reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Dziękuję Wam za powitanie:-)
U mnie fatalna noc zaczęło się o pierwszej w nocy, wymioty i biegunka prawie zemdlałam w łazience. Nie wiem co to było, czytam wszędzie że to normalne więc cierpię i proszę o II trymestr.
Mam Tehawanka tak jak Ty zimno mi leżę pod kocem ;-)
 
reklama
Hej Dziewczyny!
MMka ja też mam problem ze spaniem:-(
Ja dziś zasypiam, pół nocy kaszlałam jak szalona, wręcz się dusiłam. Wczoraj wylądowałam, z tym kaszlem, na dyżurze lekarskim no i dostałam antybiotyk:-( Biorę grzecznie, bo lekarka mnie nastraszyła, że zapalenie oskrzeli albo angina, mogą zaszkodzić dziecku bardziej niż antybiotyk. Dostała duomox. Dziś mąż gotował obiadek:-D Teraz z córka na hulajnogę poszli.
 
Hej mam tylko chwilke żeby do was napisac, bo zaraz jedziemy do teściów, bo tesc przyjechal z Francji, gdzie pracuje oraz jeszcze rodzeństwo mojego meza przyjechalo z Anglii.
Tak duzo produkujecie, ze się was czyta i czyta i konca nie widac :tak:

Co do meza, to on mi wprawdzie pomaga ale najpierw musze się niezle nakombinowac zeby go do tego naklonic...
Sam oczywiście niczego nie potrafi się domyśleć i chyba nie dokonca wierzy, czy rozumie jak się czuje i ze od niego potrzebuje tez jak by to powiedziec takiego emocjonalnego wsparcia. :baffled:

Co do mieszkania, dziekuje za wszystkie rady i zrozumienie, u nas niestety osobnego wejścia nie da się zrobic ale jak już będziemy mieć wlasna łazienkę i kuchnie to już będę zadowolona. :tak:

kasiak-l witam cie i ja :-)

kotti2 studia skończyłam w tym roku, ostatnie zajecia i egzaminy mialam w lipcu a chciałabym się obronic do konca roku, żeby już mieć z Glowy, bo potem to już chyba będzie ciezko… :baffled:
trzymam kciuki za wizyte!!!!!

Ewa super tekst!!! Ale mój i tak nie do konca zrozumial chyba ;-)

Iza na peweno wszystko jest dobrze, trzeba być caly czas pozytwnie nastawionym, to będzie i dobrze!!!

Gingerka gratuluje udanej wizyty!!! Zazdroszcze ci pobytu na Krecie hehe od jakiegos czasu marzy mi się wyjazd do Grecji!!

Julianno tobie tez gratuluje i to podwojnie!!!!

mlodamama21 jest jeszcze wczesnie, na pewno jeszcze będzie!!!

Farfallo ja tez mam ostatnio coraz czesciej takie mysi, ze nie dam rady i wogole się zalamuje. Ja tez nie mam pojecia o niczym. Szczerze to nawet nie wiem jak takie maleństwo na rekach trzymac. Nigdzy nie mialam doczynienia z małymi dziecmi i wogole jak na razie nie wiem jak się przy takich zachowywac. No ale mamy jeszcze troche czasu i na pewno damy sobie rade i koleżanki z forum na pewno nam pomoga!!!

MMka1978 to masz tak jak ja dzisiaj. Obudzialam się o 4 i tez już nie mogłam zasnąć :baffled:

jagna25 wspolczuje, ze cie tak kaszle. Żeby ci tylko jak najszybciej przeszlo!!!

Kainkas ja tez trzymam kciuki za droge, bo mi się ostatnio tez strasznie zle robi jak jade autem.

I jak zawsze się rozpisałam hehe a i tak nie wiem czy napisałam wszystko co chciałam…
Milego dnia wam zycze!!!! :-D
 
Cieszę się, że tekst się Wam podobał :) My się z niego z Mężem zaśmiewamy do łez za każdym razem :D
Mój Mąż twierdzi, że rozumie ciążowe dolegliwości i nastroje. Tym bardziej że to trzeci raz ;) Chociaż ma niezły ubaw, jak w 8 czy 9 miesiącu usiłuję w nocy przekręcić się z boku na bok, żeby nie wywołać przy tym bólu spojenia ;)
Ale że jest Tatą uświadomił sobie dopiero (jak sam twierdzi) jak nawiązał kontakt z Frankiem, jak Franek zaczął być "kumaty", uśmiechać się, ręce do niego wyciągać.

