reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Ewa86 - Świetny tekst :) Faceci i tak nic nie zrozumieją. Mają zupełnie inaczej skonstruowany mózg.

Ja dzisiaj wstałam o 5:00. Cały dzień mi się zmienia. Zasypiam po 20:00 i wstaję przed 6:00. Ciężko mi tak funkcjonować.
 
reklama
Martuszka -Widzę, że jesteś z Olsztyna. Ja też. Mieszkam w Opolu, ale w Olsztynie się urodziłam, tam mam rodzinę. Wychowywałam się na osiedlu Kormoran :) Dopiero jak miałam 21 lat to wyjechałam na studia do Opola i już tu zostałam. A teraz jadę do Olsztyna na urlop 18 sierpnia ;)
 
Heyo!! ;) nie bylo mnie tu od czwartku i mialam sppppooorrroo do nadrabiania;)

-odnosnie meza to moze nie jest tak do kkonca idealny ale narzekac nie moge- z ciazy cieszy sie ogromnie, jak wychodzi do pracy to zawsze daje buzi mi a pozniej dzidziowi w brzuszek;) strasznie mnie to rozczula

-my mieszkamy aktualnie w wynajmowanej kawalerce(1pokoj,lazienka i kuchnia)Budujemy sie na wsi, ze wzgledu na dzidziusia chcielibysmy jak najszybciej sie przeprowadzic wiec pewnie na razie zrezygnujemy z mieszkania i przeprowadzimy sie do moich rodzicow. Maja duze mieszkanie i mamy pomoc zawsze mi sie przyda(niestety tylko wieczorami bo pracuje) Mamy bardzo dobry kontakt wiec nie boje sie wspolnego mieszkania;) Mąż zreszta tez uwielbia przebywac u moich rodzicow(wiem-rzadko spotykane) sam mnie do nich wyciaga! Mysle ze okolo 1,5 jeszcze zejdzie z wykanczaniem domku wiec damy rade.

-do dziewczyn piszacych prace mg: pisalyscie ze macie oddac gotowa juz w pazdzierniku.. tzn ze w tamtym roku skonczylyscie studia? czy tak jak ja jestescie na ostatnim rok u?

-dzis o 18 mam wizytę!;( oczywiscie juz strasznie sie denerwuje;( trzymajcie za mnie kciuki! ;* odezwe sie po co i jak;P milej niedzieli zycze;*
 
dzien dobry mamusie;-)
ewa wlasnie przeczytalam mojemu to co napisalas:D smial sie:-)ale czy zrozumial;-)
mloda mamo a kiedy bylas ostatni raz?ja bylam w 5 tyg 3 dniu i nie bylo.a w 6 t3d juz byl tylko 2mm wiec malenswo. napewno juz jest:-)a jak nie to pojawi sie na dniach:-) choc to zalezy pewnie od sprzetu
iza nie zamartwiaj sie tak;-)napewno wszystko dobrze,tak jak mowisz brzuszek rosnie wiec i dzidzius rosnie:-) choc ja tez szlam ze strachem na wizytke w 10 tyg,wczesniej bylam w 6.malenstwo okazalo sie kasiazkowe;-)
gingerka swietna wiadomosc :-)gratuluje udanej wizytki;-)
kotti kciuki zacisniete!:-)

u nas dzisiaj fajna pogoda,nie za cieplo nie za zimno.w nocy troszke popadalo wieec da sie życ:-)
moj jeszccze spiocha a ja buszuje po necie;-)
milego dna dziewczynki:-):-):-)
 
Dzien Doberek dziewczyny:)

U nas padalo cala noc rano jk otworzylam balkon nie posiadalam sie z radosci tym swierzym i oblednie chlodnym powietrzem.
Na Krecie bylo oczywiscie niesamowicie goraco dzieciaki uwielbiaja to miejsce i oczywiscie maja swoje scierzki.
Ja wylegiwalam sie non stop w ogrodzie a tesciowa znosila pysznosci.
Jak zawsze bylo cudownie.
Czas wracac na ziemie niestety.
 
masiosia-tak do papieskich Wadowic jadę...mój m stamtąd pochodzi...

ja dzisiaj leczo gotuję, tak na szybko bo mam lenia totalnego

miłej niedzieli
 
reklama
Do góry