reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Witajcie brzuchatki ;)
Dawno u Was nie byłam! Mam nadzieje, że maluchy rosną jak na drożdżach ;))
Które mamy znają już płeć??? :)

Megi chciałam Cię pocieszyć, że nie tylko Twoj Syn dostaje histerii podczas inhalacji.. u nas to brzmi ten krzyk/płacz tak jakbyśmy go conajmniej do wrzątku włożyli .. masakra. 5minutt najdłuższe w całym naszym życiu.

Widze że dobre wiadomości przed Wami się nie ukryją!!! :)
Może i mi uda się zostać mamą 2014 ;) Oby niczego więcej nie pragnę.. boimy się, więc na razie tylko wiem ja i P. no i moje BB-owe kompanki ;) chyba nigdy o nic tak się nie bała.. taak bardzo bym chciała by czas leciał szybciej ;)



pozdrawiam!!!
 
reklama
Aneta moja teraz przez ten katar i chorobę tak się zaczela lapac ;/

Wspominaliscie o ząbkowaniu u mojej temepratury wachaly się nawet w okolicach 40 stopniu , a raz goraczkowala tak mocno ze cala noc się z nia przemeczylismy a potem do lekarza i okazało się ze miała szkarlatynę :/ Nie miała kataru,ani kaszlu, dostala tylko dużej goraczki i jak poszlismy do lekarza okazało się ze ma mocno gardlo czerwone i później delikatna wysypka prawie nie widoczna jej wyszla co potwierdzilo przypuszczenia o szkartaynie .

Co do spania z dzieckiem, Madzia do dziś do nas przychodzi w nocy i już reszte nocy spinka z nami, jak była malutka zdarzylo się ze spala z nami. Ja ogolnie mam plytki sen, uczulona jestem na najmniejszy szmer jednak czasem teraz potrafie zasnąć twardo i nawet nie wiem kiedy ona przychodzi...My jak z Madzia wyszłam ze szpitala czuwaliśmy na zmiane przy jej lozeczku ale potem spala przy nas oczywiście jak już troszkę wieksza była ... I ani razu jej nie przygniotlam :-) Ale dla mnie to absurd jak ktoś po piwie zasypia z dzieckiem :wściekła/y:

Wy takie macie problemy z szyjka ze i ja się zaniepokoiłam ze tak szaleje ze sprzątaniem :dry:

A co do glukozy to polozna kazala mi zrobić w 30 tygodniu, z Madzia robiłam po 20 tygodniu i wyszlo ze mam cukier podwyższony i dostałam do mierzenia cukru caly osprzęt, no i książeczki o diecie itd.
 
Izka, współczuję sytuacji z mężem i że jesteś od niego uzależniona finansowo. Dobrze, ze Twój syn to fajny i pomocny chłopak :)

Moje dziecko jednak nadal gorączkuje, w nocy miał 38,5 teraz też ciepły, ale śpi, więc nie ruszam go, zmierzę później. U nas nigdy przy okazji zębów nie było podwyższonej temperatury, a i ostatnio wszystkie trójki wyszły, na piątki raczej za wcześnie, moze jutro wyjdzie wysypka, a temp przejdzie, to sytuacja będzie jasna. Ważne, ze smyk lepiej się czuje i bawi normalnie, a nie tylko leżakuje w naszym łóżku jak wczoraj pół dnia...
Oczywiście jak na złość - gdy dziecko chore, to pogoda piękna, ciepło i słońce ;)

Bakalia gratulacje!! :) i powodzenia
 
Carri moj malzonek w tamtym tyg nie zgodzil sie na obnizke stawek za jakie pracowal i sie rozstal ze swoim szefem wiec teraz bedzie na swoj rachunek pracowal i pojechal po lawete kupil i juz wraca
 
Monisia - :dry: ja bym za żadne skarby świata z moją babcią w kuchni nie wytrzymała :no: także Ty i tak jesteś dzielna.
Carri - no kraja się nie powiem coś o tym wiem z racji miejsca pracy :-( i wiadomo, własnego mamusiowego doświadczenia. Jeśli będzie nadal gorączkowała to dobrze byłoby żeby pediatra ją jednak obejrzał... a już jak kasłać będzie to chyba tym bardziej, bo wiadomo oskrzela zaraz itd.
ZDRÓWKA DLA WAS :tak:
Anetka- , że co???? No ja pitole 4 latkowi term w tyłek :nerd:..masakra. Super ciuszki...ja mam już tyle, że nie patrzę nawet na nic dla siebie. Teraz już tylko dla malucha i dla córeczki kupuję :happy2:
Jaspis - sądziłam, że ona jest na zastępstwo ale nie wiem na prawdę czego się spodziewać...No chciałabym już się nie martwić...ale dopóki sprawa z premią się nie wyjaśni to działa mi to wszystko na nerwy :baffled:
BAKAALIA- PRZED NAMI NIC!!! GRATULACJE SŁONKO DLA CIEBIE, DBAJ O SIEBIE I MALUCHA, MONITORUJ JAK CZĘSTO SIĘ DA!:tak:
Nie jedna z nas po takich przejściach jak Ty więc doskonale znamy Twój strach i obawy!!!TRZYMAJ SIĘ
EWULA - to daj nam troszkę słonka :cool2: u nas leje :baffled:

marcia -
to powodzenia dla męża. Kurcze najlepiej to jakby wszyscy za darmo pracowali...szkoda bardzo
 
hej

Byliśmy w Ikea, złaziłam się jak głupia, padam na pysk :-( chłopaki skręcają komodę a ja leże i kwiczę tak mnie wszystko boli ale Anielina będzie miała swoje miejsce na ubrania bo Juliano się wyprowadza z tej, którą mamy :-) a w tej Ikei jedzie się po 1 konkretną rzecz a kupi się pol bagażnika pierdołek...........a i zostaliśmy bez kolejki obsłużeni przy kasie pierwszeństwa :-D

