reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Ewula, ja je naprawdę polecam! Nuśce też kupiłam jako pierwsze butki na lato - kiedy za rękę głównie chodziła. Ale jakoś przecenione były - chyba 3 dychy dałam. Zresztę te Frankowe też tańsze, bo to końcówka serii była pod koniec lata.
A są faktycznie prawie jak skarpety :) I noga się w nich nie poci.
W decathlonie też dresy dla Franka do przedszkola kupuję - 20-30 zł, w zależności od tego, czy przecena czy nie. Ale są genialne. Po kilku praniach jeszcze w ogóle się nie mechacą. Miękkie i bardzo wygodne.
 
reklama
Dzwoniłam kazała wziasc nospe i magnez- ale po magnez musze sie wybrac zaraz do apteki.
a jak dalej nie przejdzie to mam jeszcze raz zadzwonic, i mi powie czy isc na IP czy co robic.
 
jaki mnie wkurw ogarnal no szok, zawozłam Juka do przedszkola a tam pani mi mowi, ze na jutro dzieci maja byc ubrane w stroj hallowenowy :-( kurde skad ja wezmę na jutro rano taki stroj.............. dobrze ze mi tego nie powiedziała po 14tej jak bym po niego pojechała.....


i Mała ospała dzisiaj, nie pomogl nawet kawałęk zeberki..........
 
Zajrzalam na tego decathlona o nie wierze
http://www.decathlon.pl/komplet-bielizny-techwool-baby-id_8225713.html 60zl za komplet z welny merynosow??!! Ja u mnie za 1 czesc place 100-150zl, to 200-300 za komplet.
A u nas to trzeba miec z 2 takie minimum.
Szkoda ze rozmiar dopiero od 2lat.
Bo moja ma 86... Chociaz niektore sklepy twierdza ze 86 jest wlasnie od 2lat.
Ze ja tego wczesniej nie widzialam.... Mam juz 4komplety na ta zime, z promocji..... A tutaj mialabym 10 :/
 
Ozila gratuluję córuni :tak:


Za pozostałe z Was, które dzisiaj wizytują trzymam mocno kciuki i oczywiście czekam na informacje &&&&&&&&


Marcia30 ja wczoraj tak panikowałam i okazało się, że było to niepotrzebne... Po wizycie też na pewno powiesz, że ten strach był niepotrzebny...


Ja
spis super, że z synusiem wszystko OK. Kruszynka z niego :tak:
Widzę, że na razie Córcia Mamy synka i mój smyk jakoś tak wagowo się wybijają... chyba zacznę kompletować wyprawkę od rozmiaru 62 ;-)
 
reklama
Do góry