Teraz to już w ogóle nie ma problemu - Mama jest w domu, więc jest od upominania i wymagania, a jak Tata wraca z pracy, to dzieci rzucają wszystko, co robią, i lecą do niego na łeb na szyję ;) Myje ręce i przebiera się z dwoma kulami u nogi ;P

***
Widzieliśmy dziś w kościele rodzinę z 5 dzieciaków! Różnica tak mniej więcej co 2 lata. Najstarsze miało może 12 lat. Młodzi ludzie :)
Ech... Rozmarzyłam się :D
 
cześć Dziewczyny...

wpadam na chwilę zameldować się, że żyję.pakuje pakuję pakuję wszystko co zbędne by się nie zakurzyło i zniszczyło i wynosimy z domu i planuję remont, generalny mieszkania. Zwariuje zaraz ale trzeba to zrobić do końca roku, bo później już nic nie ruszę...

od jutra będę prawie cały czas na kompie, bo urlop się skończył i trzeba aukcje wystawiać, więc będę na bieżąco, teraz nawet nie próbuję nadrobić. Mąż tłucze schaba na obiad i generalnie robi ten obiad, a ja mam chwilę, by usiąść i zobaczyć co u Was. Zajrzę do fotek...

Witam nowe Mamy.
 
Witam sie niedzielnie :-)
Coś doczytuję o nieprzespanych nocach... więc takową ja i niestety o dziwo mąż mamy za sobą... makabra. Do jakiejś 3 oboje nie spaliśmy... może znowu pogoda?
Ewa- mam bliską koleżankę, której w maju urodziło się 5 dzieciątko...Jak są razem w kościele to normalnie czad :) Przy czy najstarszy w tym roku do komunii poszedł więc wyobraź sobie jak mała różnica wieku pomiędzy całą gromadką...Ale fakt wyglądają szałowo :happy2: ba nawet tak rozczulająco...
U mnie dziś jakoś lepiej mdłości leciutkie w sumie prawie wcale...Pogoda na prawdę znośna no nie ma co narzekac... Młoda u dziadków więc może uda się już dzisiaj tylko polegiwac :tak::-)
 
Karolinusia a co sprzedajesz? Rozumiem ze na allegro?
ja dzisiaj mam podle samopoczucie mdli mnie pol dnia i poklowa w dole brzucha mam nadzieje ze macica sie powieksza. Lazilam po domu i nie wiedzialam co zjesc i zachcialo mi sie platkow kukurydzianych z mlekiem ale mi cukier poszybuje no ale co zrobic.
Leze dalej pa
 
reklama
Kochwne melduje sie I ja, Jagna zyvze powortu do zdrowia, Tehawanka ja cale dsiecinstwo, tzn. wszystkie wakacje I wolne spedzalam na SPISZU.... moi rodzice sa ram reraz oczywiscie na urlopie.... kocham to miejsce I gory....moze w przyszlym roku sie wybierzemy, jak dzidzius podrosnie, maz stamtad pochodzi ;) ja wlasnie wstaje do pracy:/ tekst o ciazy dla faceta...super musze to wydrukowac mojemu.... zycze Wam milego dnia I spokojnego, zero zygawek, tak jak pisalam bede teraz bede sie starac byc z Wami na bierzaco..... Kasinak zazdroszcze wyjazdu do tesciow, co bym dala, zeby tam teraz pojechac..... jak bedziesz miala mozliwosc to na rynku po lewej stronie jest taka piekarnia pawlak maja tam najlepsze francuzy z czekolada I wisnia.... niestety u mnie nic podobnego nie ma.... a smak ich lazi za mna od tygodni...polecam ;) czekam na wiesci od Ciebie ;) a Was wszystkie mocno sciskam I jeszcse ra zycze spokojnej niedzieli ;)
 
Do góry