reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Dzieki dziewczyny za kciuki!!! Troche się denerwuje tym usg, no ale musi być dobrze, co nie? Byle by tdo tej 15.40 dotrwac! :tak:

Moniqaa u mnie na usg raczej wychodzilo do tej pory tak samo jak na pasku, czyli magiczna 20 będę mieć w piątek. No ale okaze się dzisiaj czy nadal tak jest, bo dzis połówkowe, hehe ;-)
U nas to ja jestem strasznym śpiochem, to i moje maleństwo może tez ;-)

Wy tak piszecie o wagach i wogole. Ja startowalam z duzoooo wyzsza, niż prawie wszystkie z was, bo z 87 przy wzroście 164. :zawstydzona/y: Mialam od zawsze duze problemy z waga i potrafilam schudnac 30 kg ale wszystko wracalo, jak tylko zaczynalam normalnie jesc. Ja żeby schudnąć musiałbym ćwiczyć codzinnie i nie mogłam jesc chleba, ryzu, makaronu i ziemniakow, no i oczywiście nic słodkiego czy slonego. Wytrymalam tak prawie rok i wtedy schudłam te 30 kg, no ale nie było to zbyt zdrowe. Na początku ciazy okalazo się, ze mam niedoczynność tarczycy i już pewnie mialam dlugo, wiec mam nadzieje, ze teraz jak już jestem na hormonach to po ciazy uda mi się wziasc za siebie i wreszcie mieć normalna waga przy zdrowym odzywianiu i cwiczeniach! Ja na razie na plusie jestem 3kg, i mam nadzieje ze dalej tez tak wolno pojdzie, bo inaczej to faktycznie wielorybek ze mnie bedzie. :sorry:

Juszka masakra z ta wizyta.:wściekła/y: U nas raczej tez informuja jak wizyta ma się nie odbyc. Ja jak chodze do swoich to tez umawiane jest na godzine. Sa czasami obsuwy, ale i tak kolejność z godzin umowionych się liczy, wiec nie ma możliwości ustawiania się w kolejke!

AnetaNorwegia wspolczuje calej sytuacji!!!

Marcia Ja tez mysle, ze twój brat niepowazny jest, ze zostawili chore dziecko z Toba. Przeciez ty musisz teraz uważać, żeby zadnej choroby nie złapać. Powinni oni jakos w domu zostac i tyle!

Jaspis mój pepek na razie bez zmian, ale zobaczymy jak będzie pozniej.

Trzymam kciuki jak zawsze za wszystkie przyszle wizyty! ;-)
 
reklama
20 tydzień! Teraz już oby z górki :-)
Dzisiaj mam wizytę, ale płeć to chyba dopiero na połówkowym w poniedziałek poznam... już nie mogę się doczekać.

Co to kilogramów to póki co mam 2 na plusie, bo na początku trochę chudłam przez brak apetytu. Na moje nieszczęście chyba poszły w biust:wściekła/y: zawsze miałam kompleksy z nim związane (rozmiar D, w porywach DD). Teraz muszę zainwestować w jakiś większy, bo te co nosiłam do tej pory już uwierają gdzieniegdzie. Mam nadzieję, że po ciąży mi zmaleją. Nigdy nie zrozumiem tej chęci powiększania biustów do wielkich rozmiarów... ja bym chętnie połowę oddała :sad:

&&&& za wszystkie wizytujące dzisiaj!
 
