reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Hej... u mnie fatalnie, psychicznie juz nie wyrabiam. Taka meczarniw przechodze ze nie macie pojecia nawet, ja tez nie mam pojecia co zrobic zeby bylo dobrze. Nie wiem gdzie juz mam uviec od tego zycia w stresie.... rycze juz bo nie mam ojecia co robic... JUZ BYM CHCIALA MIEC SPOKOJ!!!
 
reklama
heja :-)
Widać, że wolne bo nie musiałam 10 stron nadrabiać :tak:
Juszka -
bardzo fajny zestaw.
Carii - u nas tak samo, młoda ur się we wrześniu ale do kwietnia normalnie w gondoli jeździła.
Kasiulekk - ja bym na wysokości pępka mierzyła... ale nie robię tego więc może dziewczyny będą wiedziały.
Jaspis - ja miałam tak wczoraj, nie czułam ruchów tak intensywnie na wierzchu tylko w środku :happy: ale dziś już młody bezwzględny dla mnie i skopał równo po pępku :baffled:
Ewula- zdrówka dla was :tak:
Alesia - weź bo język do tyłka ucieka na samą myśl o rogalach :sorry::-p
Pinki - no pomroczność ciążowa jest ponoć stałym elementem aż do marca, także Bogu dzięki, że w rondelku dla dzieci nie gotowałaś tego rosołu...
Koreczek - kurcze ale to aż tak źle???Może trzeba spojrzeć troszkę inaczej na dany problem. Nie wiem jaki konkretnie muł cię trapi, ale jak możemy jakoś pomóc to pisz...
Ja zaraz kolejnych gości mam więc spadam. :tak:
Miłego wieczoru
mlodamamusia - jutro wysyłam do Ciebie paczuszkę daj znaka jak dojdzie :tak:
 
Przydalby mi sie lot na ksiezyc, ewentualnie nieco dalej, oby jak najdalwj od tego domu, somu wariatow inaczej nie potrafie tego nazwac... ostatnio zapieprzam w domu jak glupia, robie przemeblowania, sprzatam, okna myje, piiiore, gotuje no wszystko robie, a wieczorami co? Na pysk padam. Plecy tak bola ze nie wiem co ze soba mam zrobic. A moja mama? Najwazniejsze jest to ze siedzi od 2 w nocy do 13 po poludniu przy komputerze i cieszy sie ze WSZYSTKIE profile ma zrobiine w grach. Ja sie pytam po co te glupie, posr..ne gry?! Ile ona ma lat do jasnej ciasnwj? 55 lat ma, cofa sie do 10 roku zycia! Ciezko jej wstac i pomoc? Niech ona nie mysli ze ja bede przed swietami zapierd..ac jak idiotka z brzuchem. Do tego ciale jej cos nie pasuje, ciagle mi wypomina. Chora jestem, zdycham dzisiaj doslownie, leze w lozku i ogladam tv a ona mi przelacza, powiedzialam ze ogladam a ona sie obrazila i poszla. Poszlam za nia zagadac ja zeby spokij sumienia miec, to awanture mi taka urzadzila ze nie macie pojecia. Ze jej nie pozwalam tv obejrzec, ze du.a itp jaka ja wredna jestem. Awantura i to taka za takie gow.o. acha no i oczywiscie powiedziala mi, ze przeze mnie pali papierosy, a jest to paczka dziwnnie, ze te awantury to ona ma problwmy i musi sie odchamic. Bardzo jej podaiekowalam za chwile szczerosci, ze zostalam jej workiem treningowym... bardzo mnie to podbudowalo, zwlaszcza teraz kiedy mam problemy dinansowe i nie wiwm jak to dalwj bedzis. Ale najwazniejsze jest to zeby szybko slub cywilny zrobic, ale pieniadze to na drzewie rosna. Sobie butow i kurtki nie kupije zwby miec pieniadze dla dziecka a ona ciagle o tym slubie! W ogole dobrze wiedziec ze wszystkie jej niepowodzenia zyciowe to moja wina, bo ja oczywiscie jak ona miala 17 lat zapchalam pierwszego papierosa do pyska i zaczela przeze mnie palli papierosy. Watek zgubilam, vo w trakcie pisania dostalam telefon od brata ze prawie ktos od niego wyludzil pieniadze... Fatalnie sie xzuje przez te nerwy, boli mnie brzuch, glowa i wymiotowac mi sie chce. Dziecko mnie skopalo ale juz ja uspokoilam... Powiem wam ze mam szacunwk do rodzicow, ale zaczynam miec dosyc matki...
 
koreczek a nie da się jakoś podzielić mieszkania tak by każdy miał swój "kąt" i srać na to czy ona ma brudno czy nie? pomyj po sobie i basta.. niech się baba w garść weźmie bo umrze i nawet nie będzie wiedziała kiedy przez to granie..

