reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Jagna,,, mój jeszcze nie jest taki kumaty... Inhalowaliśmy wszystkie zabawki ;-) siebie też :tak: i tłumaczyliśmy... ale on i tak jak mu tylko się maskę przykładało, ryczał jak obdzierany ze skóry
 
reklama
Ewula tak mala zasnela o 19 z czopkiem i spokoj narazie, oby do rana :)
Ponoc duzo dzieci tu w okolicy u mnie choruje. A w srode byla u mie kolezanka z synem 7letnim, moze on cos przyniosl. Bo my to nawet nigdzie nie wychodzilysmy, tylko na spacerek kolo domu. Jak przez weekend nie przejdzie to w poniedzialek pojade do lekarza najwyzej
 
Jagna,,, mój jeszcze nie jest taki kumaty... Inhalowaliśmy wszystkie zabawki ;-) siebie też :tak: i tłumaczyliśmy... ale on i tak jak mu tylko się maskę przykładało, ryczał jak obdzierany ze skóry

Kurcze to buba:-(. Celinka wtedy też miała coś koło 2 lat. Ale jedno jest dobre im bardzie się drze, tym głębiej w płuca wciąga lek:-D
 
A moja na szczescie nie placze przy czopku :) tylko tak sie wpatruje we mnie a pozniej posladki zaciska :D
Ostatnio sie usmialam bo jak byli u nas synowie mojego to jeden mial goraczke (jakis miesiac temu) i zmierzylismy mu goraczke pod pacha, na to on ze to sie przeciez do pupy wklada bo mama mu tak robi, no to moj mu tlumaczy ze mozna w buzi, pod pacha i do pupy. Biedny byl taki smutny ze mama mu zawsze do pupy wklada i poprosil tate zeby powiedzial jej zeby wiecej tak nie robila :D
 
Ja bym się bała ze dziecko w tym plastiku się udusi.
A co ma do inhalacji??? My zawsze dostajemy berodual
Anetka zdrówka dla córci. O matko ja bym nie wpadła żeby dzicku powyżej 2 lat wkladać termometr w pupę. Biedne dziecko
 
Fenoterol - kurcze w pierwszej ciąży brałam go od 5 mc a tu proszę teraz wycofują. eh ...
Kainkas - i Ciebie katar dopadł ??? zdrówka i oby na katarze się skończyło.
Marcia - mam nadzieję że już z córą dojdziecie do siebie, ale Was wymęczyło ...
Nikusia - Twoja zastępczyni to widzę ma tupet :szok:
Megi Pegi - ja kilka lat temu kupiłam inhalator i jestem bardzo zadowolona, udało nam się już kilka razy conajmniej uniknąć poważniejszych choróbsk, a na początku też był ryk :baffled: I też misie inhalowaliśmy i nic to nie pomagało. Jakoś z czasem Wojtuś się po prostu przyzwyczaił. A i na pewno nie wyglądasz jak tłusta świnia, no weź - kobiety w ciąży są piękne !!!

A no i Wojtuś na 98 % ma ospę - jutro pojedziemy skonsultować, ale ta wysypka to taka ospowa - z tego co widziałam na necie. No i jest jej więcej.

Dobrej nocy.
 
aneta, Ignacemu jak wychodziły zęby to miał temperaturę 40 stopni i w dodatku dwa lata pod rząd tak się zdarzyło. Ja jak wariatka jeździłam z nim do lekarza, a wszyscy twierdzili, że on zdrowy no i później wychodziły zębole. U nas taka taka temperatura wysoka utrzymywała się około tygodnia
monika, dzięki, napalam się na ten kamień
 
reklama
Jagna mamy Pulmicort, mamy inhalować przez 3 dni 3 razy dziennie:szok: chyba do tego czasu oszaleję
Pinki, my też misie męczyliśmy i dopóki inhalacja dotyczyła ich było w porządku, jak maska poszła do Tadzia to darcie straszne.... No ale jak Jagna napisała, wtedy większy efekt i ufam, że się przyzwyczai. Kupiliśmy ten inhalator bo już drugi raz w ciągu miesiąca jest coś z krtanią, po za tym przyda się pewnie, choć mam nadzieje, że nie za często :)

Pinki... no ja wyglądam pięknie... jak piękna tłusta świnia :-D w sam raz na ruszt
 
Do góry