Kasiulekk - &&&&& ZA WIZYTĘ :-)
Alesia - dzięki za linka. Fajna sprawa i rzeczywiście pojęcia nie miałam, że mam takie fajne prawo od 21 tyg ciąży. Szkoda tylko, że w mazowieckim jest taka możliwość TYLKO W MODLINIE :baffled: w sumie na razie...bo może ktoś się jeszcze dopisze.
Marcia - to ja mam taką sąsiadkę, właśnie urodziła 3 dziecko. Mało tego, że jeździła do pracy do takiego stanu, że pogotowie ją zabrało...bo ona w domu przy dwójce nie odpocznie a w pracy to odpocznie:eek: teraz urodziła dosłownie tydzień temu a od 1 stycznia już wraca do pracy, będąc na rodzicielskim bo umówiła się z szefem, że zatrudni ją na zlecenie i będzie zarabiała w sumie 180 % ...bo ona nie ma zdrowia do dzieci, ona lubi pracować.... :eek::eek: SZOK SZOK SZOK...trójka dzieci w domu a ona nie chce w nim być...bo nie odpoczywa...
Moja szyjka też do tej pory badana jedynie przez USG dowcipne. Ale że mój kochany gin wyjeżdża i jak on to nazwał, aby mieć pewność, ze jest wszystko OK , to zbadał mnie tydz temu na wizycie 1 raz ginekologicznie...
U mnie piękne słoneczko, aż miło... umyłam kolejną partię okien i chyba zrobię ogórkową bo za mną chodzi :-)
 
dziewczyny powodzenia na wizytach!!!
Moja jest dopiero 5 u gina a 6 listopada mam połówkowe u innego:-)

Co do wagi jest ok warzę obecnie 62 więc mam 1kg przyrostu a mierzę 168cm.
Dziś nie mam ochoty na nic;/ choć piękna pogoda słonko świeci jak odbiorę Zosię to na dwór wyjdziemy na rowerek!
 
Marcia - to ja mam taką sąsiadkę, właśnie urodziła 3 dziecko. Mało tego, że jeździła do pracy do takiego stanu, że pogotowie ją zabrało...bo ona w domu przy dwójce nie odpocznie a w pracy to odpocznie:eek: teraz urodziła dosłownie tydzień temu a od 1 stycznia już wraca do pracy, będąc na rodzicielskim bo umówiła się z szefem, że zatrudni ją na zlecenie i będzie zarabiała w sumie 180 % ...bo ona nie ma zdrowia do dzieci, ona lubi pracować.... :eek::eek: SZOK SZOK SZOK...trójka dzieci w domu a ona nie chce w nim być...bo nie odpoczywa...
Moja szyjka też do tej pory badana jedynie przez USG dowcipne. Ale że mój kochany gin wyjeżdża i jak on to nazwał, aby mieć pewność, ze jest wszystko OK , to zbadał mnie tydz temu na wizycie 1 raz ginekologicznie...
U mnie piękne słoneczko, aż miło... umyłam kolejną partię okien i chyba zrobię ogórkową bo za mną chodzi :-)[/QUOTE]


A ja częściowo rozumiem takie podejście. Sama nie wytrzymałabym zbyt długo na pełen etat z dziećmi. Lubię mieć wszystkiego po trochę: trochę w pracy, trochę w domu. Myślę, że odpuszczę sobie od stycznia, a po porodzie posiedzę całkiem w domu jakieś trzy m-ce, a potem będę trochę popracowywać. Tylko, że ja mam swoją firmę więc to trochę inaczej.
 
reklama
gaga -a ja nie rozumiem - są rzeczy ważne i ważniejsze a rodzina jest dla mnei na pierwszym miejscu; owszem szybko woriclam do pracy prawie cala 1 ciaze pracowalam, teraz tez pracuje i gdyby nie przeprowadzka do innego miasta to bym jeszcze dlugo pracowala tez nie wyobrazam sobei siedzenia w domu ale bez pzresady ma sie dzieci po to zeby tworzyc rodzine a pracuje sie po to zeby ja utzrymac;

alesia, inne mamusie z warszawy - macie jakiegos dobrego alergologa dziecięcego na nfz polecic?znalazłam niedaleko mnie dr Magdalena Pernach-Grzęda i ma dobre opinie ale od listopada zapisy na nowy rok beda robic dopiero..
 
Ostatnia edycja:
Do góry