reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Witam mamusie;-)
nowe tez- hej kasiak , nie martw sie plamienie to podobno sie zdarza wcale nie rzadko , brazowe plamienia , a pozniej wszystko jest dobrze, tez plamilam troche wczesniej- pozdrawiam

teheranka ja tez tak mialam , okropnie mi zimno bylo, to podobno zamiast mdlosci tak czytalam wystepuje czesto, normalny objaw-pozniej u mnie sie zamienilo w mdlosci i mam czasem na przemian haha

i to na tyle co moge dzisiaj, bo...spalam dlugo, pozniej spacer i....znowu prawie spalam...itd
buziaki
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczęta.
Ja dzisiejszej nocy obudziłam się jak jeszcze było ciemno.Musiałam skorzystać z toalety, napić się.Jak wróciłam do łóżka nie było mowy o spaniu. Męczyłam się i przewracałam z boku na bok aż za oknem zrobiło się jasno.Nie wiem ile to trwało. Mąż się obudził, bo się tak kręciłam, zerknął na zegarek a tu 5:26.Jakoś niedługo po tym udało mi się zasnąć. Ale teraz jestem nie wyspana a jestem w pracy. Jakoś się przemęczę do 18. Udanego dnia i radości z wizyt i badań usg.
 
tehawanka sorryyyy!!! haha no naprawde Cie przepraszam, cos dzisiaj na mozg mi sie rzuca- ale mnie do lez ze smiechu doprowadzilo to...:-D
wybacz, nie mialam zamiaru przekrecic nicka....
 
Ostatnia edycja:
No to tylko ze przekrecilam Twojego nicka....i zrobilam Cie obywatelka innego kraju-tylko to! No mnie niewiele teraz do smiechu i placzu potrzeba:tak:
buzka
 
reklama
Do góry