reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

dziewczyny ale wam zazdroszczę urlopu!!! ja co prawda nie pracuję ale już kolejne wakacje z rzędu spędzam w domu....a to wszystko dlatego, że remont za bardzo szarpnął nasz budżet.... wydaliśmy więcej niż mieliśmy przeznaczone....
karolinusia, onemoretime udanych wakacji! leniu****cie jak najwięcej! :-D

a moje dziecko się dzisiaj rozespało.... poszła spać o 13 i jeszcze nie wstała :)

co do masowania, głaskania się po brzuszku to też słyszałam, że nie wolno bo macica się stawia :) tak samo mówili mi jak leżałam na patologi ciąży, że nie wolno siedzieć po turecku.... ale czemu to nie wiem :)

odnośnie wózków to ja dla Olki miałam tako warrior 3w1 i nie polecam brać takich wózków.... gondola jak najbardziej, ale spacerówka masywna, dziecko śmiesznie w niej wygląda.... szczególnie jak jest już większe.... no i przede wszystkim zajmuje dużo miejsca w bagażniku. Teraz planuje kupić osobno gondolę i nie jakąś super drogą, może nawet używaną.... spacerówkę typu parasolka mamy i chyba zostanie :)



OneMoreTime jesteś już po wizycie? Jak się ma dzidziuś? :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jaspis - to moja druga ciąża, poroniłam w kwietniu chyba przez niedoczynność tarczycy.
Teraz się leczę kontroluje TSH z dzidzią wszystko ok rośnie i serduszko ok bije. W piątek zaczęłam krwawic niby tylko trochę , ale pojechałam do szpitala. Mam mały krwiak czyli odkleja się łożysko, coś z tropoplastem dokładnie nie rozumiem o co chodzi. Wiem tylko że musze leżeć bo jak się powiększy to mogę poronić. Musowe leżenie dwa tygodnie.
 
onemoretime czekamy na wieści..............

jestem ciekawa jak tam nasza mouse..... na chyba miała w sobotę swój wieczór panieński, ciekawe czy ja rzygawki opuściły..................
 
Mnie dzisiaj caly dzien mdli i przespalam pol dnia i zaraz sie zbieram do dalszego spania. Zauwazylam ze takie parcie na pecherz mam co kilka dni tzn. Sa dni kiedy sikam normalnie a sa dni kiedy caly czas bym sikala. Mam nadzieje ze te mdlosci to dobry znak. Widzialyscie mojego groszka ? Wstawilam zdjecie
 
Widziałyśmy cudne maleństwo :-)
Można się zestresować czytając o waszych krwawieniach, coraz bardziej stresuję się przed czwartkowym usg
Ja jeszcze ani razu nie wymiotowałam chociaż zamulam, piję codziennie rano napar z mięty i może to pomaga:confused:
O zakupach jeszcze nie myślałam, wszystko przed nami, obserwuję mijające mnie wózki na ulicy, coś tam się podoba coś nie ale wydaje mi się że jak pójdę na zwolnienie to wpadnę w ten wir zakupowy na poważnie :-)
Trzymajcie się dziewczyny - zdrówka dla Was i fasolek :rolleyes:
 
Hej dziewczyny poszłam do gina pryw jestem w 5tyg i 6 dni następna wizyta za 2 tyg pryw. dostałam zwiększona dawka hormonu dodatkowo rozkurczowe i badania do zrobienia na przeciw ciała i toxoplazmoze takie badania również robiłam jak byłam z Tymkiem w ciąży termin mam na 18 marca cesarka murowana z góry.Musze zmienić suwaczek serduszka jeszcze nie widać gin powiedział że jest za wcześnie...
 
marcia widziałam Twojego groszka ;-) Przeeeeeeeeeeeeecudny ;-)

Tymuniek ja też byłam w 5w6d i też nie było serduszka. A widziałaś zarodek, czy tylko pęcherzyk?

Gdzie jest OneMoreTime???? ;-)
 
reklama
hej!
dużo napisałyście :tak: na razie piszę, żeby się przywitać i biorę się właśnie za uważne czytanie i uzupełnianie czego trzeba ;-)
 
Do góry