reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Ewula u mnie dzis mielone z buraczkami :-) mniam

co do wizyt to u mnie w klinice jak u nikusi kulturka , doktorek wychodzi sie wita itd ale w ginki na NFZ tez nie moge nazekac bo umawia na godziny oczywiscie babki przychodza jak chca na zasadzie kto pierwszy ale ciezarne przyjmowane sa bez kolejki , jak zachodze i siedzi duzo bab to wychodzi lekarka albo polozna i prosi ciezarna a nie nastepna z kolejki takze ok
 
reklama
Gaga p - no nie jedna z nas ma tu ciążowe lęki z przeszłości obecnej ciąży..także witamy w grupie :tak:
Marcia- a ja dziś kurczaka piekłam z ziemniaczkami i surówką z pora i kapusty pekińskiej :tak: mniam...
 
a u nas dziś nie ma obiadu! Miał być filet z indyka z ananasem i mandarynkami, ale mąż zadzwonił, że idzie na sushi w czasie pracy i mamy zjeść coś sami więc poszliśmy do knajpki po sąsiedzku i wciągnęliśmy po zupie grzybowej, a ja jeszcze pierogi ruskie, pycha. Teraz pochłaniam winogrona.
gaga, witaj. Ja też zastanawiałam się nad tym wiaderkiem, ze względu na to że tam dużo wody, a mój Ignac lubił prawie że nurkować, ale czytałam że w nim dość trudno dobrze umyć dziecko, bo ciężko dotrzeć w niektóre miejsca i chyba się rozmyśliłam.
 
A ja na kupnym jedzeniu. Ciągle pracuję i nie chcę się dodatkowo zamęczać gotowaniem- wracam dziś dopiero po 18tej, ale potem już tylko leżę i pachnę:-). Na szczęście niedaleko mam bardzo ruchliwy bar z domowym jedzeniem- musi być wszystko świeże bo idzie im jak woda.
Aneta, a Ty też z Opola, oprócz tego, że z Norwegii?
 
U nas pierogi od Babci ;) Plus weekendów spędzanych u Dziadków :)

Piękna pogoda, ale chyba Męża wyślę samego z dziećmi na pole, bo dalej umieram :/
A jeszcze mam kupę roboty. Jakbym to teraz szybko zrobiła, to może mi się uda wcześniej pójść spać...
 
Ja chodzę do prywatnego gabinetu i każdy umawia się na godzinę. Dawno temu (nie w ciąży) miałam taką sytuację, ze byłam na dwie minuty przed czasem (i tak zawsze jest obsuw), a następna już siedziała (taka starsza) i mi się wepchała jeszcze awanturę robiła, ze przecież przyszła wcześniej ode mnie), jak powiedziałam lekarce to stwierdziła, ze powinnam z tamtym babsztylem wejść i by ją odesłała, bo kolejność zapisów obowiązuje, a nie przyjścia...

Gaga witaj!
 
reklama
Jejku... wchodzę czytam i widzę temat jedzenia... Jakoś tak mi słabo się zrobiło, w sumie same smakołyki wymieniłyście ale zjadła przed chwilą dwie duże miski rosołku i ruszyć się nie mogę... Nie wiem co mnie podkusiło, juz nie mogłam a jadłam.. teraz pękam...

Mlodamama21 na pewno wszystko jest OK. Daj znać po wizycie :tak:

Gaga P witam!
 
Do góry