A ja dziś obudziłam się o 3 w nocy i zasnęłam o 6 i wstałam o 9.30. Ostatnio często tak mam, już mnie to męczy....

Jaspis moze tez przepowiadajace masz juz?? Ktory to tydz??

Nie mam pojęcia, ale mam tak tylko gdy dłużej chodzę, a jak się położę lub usiądę to po chwili mija.

Nikusia mi ewidentnie twardnieje ten brzuch jak chodzę i to na pewno nie od ruchów. No magnez biorę, ale nie wiem czy nie za małą dawkę bo nadal mnie łapią skurcze. Pogadam z gin.

Koreczek super że będziesz miała rzeczy od rodziny. Ja niestety mam co liczyć na taka pomoc.....
kasiulek super że wszystko dobrze i nie martw się na zapas, jak powiedział że dobrze to dobrze!:tak:

Jeszcze co do głupich komentarzy to ja mam ostatnio jakiegoś nerwa na takich ludzi. Może wcześniej część sytuacji pozostawiła bym bez komentarza, tak teraz nie mogę. I np wczoraj idziemy chodnikiem a jakieś babsko jedzie rowerem po tym chodniku i dzwoni na nas, no to się wkurzyłam i jej powiedziałam do czego chodniki służą:tak:.
 
Flower - nie ma za co. Gorąco obie Panie polecam :tak: Ja ostatnio z młodą miałam usnąć, a M miał ją odnieść do łóżka... ale zrobiłam jej wcześniejszą eksmisję bo normalnie skakała po łóżku jak oparzona, w końcu się wkurzyłam bo jeszcze by mi przywaliła swymi długaśnymi nóżkami i by było :baffled:
Alesia - &&&& za wizytę...To się udałaś z tym poniedziałkiem :laugh2: ja też tak czasem mam. Co do szefa, to mam go dość...co innego jakby zadzwonił i powiedział, że kasę mi jakąś na konto prześle :happy::rofl2::confused2:...a ten ciągle coś..ehhhh
 
doszły mi porciaki! mam w czym chodzić! jupi.. są super jak dla mnie:-) Dodałam zdj brzuszka a właśnie w nich tam mam fociaki więc możecie podglądnąć..

lece okna myć.. kupiłam sciereczkę do okien z mikrofibry.. nosz jestem w niebie! psikam sobie myję bawełnianą a tą wycieram.. chwila moment to trwa bo brak smug! nie wiem jak mogłam tego wcześniej nie mieć!
 
hej!
Gratuluję udanych wizyt kobiety:p

Ewa86 ja mam moją mamę blisko teściów 300km ale jak jest potrzeba to babcia staje na wysokości zadania:)
Nikusia82 co za buc... jak zalecenia lekarza to zalecenie lekarza głuchy czy jak? Ja też na l4 jestem i pewnie już będę do końca ale szefowa przyjęła to normalnie na szczęście sama mi powiedziała że pewnie będę już do rozwiązania na l4, wtedy odpowiedziałam nie wiem bo to było jakoś 9tc (wymioty straszne). Ale teraz już do końca na bank... a ty gdzie pracujesz że tak chce żebyś wróciła:)

Dziś znów piękna pogoda jupiii! Spadam ogarnąć mieszkanko.
 
reklama
Do góry