reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Mamusiu ale dobrze że z córeczką wszystko w porzadku :) chłopaki jakoś sobie poradzą w domu ... Pewnie dostajesz ten nieszczęsny fenoterol ... To już wiem co się po nim dzieje ale jestem pewna że dasz radę, odpoczywaj i niczym się nie martw przytulam mocno
 
Ostatnia edycja:
reklama
wróciliśmy od teściów.. brzuchol mnie boli jak nie wiem.. wzięłam magnez i duphaston i lezę..dobrze, że jutro wizyta! ale małe się rusza więc chociaż tyle.. kicia mnie niezmiernie w lewym boku(tylko tam je czuje przez te łożysko)

mamusiu czekamy na więcej wieści i ściskamy cieplutko! trzymajcie się tam kobietki dzielnie!
 
Dziękuję za wasze odpowiedzi. Jeśli chodzi o łóżeczko to już mamy. Mamy też wanienkę i kilka ubranek. Spróbuję jeszcze porozglądać się na allegro, ale to wszystko i tak kosztuje. Jakoś damy radę.

Mamusia synka - Trzymaj się. :)
 
Farfalla to nie jest tak źle -takie małe dziecko na prawdę dużo nie potrzebuje najważniejsze żeby miało ciszę spokój i czułych i kochający rodziców
Prawde mówiąc i tak masz więcej niż ja - ja nie mam zupełnie niczego ale mam jeszcze 4 miesiące :-D
 
hej kochane ja dziś tylko na chwilke pogoda piekna ale od wczoraj zle się czuje, posprzatalam wczoraj mieszkanko a potem dopadl mnie bol plecow i bol jednej nogi , dziś czasem boli mnie w pachwinie - czuje się jakbym przez noc szpagaty robila :baffled: Staram się dużo nie chodzic czy się schylać ....

Mamusia synka trzymaj się i zdrowka zycze !!
 
reklama
Do góry