reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

A ja wam pogledzilam po 5 i ok 7 zmogl mnie znowu sen...i dopiero wstalam . Wczesniej jeszcze zeszlam na dol po kanapki bo tak mnie ssalo ze myslalam ze zwymiotuje z glodu. Poza tym na allegro zamowilam kilka paczek moich ulubionych cukiereczkow z maslem orzechowym reeses bo tak mi sie ich chce ze mam ochote zbudzic sprzedawce bo mieszka niedalego ode mnie czy moge wpasc po odbior :-)
a tak z ciazowych spraw to macica mi sie chyba poniosla, powiekszyla ku gorze bo maly dzisiaj fikal sporo nad pepkiem
 
reklama
hej dziewczyny!:)

trochę mnie nie było, miałam ten nieszczęsny egz, co wiązało się z wyjazdem na parę dni, ale teraz już mam dużo czasu i będę tu zaglądać często:-)

Próbowałam Was doczytać, ale nie dam rady wszystkiego, tyle naprodukowałyście:-D

Nikusia cieszę się, że po usg wszystko dobrze i że synek się potwierdził:-)

Marcia widziałam, że miałaś jakieś problemy żołądkowe, mam nadzieję, że już wszystko minęło i jest lepiej.

Wiecie co, mnie brzuch boli od paru dni, takie kłucie czuję, czasem jak siadam, to jakbym kołek miała włożony w środek:-( wizytę mam 19.11 więc jeszcze sporo czasu, ale mam nadzieję, że nic złego się nie dzieje. Poza tym chyba zaczyna mi się robić jakiś stan zapalny, trochę mnie piecze:-( i nie wiem czy wytrwam do wizyty, może przełożę na wcześniejszy termin jak będzie mnie tak piekło. A słuchajcie, taki stan zapalny wyszedłby w CRP? bo miałam robione w tym tygodniu i mam w normie, ale nie wiem czy crp to infekcje takie wykrywa czy nie.

U nas dzis brzydko bardzo, pada i tak pochmurno i ciemno, że nic się nie chce robić...
 
DZIEŃ DOBRY :-)
Mamusia synka - a jaką komodę kupiliście...ja też myślę o ikeowskiej :tak: wklej linka albo fotę.
Marcia- bardzo ładna i na pewno praktyczna bo długie szuflady, dużo się zmieści :happy:
Pinki - no ale Tobie nic nie grozi tak? Dopytałaś...skoro dyż. miał ginekolog :happy:?

Krysina - witaj... no z terminami już tak jest...szczególnie tymi początkowymi miesiącami, ja mam na 8 marca i też zastanawiam się czy w lutym nie urodzę?
Masiosia -
e koleżanki przytulają :tak:
SPADAM CIASTO CZEKOLADOWE ROBIĆ :-)MIŁEJ NIEDZIELI :-) DLA WSZYSTKICH

 
Ewula w tamtej ciazy nic ciazowego nie kupowalam :) ale wtedy nie mialam malego dziecka jak teraz ze stawiam na wygode. W ciazy z Michelle latalam w lato w krotkich spodenkach i sukienkach a pozniej biodrowkii leginsy z przed ciazy w ktore sie miescilam :) no i cala ciaze na 10-15cm szpilkach :D
 
Witam was niedzielnie! :-)

Wlasnie zjadlam śniadanko sama, bo maz pojechal do szkoly. Pozniej jedziemy do kina troche się rozerwerac. :tak:

Wczoraj wieczorem byliśmy u znajomych tak posiedzieć troche w towarzystwie innych ludzi hehe. I okazalao się, ze dostaniemy od nich łóżeczko dla naszego maleństwa i wszystkie ubranka malenkie, bo maja córeczkę dwuletnia. Troche nam to na pewno pomoze! :tak: A ze siedzieliśmy strasznie dlugo u nich to jak wróciliśmy to myślałam ze umre z bolu plecow, no ale jakos przetrwalam noc.

Odebralam tez swoje wyniki morfologii, moczu i toxoplazmozy i wszystko nadal w jak najlepszym porzadku, tylko hematokryt troszke nizszy ale to w ciazy normalne!

Bakaliaa Gratuluje!!! I zycze żeby ta ciaza była spokojna i nudna! :-)

AnetaNorwegia ale fajnie z tym śniegiem, chociaż gdyby u nas już tak wczesnie był, to nie miałabym się w co ubrac…

krysina witaj u nas!! I glowa do gory, tytaj u nas możesz się zawsze wyzalic i wogole!

Nikusia82 ciasto czekalodowe….mniam tez bym zjadla hehe!! :-D A babcia to już tylko jakies 2 miesiace musze wytrzymac, potem będziemy mieć swoja kuchnie i już jak mówiłam będę siedziec tylko u gory hehe

kasiulekk dobrze, ze egzamin już za Toba! I mam nadzieje, ze to klucie to nic takiego!

marcia30 fajnie, ze zmieniacie tez cos dla corki!

Zdrowka zycze tym co nadal choruja!
Milego dnia wszystkim!!!
 
mamusia, mamy tą samą komodę w dziecięcym :) Dużo się do niej mieści, bo ma głębokie szuflady.

Aneta, a no to fakltycznie, ale w takim razie musiałaś mało co przytyć i miec mały brzuch :p
]
Monisia, super, ze tak się poukładało i dostaniecie trochę rzeczy, to jednak wielka ulga dla kieszeni.
 
wychodza niedorobki teraz po mega ekspresowych zakupach mebli, materiałów budowlanych, wyposażenia i sprzętów (lustro nie miesci sie nam do pzredpokoju) ale jakoś już mamy to poukładane w miarę.
jak się moja mała agentka zbudzi (juz sama do windy nie podchodzi) to wcinamy rybkę z ryżem i suroweczką z pora i jedziemy z nią pierwszy raz do kina na Kumbę - juz od wczoraj o tym mówi bo pokazaliśmy jej trailer:-D
 
reklama
mamusia, ewula też ją mam ;))) jeszcze z "panieńskiego" pokoju wyniosłam ;-)czekała w garażu na koniec remontu i właśnie zaraz mężusia pogonię coby wniósł i pierwsze rzeczy Leona powrzucam :)

Pozdrawiam niedzielnie! Nas dziś wzięło na sprzątnie bo wczoraj leniuchowaliśmy. Właśnie psiaka wykąpałam :-) teraz szaleje po domu i nie wyrabia z poślizgiem na zakrętach :-D
 
Do góry