reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Jaspis, Marcia, pajacyki to są ubranka z długimi rękawami i długimi nogawkami, a śpiochy mają długie nogawki, ale bez rękawków :D

śpiochy
Zobacz załącznik 576347

pajace
fb6a388ba12ea94721b1f87380d69f4e.jpg

Półśpiochy to same spodenki ze stópkami, a ramapers to bodziak z krótkim rękawem i krótkimi nogawkami :)
 

Załączniki

  • fb6a388ba12ea94721b1f87380d69f4e.jpg
    fb6a388ba12ea94721b1f87380d69f4e.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 22
reklama
hehehe jaspis marcia - pajacyk to jest takie pelne ubranko z rekawkami, zapinane na napy najczesciej od samej gory i kazda nozka z osobna,a spioszki to cos podobnego tylko sa jakby na ramiaczkach i tzreba cos pod to zakladac (bluzeczke, kaftanik, bodziaka)
dla mnie najwiekszym zaskoczeniem byly w 1 ciazy polspiochy bo to jest nic innego jak takie spodenki tylko ze skarpetkami (meeega wygodne)

ułatwienia jasne tylko zeby nie dac sie naciagac no i to nie koniec swiata jak ktos nie ma podgrzewacza do butelek :)

zabijcie mnie ale ja nie pamietam kiedy zmajstrowalismy dzidziusia na pewno poza planowana owu bo inaczej bym zworicla uwage (stad u mnie pewnie bedzie roZbieznosc) za to Karolinke dokladnie pamietam kiedy i gdzie :-D
 
Ja ogarnęłam mieszkanie dopiero i witam się z Wami :-).
Mąż załatwił mi wiatrak i tylko szkoda, że nie kółek, bo łażę z nim po całym mieszkaniu - wybawienie!

Gratuluję dobrych wieści z wizyt i tym które czekają też życzę samych dobrych wiadomości.

WITAM NOWE MAMUSIE!

Dziewczyny, a ja mam pytanie, czy w normalnie rozwijającej się ciąży wizyta u gina jest konieczna co miesiąc czy rzadziej/częściej? Ja mam taką pierwszą wizytę u mojego gina dopiero 20 sierpnia i wtedy założy mi kartę ciąży i dokładnie zbada (badania będę robić w pon.) i nie wiem czy już umawiać się na kolejną, bo do niego są długie kolejki.....

I teraz was zastrzelę - czym się różnią śpiochy od pajacyków, bo patrze na grafikę i nie wiem :rofl2:.

pajacyk jest cały.. nóżki i rączki dł rękaw... śpiochy mają długie nogawki a zapinane są na ramionach jak bluzka na ramiączkach:D
 
ja OM miałam najpóźniej z Was:) bo 26 czerwca:) ale z racji cc będę rodzić wcześniej..chcociaz teraz to juz nic nie wiadomo bo dzidziuś mniejszy niż wg OM tzn wgl go jeszcze nie widac;/
 
Flower188 - Ja pamiętam dokładnie kiedy się kochaliśmy. Było to tuż po mojej imprezie urodzinowej. Więc ta nasza kruszynka to taki mój prezent urodzinowy, bo urodziny obchodzę 17 czerwca :-p Ważne, że pamiętasz OM, bo ja kompletnie nie jestem w stanie tego skojarzyć.
 
Ewa, flower. młoda mama dziękuję ;-).
Bo w grafice po wpisaniu śpiochy dla niemowląt pojawiały się te długie tez i to mnie zmyliło :-p.
 
farfalla -to super masz prezent urodzinowy :D OM pamiętam bo od kilku lat prowadze elektroniczny kalendarzyk ktory sam mi wsyztsko wylicza (kalendarzyk.home.pl) bo tak to tez bym nie wiedziala pewnie
u mnie OM 22.06 na bank a w trakcie owu (przynajmniej tej planowanej) zajmowaliśmy się dziećmi naszego rodzenstwa wiec mielismy caly weekend 4 wariatkow na karku (a caly 1 dzien padalo wiec uziemieni w domu) i stwierdzilismy ze chyba jednak poczekamy z drugim dzidziusiem:-D wiec albo przed albo po
 
cześć dziewczyny, ALE PRODUKUJECIE :szok: przebrnełam przez tyle stron i doszłam dopiero do godz. 11, a gdzie jeszcze poranek :confused:

na szybko tak: co do zakupów, to dużo napisane jest w watku o zakupach, ale oczywiście zawsze mozna jeszcze cos powrzucać. Mnie duzo doradzały inne mamy, ale nie zawsze to sie zgadzalo ze stanem faktycznym. Ciuszki zmieniałam dziecku codziennie, chyba że się zalał, albo obsrał to cześciej, więc potrzebowałam sporo. Rogal - dla mnie bezcenny:-) na reszte jest jeszcze czas.
No i ciekawe czy przypomne sobie co jeszcze mialam napisac, ach ta ciążowa pamieć...:baffled:

A Farfalla za Twoje usg &&&&&&&&&&&&&&&&& bys byla po nim baaaardzo szczęsliwa:-)

Szit no i sobie nie przypomniałam, przepraszam. Lecę mojemu marudzie zupkę gotowac :tak:
 
reklama
Do góry