reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Aneta ten ciemny rozmiar masz od 12 m-cy. Ale i cena wyższa.
Moniqaa wcale nie taki Kruszynek jak na 20 tydzień, no ale ty i mamusia na razie przodujecie, tzn. wasze Maluszki;-).
 
mamusia synka a nie ma u Was wypożyczalni strojów?

Dziewczyny gratuluję udanych wizyt i wymarzonych "pci":tak:Ja czekam z niecierpliwością na poniedziałek.
Ogólnie fatalnie się czuję po wczorajszym badaniu glukozy, mam wrażenie ze cały żołądek jest nią wypełniony i zamieniła się w kamień który od wczoraj strasznie uwiera:wściekła/y::-(
 
Ja też się boje tej glukozy, bo albo pawia tam puszczę albo padnę bo tyle czasu na czczo, albo jedno i drugie.....
Gin już mi powiedział, że mam pół cytryny zabrać ze sobą:tak:.
 
Oj ten paw to nie za dobry... Mi babka mówiła, że po pawiu nie ma co już pobierać drugi raz krwi...
Dacie radę Dziewczyny. Zobaczcie ile osób Was wspiera :tak:

Ja przeżyłam... W sumie to ta cała glukoza to słodka jak herbatka mojego męża :szok: BLE...
Chociaż nie powiem po czytaniu wpisów na forum miałam wyobrażenia, że będzie to coś gorszego ;-)
 
A ja nie bede zarla cukru, taki post cukrowy, zeby dobrzr ta glukoze przyjac, ale boje sie tego pawia. Po tym obciazeniu glukoza bedd miala po dziurki w nosie slodkosci. A cytryne wezme ze soba:-D
 
reklama
Cześć wszystkim :happy2:
Flower - No to tylko pozazdrościć wagi...Kurcze ja jem normalnie, nie siedzę tylko na tyłku bo non stop coś robię a ta cholerna waga chyba oszalała no :baffled:
Ewa - :cool2: no szykuj się szykuj...Skoro Franio już taki śmiały...no no no :happy2:Przynajmniej nie bije i nie ciągnie za włosy nie?:tak:
OZILA- NO TO GRATULACJE!!!!!! SUPER JAK MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ :tak:
jUSZKA - JA MAM cycka z kurczaka ale nie wiem jeszcze co z nim zrobić :confused: w sumie wyboru wielkiego nie ma no ale cóż:baffled:
Nieznajoma- ja miałam też dość mocne bóle i dostałam aspargin w dość dużej dawce to potas z magnezem. Warto jednak zadzwonić do ginekologa.
mamusiasynka - :szok: co to się wyprawia???Szczerze a czy ktoś pytał w ogóle czy Wy chcecie jako rodzice aby dziecko w "tego typu" zabawie uczestniczyło????
U nas jest to nie do pomyślenia...mimo iż okolice stolicy to takich zabaw się nie urządza...Bardziej uświadamia się dzieci w kierunku święta zmarłych...

Ja już dziś kupiłam tą piękną glukozę i jak zerknęłam ile tego cholerstwa tam jest to cofkę miałam :baffled: 7 Wyjścia mieć nie będę...No a po południu USG połówkowe młody po takiej dawce cukru to chyba cały dzień będzie fikał :cool2:
 
Do góry