reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Jaspis to mamy to samo :) fajnie jest odkryc prawdziwy smak wszystkiego. Kiedys nie wyobrazalam zjesc sobie nawet pomidora czy ogorka bez soli :O a teraz pomidora jem jak jablko :) a do potraw tylko ziola
 
reklama
Dziewczyny buciki mają 13,5cm :-) Więc której wysłać?:-) i poproszę o adres na pw :-) Jak coś to na badania jednak w czwartek idę więc wtedy wyślę:-) A nikt nie chce tego ubranka? Na żywo jest serio urocze! Dlatego je kupiłam:-)

Miłego wieczoru wam życzę :tak:

pisałam pw...

nikusa paczuszka poszła...

ide bo mam wiele do zrobienia jeszcze dzisiaj.. :dry:
 
Jaspis- super wiadomości
Gaga - no ja zaczęłam na prawdę mieć wątpliwości bo tak już syna pokochałam, że chyba bym się nie ogarnęła jakby się pipka okazała :sorry2:
mamusiasynka-
to żeś nam smaka zrobiła, przy tych dietetycznych postach :tak:
 
Garutuję udanych wizyt:)

Co do stelaża do wanienki ja używałam z Miłoszem i mam zamiar nadal poprostu wygodnie się tak kąpiel robi kręgosłup nie wysiada.

Dieta dla kobiet w ciąży instytut zdrowia matki i dziecka wydał niedawno poradnik można pobrać
http://www.imid.med.pl/klient1/uplo...ywienia/poradnik_zywienia_kobiety_w_ciazy.pdf

Koreczek a to ja pisałam że mój mąż pochodzi z Lubaczowa:)

Aneta kiedyś pisałaś że naczymś oprócz allegro zamawiasz rzeczy jaki to portal??

Ja dziś kupiłam jeansy w h&m i bluzkę w promodzie. Jutro na 9 fryzjer a na 15-40 usg połówkowe może moje chłopaki ze mną pojadą.
 
Joasia zamawiam na szafka.pl :) jakos lepiej mi sie tam zamawia niz na allegro. I mozna sie dogadac nawet co do ceny. Musisz zalozyc konto i przelac 9zl tak zeby potwierdzic tozsamosc i zebys mogla kupowac wszystko, bo bez tej weryfikacji niektorych rzeczy nie bedzie mogla. Jak wybierzesz kategorie to po lewej stronie na dole masz rozmiar i przedzial cenowy :) bardzo prosta stronka. No i zeby widziec ceny trzeba sie zalogowac
 
No mamusia wystrzeliłaś ze swoim postem :rofl2:.
Ja w ciąży pokroić bym się dała za słodkie, co rusz coś robię lub kupuję :zawstydzona/y:. Przed ciążą to słodkie okazjonalnie jadłam.
Wczoraj poprosiłam mężulka aby tak obiektywnie na mnie popatrzył i powiedział gdzie mi najwięcej przybyło, bo ja tam nic nie widzę:-p.
No i chyba jednak mi w uda i pupę słodkie idzie:szok:.
 
reklama
a ja nie miałam stelaża, Młodego kąpaliśmy w łazience bo było najcieplej, najmniejsze pomieszczenie i ciepło było, wanienka siup do dużej wanny i kąpaliśmy :-)
 
Do góry