reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Farfalla- super, że wieści dobre...czyli jednak 1 Maluszek?

mnie lekarka troche ospą przestraszyła- bo ja nie chorowalam, a Hania do przedszkola chodzi...ehh jakbym usłyszała, ze ospa jest w przedszkolu to bede musiała ją do babci zawieźć...niby szczepiłam, ale 1 dawka daje 85% pewności także musimy uważać
 
reklama
farfalla - gratulacje! super, że z maleństwem wszystko ok, a ty się wreszcie możesz zacząć cieszyć z bezproblemowej ciąży!
 
Witam się po wizycie.Moja kruszynka ma dziś 30,1mm.Też podobnie jak u Ciebie Farfallo, duża dzidzia!!Jest cudowna i też nie mogę się nacieszyć jej widokiem i bijącym serduszkiem.Wieczorkiem wrzucę usg, choć przyznam że tym razem jest bardzo mało wyraźne.
Wszystko jak na razie dobrze, wiec kolejna wizyta 5 września. W trakcie badanie prenatalne, test Pappa i usg genetyczne 24.08.
Farfallo- cieszymy się dziś obie!!Pozdrawiam
 
ja niby mam zdjęcia ale takie raczej nie do pokazania tylko dla lekarza, gdzie widać kość nosowąa i NT...ale na monitorze bardzo ładnie maluch wyglądał..
ja chodzę prywatnie na wizyty i usg ale w poprzedniej chodziłam na nfz i tez dawali zdj no ale co lekarz to inaczej...ja mialam dzisiaj usg przez brzuch już ( a myslałam że będzie dopochwowe)
 
Witam się po wizycie.Moja kruszynka ma dziś 30,1mm.Też podobnie jak u Ciebie Farfallo, duża dzidzia!!Jest cudowna i też nie mogę się nacieszyć jej widokiem i bijącym serduszkiem.Wieczorkiem wrzucę usg, choć przyznam że tym razem jest bardzo mało wyraźne.
Wszystko jak na razie dobrze, wiec kolejna wizyta 5 września.
Farfallo- cieszymy się dziś obie!!Pozdrawiam

Gratulacje. Mamy powód do radości:) Trochę Ci zazdroszczę tego zdjęcia, ale ja chodzę na NFZ więc nie spodziewałam się, że mogę liczyć na zdjęcie.
 
Ale dużo piszecie wchodzę trzeci raz dziś i nie mogę nadrobić zaległości.

JAGNA, FARFALLA cieszę się waszym szczęściem i radością oby tak dalej!!!!
kainkas a ty tylko jedną dawkę dawałaś na ospę bo mój synek miał 2, wiem że kiedyś było tak że zalecenie było jednej a potem jakieś wytyczne się zmieniały i daje się dwie. Ja się zdecydowałam na tą szczepionkę jak już były 2 dawki. A i czy ja dobrze widzę że ty też z lublina;-)??


Ja pojechałam syna z przedszkola odebrać i termometr w aucie w centrum miasta 42 stopnie pokazał masakra już mam dość upałów bo jak tylko wyjdę na dwór to migrena mnie dopada.
:zawstydzona/y:

Właśnie z chłopakami zjadłam pizze taką robioną w domu i teraz położyłam się z laptopem żeby się uleżała.


 
FARFALLA - NAJWAŻNIEJSZE ,że Ty widziałaś maluszka, że jest ok i, że możesz spokojnie cieszyc się brakiem dolegliwości :tak:
Martuszka - witaj w grupie ja też dopiero 22 sierpnia z nowu zobaczę moje maleństwo:tak:ehhh niech ten czas szybko leci :happy:
 
reklama
Jo_asia-tak z Lublina..no właśnie mała zaszczepiona tylko 1 dawką, bo potem poszła do żłobka i zaczeła chorować i tak w końcu zapomnieliśmy o drugiej dawce a juz 2 lata minęły i teraz nie wiem czy jest sens doszczepiać...musze pediatry zapytać
 
Do góry