No i mam zamieszanie w głowie co do wózka, byliśmy w kilku miejscach pooglądać wózki i praktycznie wszystkie używki są "rozklekotane" :-( wszystkie jakieś takie " zajechane na śmierć" :-( rozglądam się coraz intensywniej......
 
Ja dzisiaj tez komode znalazlam dla malego na ciuszki , szukalam takiej normalnej komody a nie dzieciecej i ta co znalalma ma fajne szuflady do dlugie a jednoczesnie jak sie otworzy to szuflada jest podzielona na dwie czesci. Poza tym jest w promocji przeceniona 350 zl. Niestety jest tylko w ciemnym kolorze aczkolwiek sciany sa jasno zolte i lozeczko tez ma byc ciemne wiec powinno pasowac a wyglada tak
 
Witajcie

Marcia - ale Ci waga spadła, no ale mam nadzieję że teraz już wszystko wróci do normy :-) Fajna ta komoda choć ja wolę jasne, ale ogólnie fajna.
Marcia, Ozila - ja uwielbiam brzuszki ciążowe i jestem ze swojego również dumna - u mnie póki co 6 kg do przodu :-)
Mamusia synka - jak tylko będę miała auto to podjadę na izbę przyjęć z Wojtulkiem i się dowiem czy to na 100 % ospa, wysypkę ma ewidentną, tylko wogóle nie gorączkuje (na szczęście). Z tego co wiem to nie zawsze przy ospie jest wysoka gorączka. Oby to nie ta wysypka bostońska o której pisze Katrine. Mi się marzy wyjazd na zakupy do Ikei ale najbliższa jest 250 km ode mnie (Kraków) - trochę daleko. A jeśli chodzi o używane wózki to kurcze też mam dylemat bo nie wiem czy gdybyśmy się jeszcze kiedyś na kolejne dzieciątko zdecydowali to nie wiem czy taki używany to przetrwa.
Izka - ale bym tym Twoim facetem potelepała trochę żeby się otrząsną i zaczął Ci pomagać, ale mamusia sobie synka wychowała, nie ma co. Eh ... Trzymam kciuki żeby zrozumiał że potrzebujesz pomocy z jego strony.
Monisia - życzę jak najszybszego ukończenia kuchni i łazienki abyś w końcu mogła spokojnie sobie gotować itp.
Aneta - super zakupy, ale ja też już postanowiłam typowych ciążowy ciuszków nie kupować bo to jeszcze tylko 3-4 miesiące a siedząc w domu to wystarczy mi to co mam. Zobaczymy tylko jak długo wytrwam w tym postanowieniu :-)
Carri - życzę Twojej niuni zdrówka, aż się wzruszyłam Twoim opisem.

My w międzyczasie byliśmy w szpitalu i jednak Wojtuś ma ospę - na dyżurze był ginekolog :-)

Ok, czytam Was dalej ...

Alesia - uważaj z tym sprzątaniem, nie przemęczaj się Zosiu Samosiu :-)
Jaspis - nie rozumiem jak komuś może przeszkadzać imię Grześ.
Bakaalia - my tu wszystkie trzymamy za Was kciuki. Odzywaj się co u Ciebie.
Ewula - zdrówka dla Waszego Skarbka.

Uff... cały dzień pisałam tą wiadomość :-) Ciągle mi coś przerywało.

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru (my walczymy ze swędzeniem)
 
Pinki Julek nie gorączkował, byl ogólnie podziebiony, podsikiwał się, smarkał a potem go wysypało.... na swędzenie dobry pudroderm bo jest z mentolem ale po nim te krosty są brzydkie, takie "ropne ropuszki" wychodzą lepiej zasusza gencjana :-)

Co do wózka to coraz intensywniej zastanawiam sie nad wariantem spacerówka z możliwościa wpiecia nosidła bez gondoli....hmmm Julek wogole nie chciał jezddzic w gondoli, darł japę przez całe spacery, jak mial 3,5 miesiaca przenieslismy go do spacerówki, takiej rozkładanej na płasko i sie ucciszył i zastanawiam się czy ta gondola bedzie mi wogóle w lutym potrzebna?????????????????????//
 
reklama
Mamusia synka - kurcze gencjany nie mam w domu, ale póki co pomaga ten pudroderm i kąpiel w nadmangaianie potasu. No niestety kropek coraz więcej. Ale nie jest źle więc nie narzekam.
 
Do góry