reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Witam się już prawie weekendowo! :tak:

Wpadlam tylko na chwile, bo za chwile się pakuje, bo jedziemy na weekend do Myslenic. Może troche tam odpoczne i pospaceruje sobie po lesie. ;-)
Mam tylko nadzieje, ze wygram z choroba, bo cos mnie zaczyna lapac ale na razie się nie daje!

Musze się wam troche pozalic. Dzisiaj babcia tak mi podniosla cisnienie, ze masakra. :wściekła/y: Jej corka, moja chrzestna, miala na początku tygodnia operacje, cos tam z kamieniami i wczoraj wyszla, dobrze się czuje i chodzi i wogole. Babcia jest na mnie obrazona, ze jej nie zawiozłam wczoraj do niej. A ja wczoraj zle się czulam i caly dzien leżałam. Sory ale ja mam zagrozona ciaze, zarzywam 14 tabletek dziennie i nie będę na jej kazde zyczenie wsiadac w auto i ja wozic jak np kreci mi sie w glowie. Bo jak bym zaslabla to nie miałabym tylko siebie na sumieniu tylko jeszcze ja i oczywiście dzidziusia. Oooo wlasnie slysze ze dzwoni gdzies, pewnie pozalic się jaka ja jestem zla wnuczka! Już nie raz słyszałam od niej, ze jestem najgorsza wnuczka jaka ma. :no: A ja się pytam jak ona musi jechac do lekarza, albo do sklepu, to kto ja wozi? A jak kiedys powiedziałam, jej niech inna wnuczka albo wnuk ja odwiezie, bo mieszkaja zaledwie 7 km od nas, to co powiedziala? Oni maja swoje rodziny i swoje problemy i ja nie będę się ich prosić… Masakra poprostu! Sorki, dziewczyny, ale musiałam się wygadac komus! :-(

malpawzoo super, ze cie mamy!!! :-)

mlodamama21 nio z rodzina to jak zawsze najlepiej wyglada się tylko na zdjęciu, a tak to roznie bywa.:baffled: My mieszkamy z moja babcia w jednym domu i moi rodzice przyjeżdżają raz na 2 tygodnie, wiec spokoju nie mam wogole i już nie mogę się doczekac remontu i jak już będziemy mieć przynajmniej swoje pietro i troche spokoju.

mamusia synka na pewno za 3 tyg. okaze się, ze wszystko jest w jak najlepszym porzadku!!!:tak:

PierwszyRazMama a zazywasz magnez? Mnie brzuch bolal tez caly czas, ale odkad mam konska dawke magnezu bo 3x2 i to jeszcze forte, to nic mnie nie boli już tylko od czasu do czasu zakluje.

kasiulekk na pewno nie powinnas czytac tyle w Internecie!!! Marcia tez dobrze radzi, idz do innego specjalisty! Będziesz spokojniejsza!

Mrowkaa gratuluje dziewczynki!! Nasz dzdzius jest nieśmiały i nie chce się ujawnic, no ale po cichu mam nadzieje, ze to tez dziewczynka hehe

19ania90 ja biore pregne plus od 12 tygodnia, a duphaston wlasnie przestalam brac.

Karolinusia ja tez zakupoholiczka jestem, ale na razie powstrzymuje się, bo nie znamy jeszcze plci, ale potem to strach pomyśleć co będzie hehe ;-)


Juszka witam u nas! :-)

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty!!!
Gratuluje tez wszystkich udanych wizyt!! :-D
 
marcia30 dzięki za pocieszenie ;-) jakoś będę musiała to wypić z zatkanym nosem najlepiej :-( Mojej bratowej pielęgniarka dodała cytrynki do tej mikstury, żeby była bardziej znośna, więc też na to liczę, a nawet na wszelki wypadek wezmę swoją własną... może pozwolą mi dodać :rofl2:
 
Mloda mama nie wolno przemywac rumiankiem oczu dziecka. Kazdy lekarz to powie. Jedynie przegotowana woda lub sola fizjologiczna. Tak tez przemywam. W poniedzialek najwyzej lekarz cos mi przepisze jak nie przejdzie samo
 
Aneta - no nie każdy lekarz tak powie bo mój Wojtuś jak raz złapał w przedszkolu jakieś zapalenie spojówek to teraz dość często to ma i lekarka kazała przemywać rumiankiem. Ale podstawą jednak są jakieś kropelki do oczu bo to samo nie przechodzi. Ale takie kropelki to u nas w PL na receptę więc wizyta u lekarza wtedy konieczna. Życzę zdrówka dla dzieciątka.
 
Co do oczu to u nas położna polecała napar z czarnej herbaty. Ale nigdy nie próbowałam.

Baby, nasza pediatra zapisuje euphorbium. Ale czy to pomaga? Szczerze? Nie za bardzo ;)

Ania, ja biorę od paru dni witaminy zamiast foliku, bo zaczęłam mdleć wszędzie od kościoła po sklepy ;) No i kwasy omega, ale to biorę cały czas, czy ciąża, czy nie ciąża :)
 
reklama
Rumianek nie jest zły, z tym, że lubi uczulać :) Dlatego lekarze są ostrożni.

Ewa, u nas też nie daje rady ;) Ale pytałam z czystej ciekawości, bo zazwyczaj lekarze bronią się przed homeopatią, ale nie w tym przypadku :)
 
Do góry