reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Karolinusia - Ja właśnie nie bardzo mogłam załapać o co chodzi z tym suwakiem. Tzn, że wszystko jest ok.

Za 10 minut kończę pracę i idę na drugą stronę ulicy na USG. Odezwę się po wszystkim :)
 
reklama
Karolinusia to znaczy ze ja tez jetem w 10 tc tez nie bardzo kumalam o co chodzi.
ja duzego rogala do spania uzywam ponad 2 lata i go uwielbiam.
a co do zakupow dla maluszka to czekaja nas w styczniu i lutym wyprzedaze w galeriach handlowych a am wtedy na prawde w super cenach mozna rozne rzeczy kupic
 
Farfalla, Jagna, czekamy na relację! :D

Byłam z Nuśką u lekarza na kontroli po tej wysypce. Morfologia idealna, dziecko zdrowe. Jakiś dziwny wirus to był. Ale zapisałam ją na szczepienie odra/świnka/różyczka na 21 sierpnia. Ja niby różyczkę miałam, ale nie ma co kusić losu. Franek idzie we wrześniu do przedszkola i różne świństwa będzie stamtąd przynosił.

I NIC mnie nie zmusi do wyjścia jeszcze raz z domu!!! Jest tragicznie!!! Na każdym zakręcie karetka albo straż miejska, bo ludzie padają jak muchy :/
 
Z tymi suwaczkami to jest tak, że jest się np. "W 6 tc" od kiedy suwak pokazuje "5 tc 1 dzień" do "6 tc".

Ale lekarz powie w tym czasie, że Wasza ciąża ma 5 tygodni, bo liczą się tylko skończone.
 
Garderoba to podstawa :) Dobrze że rozwiewacie wątpliwości doświadczone mamy :)
Mi też nie zgadza się wiek ciąży wg OM i ten z USG, ale to chyba normalne. Przynajmniej tak mój lekarz mówi.
A jest tu jakaś mama z Olsztyna?
 
Hej ostatnio skupiam się głównie na czytaniu Waszych postów, ale pochwale się, że u nas jak na razie dobrze. Serduszko ładnie bije, termin na 13 lub 17 marca. Pierwszy z miesiączki, drugi z usg.
kurcze muszę uciekać, jutro coś więcej napisze. pozdrawiam
 
Kurcze ale dajecie czadu :-) wyszłam dosłownie na sekundę z domu i weszłam z powrotem...nie idzie wytrzymac :no: chyba ze sto stopni jest normalnie...
Farfalla, jagna- czekamy i &&&&&&&&& żeby było ok :tak:
Marcia - ja też myślałam o wyprzedażach tyle, że właśnie styczeń, luty to w sumie końcówka...i nie wiem czy siłę znajdę na latanie po centrach handlowych, że o sezonie gryp i innych wirusów nie wspomnę :confused:...
 
reklama
Z tymi suwaczkami to jest tak, że jest się np. "W 6 tc" od kiedy suwak pokazuje "5 tc 1 dzień" do "6 tc".

Ale lekarz powie w tym czasie, że Wasza ciąża ma 5 tygodni, bo liczą się tylko skończone.

To by mi wyjaśniło dlaczego podczas jednego z badań lekarz powiedział, że jestem w 7 tc kiedy ja byłam w 8 :)
 
Do góry