reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
nie doczytam tylu stron, nie ma szans
Młodamama trzymam kciuki!
Nowe mamy witam.

U mnie na obiad zupa ogórkowa i placki ziemniaczane z gulaszem. Wracam chyba do świata żywych, zaczyna mi się wszystko chcieć, sprzątam, gotuje, planuję i nawet zaczynam się rozglądać za rzeczami dla dziecka. Marazm minął, zaczynam wierzyć że wszystko będzie ok.
Poczułam się lepiej jak przestałam zażywać duphaston a zaczęłam łykać magnez - może to nie ma nic wspólnego ale tak sobie wmówiłam;-)
Mam nadzieję, że w przypływie tej nowej energii będę do Was zaglądać częściej i systematyczniej.
Pozdrawiam
 
Zgadzam się!
Duphaston to jest jakaś masakra ;) Przynajmniej na mnie wszystkie kuracje kuracje hormonalne wpływają destrukcyjnie :)

Dobra, Mąż zabrał dzieci, a ja siadam do pisania, bo mam trochę roboty.
Ale już ciemno! A jeszcze 18 nie ma! Zima idzie!
 
Mamusiu synka daj spokój, ty nic nie ruszaj i nie sprzataj, masz odpoczywać niech mąż po swojej mamusi posprząta:)

Moi teściowie w ogóle nie zadzwonili do mnie i nie pogratulowali mi obrony.. Jedynie co ich w życiu interesuje to latanie do kościoła i przyjaźń z księżmi ... Masakra jak mój mąż do nich dzwoni i pyta czemu się sami nie odezwą to mówią że przecież modlą się za nas.. :/:/ tragedia mama męża jest już na emeryturze i tak na nic czasu nie ma bo lata na wszystkie stowarzyszenia kościelne.. Chociaż ze swoją córką po godzinie gada codziennie.. Z jednej strony przykro ale z drugiej myślę sobie że dobrze że tak rzadko dzwoni bo wtedy pierwsze pytanie jakie pada to czy byliśmy w kościele :/ ja się śmieje że zobaczą moje dziecko dopiero wtedy jak będzie ukształtowane psychicznie bo już widzę jak psują dziecku głowę :/

Ja od 2 tyg biorę duphaston i nie wiem czy to przez to ale kość ogonowa mniej boli i mimo że zwykle też bardzo źle znoszę hormony to po no nich nie świruje

Młodamama trzymam kciuki :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gaga witaj!!

mamusiasynka tak to jest jedni chcą pomóc i na chęciach się kończy więcej przy tym "naszkodzą" ale chociaż chęci dobre.. dobrze, że już w domku na pewno jeszcze bardziej się poprawi synek będzie przy mamusi spokojniejszy i Ty przy tym też.

A ja jeszcze gorsza na antybiotyku coraz słabsza, ale przynajmniej mam czas Was dziewczyny czytać na bieżąco. Mąż pomaga właśnie poszedł do pracy, martwi się, kochany :) tak bym już chciała odzyskać formę! okna trzeba pomyć, któraś tu o tym pisała, mnie to jeszcze bardzie wkurza jak patrze przez nie z łóżka:(

pozdrawiam cieplutko, tak jak mam pod kołderką..
 
Do góry