reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

kasiulekk dużo tych niefajnych wiadomości dzisiaj.. ale dobrze, że już dobrze się czujesz, niektóre dziewczyny jeszcze w 6 tygodniu nie widzą serduszka także nie masz się o co martwić bo za 2 tygodnie będzie lepiej. Dużo też zależy od sprzętu USG.
Dobrze, że jesteś już z powrotem z nami:)
 
reklama
Suonko - ale żeś smaka na gołąbki mi zrobiła :happy2: mniam...no ale ze skłądników w domu mam zaledwie poidory :confused2: więc chyba smakiem się obejdę.
Kasiulekk - Najważniejsze, że już ok. Ja także słyszałam, że różnie z tym biciem serduszka bywa. Sama bardzo się martwię i dosłownie odliczam dni do wizyty.
Marcia - a wiesz co? Jak tylko wspomniałaś o tym znanym lekarzy to nie wiem dlaczego al Chazan od razu mi do głowy przyszedł :sorry2:
 
Witam Nowe Mamy :)

Trochę mnie nie było, ale to zwyczajny brak czasu... W czwartek wizyta, a w piątek wyjeżdżam z Córką, Siostrą i jej dzieciakami do Gąsek, aż na 15 dni :-) ma być super pogoda, wybyczę się za wsze czasy!!!! No ale nie będę do Was chyba zaglądać, aż do 10 sierpnia, mam nadzieję, że o nas nie zapomnicie... :-) Postaram się Wam w czwartek wrzucić fotkę groszka, ja czuję się super!!!! Zero dolegliwości, pobolewa mnie czasem brzuch jak na okres plus ból piersi, poza tym żadnych tam mdłości, wymiotów... Spać nadal jedynie nie mogę, zasypiam między 2, a 4. Czytam.

Widziałam gdzieś, że pojawił się temat wózka, jak dla mnie tylko XLANDER. Miałam z Bianką model XA teraz kupię Xmove, z resztą całą wyprawkę tj. łóżeczko wózek ciuszki wanienka dosłownie wszystko kupić muszę, bo albo powydawałam albo sprzedałam. Ale ja już taka zakupoholiczka jestem, więc dla mnie to norma.
Pozdrawiam Was wszystkie, zdrówka dla Was i maluchów.
 
Karoliniusia - Wypoczywaj i oczywiście czekamy na zdjecie groszka :tak: dla mnie wstawianie zdjęc to jakaś ciemna magia więc nie wiem czy się doczekacie :confused:
A co do zakupów? Cóż ja po swojej malutkiej też dużo rozdałąm ale głównie ciuszków (myślę, że koleżanki się odwdzięczą :sorry2:) a takie rzeczy jak łóżeczko wanienka, ręczniczki to mam. Zresztą ileż to kasy poszłoby jak bym musiała nowe kupowac :eek:.... no ale jak się ma możliwośc to super.
 
Cześć Dziewczyny. Ja również zaglądam tu rzadko, a ilość postów rośnie szybko. Przybywa nowinek.I dobrych i złych. Tym wszystkim dziewczynom które są szczęśliwe gratuluję, a tym smutaskom serdecznie współczuję, ale wierzę, że wszystko jakoś się ułoży.Stosujcie się do zaleceń lekarzy i odpoczywajcie.
Mewo,prawie się popłakałam czytając jak pokazywałaś kolejne pary bucików rodzicom i teściom.
Mój mąż wczoraj chyba nie wytrzymał i stwierdził, że powie swojej mamie o ciąży. Zaprosiliśmy ją na obiad. Jak się dowiedziała to łzy jej poleciały, a i nam też.Bardzo się ucieszyła.
Sobota upłynęła nam na wizycie w szkółce roślin ozdobnych i zakupie thuji.Kupiliśmy 20 drzewek i posadziliśmy wokół naszego domku.Prezentują się pięknie.Wieczorem nie miałam sił, ale zaliczyliśmy jeszcze krótki spacerek w parku.
Udanego tygodnia dla Was wszystkich. Pozdrawiam.
 
Ja część rzeczy dałam kuzynce szwagra, bo rodzi w sierpniu, ale zastrzegłam sobie, że jedynie pożyczam i że w odpowiednim momencie się przypomnę. Poszły ubranka, leżaczek, dostawka do łóżka, śpiworki, a w pokoju dziecięcym zrobiło się trochę miejsca, bo ileż tego można trzymać. Ale w szafie nadal mało miejsca, bo nawet gondolę wpakowałam ;-)

U mnie jakieś wariactwo, ze 4 razy dzwonili domofonem z ulotkami, no szlag może człowieka trafić. W końcu babka z urzędu z listem zadzwoniła i mi dziecko obudziła grrrr:wściekła/y:
 
A co do zakupów? Cóż ja po swojej malutkiej też dużo rozdałąm ale głównie ciuszków (myślę, że koleżanki się odwdzięczą :sorry2:) a takie rzeczy jak łóżeczko wanienka, ręczniczki to mam. Zresztą ileż to kasy poszłoby jak bym musiała nowe kupowac :eek:.... no ale jak się ma możliwośc to super.[/QUOTE]

Nikusia ja specjalnie nie mam wyjścia :) została mi pościel z IKEI :) i podgrzewacz do butelek o i to tyle, kocyki ręczniki akcesoria wszystko kupuję, ale z racji doświadczenia z pierwszej ciąży wiem, czego mi brakowało, czego nie miałam a co można sobie podarować. z racji "zawodu" o ciuchy się nie martwię, większość będzie używanych, bo sprzedaję na allegro ;-) no i po lumpach chodzę, bo lubię, na takie malusie bobasy cuda można dostać. Gorzej ze starszymi dziećmi.
 
Kurcze a widzisz u nas takich lempexów nie ma :dry:. Ale może poszukam w stolicy, jak do pracy wrócę zawsze można będzie się przejśc nie? :happy2:
No ja będę się starała jak najmniej kasy jednak wydac. Na pewno potrzebuję szczoteczki do włosków, obcinacza do paznokci smoczków i butelek. Ale tak jak piszesz teraz wiem już czego i w jakiej ilości mi potrzeba bo przy młodej to masakra była...no ale tak to jest wtedy jeszcze neta w domku nie miałam :happy2:
 
ja wiem na pewno, że miałam za mało ciuszków takich od urodzenia, większość było na moją Córkę dużo za duże i wyglądała jak skate :-) teraz nie zrobię tego błędu, wiem też, że laktator będzie potrzebny... leżaczek dla Dzidzi, którego nie miałam, super sprawdziło się łóżeczko turystyczne bo dużo jeździmy, sprawdziło się w późniejszym okresie krzesełko do karmienia, mata edukacyjna była zbawieniem, karuzela nad łóżko też dała rade, ale nie miałam jakiejś zbajerzonej... Przydał się bardzo stojak do wanienki, nie trzeba było się schylać, a stało to to bardzo stabilnie, bez przewijaka bym nie pociągnęła ;-) no i to tyle z tego co pamiętam.
 
reklama
Nikusia w takim razie zapraszam na gołąbki do mnie :-D

Karolinusia
ale Ci dobrze, aż 15 dni wypoczynku! Pięknej pogody życzę ;-) Przed wyjazdem koniecznie prosimy o zdjęcie dzidzi ;-)

W kwestii zakupów jestem zielona, dlatego baaaaardzo liczę na Waszą pomoc ;-) Mam nadzieję, że doświadczone mamusie podzielą się wiedzą co jest potrzebne a co nie ;-)
 
Do góry