mój brat lat 30 bez pracy po studiach (kazda jest zła albo wgl nie szuka) też uważa ze jest tylko dodatkiem do nas i nic nie musi robić.. bo nas cała rodzina a on mieszka w piwnicy:szok: to mu powiedziałam ze ja dodatkom obiadu gotowac nie bede i kibla nie bede myc po nim niech sika za okno jak nie bedzie szanowac.. gara jak nie umyje to bedzie stał i czekał.. i myje po sobie bo nie ma wyjscia! nie musi myć podłóg czy trzepac mi dywanu ale po sobie umyc musi i prac sam ma sobie bo ja sie w jego gaciach babrać nie będe.. trzeba takimi osobami wstrząsnąć bo się w niebie nie urodzili by tylko leżeć i pachnieć..
 
a i jest łóżko dla córci! nie zdążyłam się pochwalić:) łó.jpg
 

Załączniki

  • łó.jpg
    łó.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 52
Koreczek a nie masz mozliwosci zamieszkania z partnerem?
Ja gdybym byla w takiej sytuacji to bym przestala sprzatac, gotowac itd. Spedzalabym czas po za domem, u rodziny czy przyjaciol, z chlopakiem. A jeszcze bym kabel od internetu odciela :)
 
Dom mamy maly, stsry. Dwa pokoje, kuchnia i lazienka, nic wielkiego. Z myciem to jest tak, myje po sobie, sprzatsm w swoim pokoju i troche w lazience no i kuchni. Ale jak widzd ze stos garow juz 3 dzien stoi na jredensie to normalnie nerwy mnie ponosza. Staram sie nie reagowac na TAKI SYF, ale mam z tym probkem, bo nie lubie jak hest brudno. Ja po 3 dniach takiego czegos, to nawet nie mam szklanki czystej zeby zrobic sobie herbate. Do tego jak ktos by nagle prztszedl... no ja sie ze wstydu pale. U Michala tez niefajnie, ma nienormalna siostre i tez mi na nerwy porzadnie dziala. Ma 26 lat a mysli jak nastolatka, zero dojrzalosci emocjonalnej. Tez klotnie byly. Jak M wroci to bede z nim rozmawiac na te wszystkie tematy, bo musze juz wyjsc z tego domu, jak najdalej zeby sie uspokoic i mueszkac tylko ja, Mixhal i Lena. Troche tez nachodzi problem finansowy, bo jak zaszlam w ciaze to M mial prace za granica, firma zaczela sie sypac i zrby mniej wydawac na pracownikow, to zwolnil kilku polakow, w tym mojego, a na ich miejsce zatrudnil portugali. Bo polacy wymagali id niego zapkaty calosciowej, a portugali wpuszczal wmaliny i mniej im placil. 1 miesiac ciazy a szsf zwalnia Michala i ciezko mu pidac powod, ale to juz eiadomo dlaczegi. Teraz pracuje w pl i na czarno, mniejsze zarobki wiec kicha. Jesli chodzi o moja mame, to tez ciezko. Internet nie oscjety, ale zablokowalam jej w piatek w nocy nk orzez avasta, o 4 rano mialam awanture juz o to. Nie wiem jak jej to wytlumaczyc nawet. Nic do niej nie dociera. Przez te gry na nk, to sypia sie nasze relacje, sa awantury w domu, poroznienia i ogolny balagan. Do tego rachunki za prad w wysokosci nawet do 300 zl. Jak dla mnie to ja jz nie mam cierpliwosci i nerwow, padam psychicznie. Jeszcze jak sie slyszy od matki, ze wszystkie jej niepowodzenia to z mojej winy, to ryczec sie chce doslownie... nigdy jej nie robilam przykrosci, oczywiscjs aniolkiem nie bylam, ale w domu siedzialam, dobrze sie uczylam, nie znam co to upicie sie, co to narkotyki i papieros, wiec nie wiem czemu tak wszystko na moje barki idzie. Drugi raz mi juz powiedziala ze musi sie wyzyc, bo zapytalam dlsczego ckagle jest na mnie zla, "bo musze sie odchamic" a ja akurat jestem pod reka.
 
Hej!!
Koreczek to masz nie za ciekawie. Ja bym umyła kubek i zabrała czysty do siebie, a reszta niech stoi i pleśnieje. Jak tylko możesz to uciekaj jak najszybciej, bo nie wyrobisz, a po co Ci teraz stresy:-(
U nas oki, jutro wizyta i usg, już mnie nosi:szok:
 
reklama
Koreczek, kochana, porozmawiaj o tej całej sytuacji ze swoim partnerem. Ta sytuacja wpływa na Ciebie bardzo destrukcyjnie a w obecnym stanie to nie jest dobre ani dla Ciebie ani dla Twojej niuni. Musicie znaleźć wspólnie rozwiązanie tego problemu. Tak dalej nie może być. Napewno nie jesteś wina że tak się dzieje, mama ma problem i nie może za to wszystko Ciebie obwiniać. Trzymam mocno kciuki żebyś to przetrwała. Pozdrawiam serdecznie. Zrób dziś wieczorem coś z myślą o sobie i dzidzi. Jakiś choćby mały relaksik. Bądź z nami w kontakcie.
 
Do góry