reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Cześć!
Gratuluje dobrych wieści, dziewczynek i udanych wizyt :)
Po wczorajszym lenistwie stwierdziłam że dziś zrobię sobie aktywny dzień. Mam trochę zaległości w domu i jak mój wróci z pracy to chciałam z nim jechać do sklepu z rzeczami dla dzieci.
Jakieś pomysly na obiad?

Flower188 wyślij mi adres :-)
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty! &&&
 
reklama
Ozila gratki! Twoja corcia juz jest dosc duza, dobrze ze jest zdrowiutka:happy:

A brakiem ruchow nie ma co sie martwic, moja jak sie polozy twarza domojego kregoslupa, to tez mam taka cisze, dopiero jak sie odwroci to czuje kopy:)

Myslalam, ze pranie dzisiaj zrobie i rozwiesze na podworku, a tu kicha bo pada caly dzien doslownie:(

Ja i nieznajoma1991 napisalysmy na forum mlpdych matek, oczywiscie przez zle zrozumienie prawdopodobnie, zostalysmy juz zaatakowane.... bo napisalam ze 16 latki radza sobie z dziecmi i ja musze dac rade, a to nie mialam na mysli zeby ich atakowac. Nie ma to jak nasze forum, tu spokojnie mozna wyrazic swoje zdanie:-)

Trzymam kciuki za wizyty!
 
czesc


Po tej zmianie czasu po 20tej padam na pysk, o 5tej jestem wyspana bo dziś sie przebudziłam i czekałam kiedy m bedzie wstawał do pracy......ale dospałam do 7ej i sie wyspałam :-)

Ozila
gratuluje córeczki!!!

Flower
ja ten program ogladam bo nie ma o tej godzinie nic innego a akurat czekam na m jak z pracy wroci i cos tam robie i rzucam okiem na te porodówke :)

ewa ja potrzebuje buciki z zakrytymi paluszkami, zeby miały gume na palcach, takie typowe trampki ale na rzepy zeby sam sobie załozył bo sznurowadeł nie zawiąże, wczoraj znalazłam fajne z Befado, tylko cena :baffled: zeby buciki- trampki dla przedszkolaka kosztowały ponad 40 zł :baffled: :-)


Zmykam na sniadanko :-)
 
Ozila gratuluję córki!!

Marcia Tobie 21 tyg Mamusiu synka tobie już 23 i zaczecia 24!!! :-)

Ja zaraz jadę kupić ciasto i jadę z nim potem do szpitala do dyżurki z powodu obrony:) będzie że mną koleżanka z pracy, która sie ze mną broniła i zaszła w ciążę miesiąc po mnie:)
 
dzięki secreto :) udanej "imprezki"
Teraz mam etap ze czekam az na suwaczku wyskoczy mi ze do porodu pozostało...i tu liczba dwucyfrowa..


O moje Kurczatko tez sie chyba wyspało bo już przyszło do mnie :-)
 
Secreto, rowniez zycze milej i fajnej atmosfery:)

Mamusia synka, jak nieraz widze takie malutkie, slodkie buciki to milo na sercu sie robi, ale po ujrzeniu ceny spadam na ziemie... te buciki dla malych dzieci sa takie drogie... :(
I duzo Ci juz nie zostalo do dwucyfrowej liczby, widze ze mamy 9 dni roznicy:happy: ale to ty chyba pierwsza bedziesz rodzic, tak mysle:-D
 
gratuluje jaspis i Ewula ;))
trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty ;)) na pewno wszystko będzie w porządku
:-)
Koreczek - no cóz żle nas odebrały i od razu afera.. ale tutaj prznajmniej mamy o wiele lepsza atmosfere :)) i można o wszystkim popisac :tak:

Ja niestety jestem po nie przespanej nocy :( budziłam sie i zwijałam z bólu tak mnie cholernie boli brzuch do teraz :(( niewiem czemu i co robic... z prawej strony az tak kłuje..
 
reklama
Wrócę do starego tematu, darmowych próbek. Jak wypełniacie te formularze, to musicie się liczyć upierdliwymi telefonami i próbami wciskania Wam różnych rzeczy. W szpitalu rozdawali niebieskie pudełko i coś tam jeszcze, po czym kazali uzupełniać ankiety, a teraz do dziś dnia co jakiś czas ktoś się odzywa i chce coś sprzedać...

Dziewczyny gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za dzisiejsze, oby były same dobre wieści!!

W poprzedniej ciąży to oglądałam programy o porodach jakie się dało :p teraz nie mam kiedy, bo nie jestem zwolenniczką otwartego tv przy dziecku.

U nas dziś słonko, więc zaraz zbieramy się na spacer :)
 
Do góry