reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Ludzie czasami sa dziwni , ja mam znajoma ktora swojej 2 letniej coreczce farbowala wlosy bo nie chciala zeby dziecko bylo rude a zaczela ja odchudzac zeby miala figure modelki w wieku 3 lat ....
 
Ja nie farbowałam, a urodziłam rudzielca ;-) No ale on nie taki typowy rudzielec, teraz to już w blond wpada, zależy jak pada światło.

Dziś jakby pierwszy raz kiepskawo się poczułam, no zobaczymy co będzie dalej.

Jest i wada małej różnicy wieku - dzieci lubią na ręce, a przynajmniej mi czasem się zaczyna kręcić w głowie jak podnoszę mojego klocka...
 
Cześć dziewczyny :)
Czytam o tych "mateczkach" i śmiać mi się zachciało, bo ja akurat wychowywałam swoje brzdące w myśl zasady że szczęśliwe dziecko to brudne dziecko :) Nie widziałam nigdy większego zadowolenia na dziecięcej buzi jak wtedy gdy udało mu się usmarować obiadkiem, upaprać porządnie w piachu albo obtoczyć w mące. Mam zdjęcia jak nasza najstarsza w wieku 4 lat wpadła w rozsypany wielki wór styropianowego granulatu. Ale była frajda.... :-D Ciekawe co "mateczki" miałyby na to do powiedzenia.
 
Witajcie,
Właśnie nadrobiłam zaległości w czytaniu od wczoraj.. Cudnie, że będą bliźniaki!
Dziś jadę na pierwszą wizytę, przeżycia są bo pierwszy raz zobaczę bąbelka! Relację zdam jutro bo nie wiem o której wrócę.

Miłego wieczoru, trzymajcie się cieplutko, tak jak ciepło na dworze :) piękna pogoda sprzyja, więc i uśmiech mi się maluje na twarzy:)
 
reklama
Witajcie wszystkie mamusie. Trochę późno, ale chciałabym dołączyć do Waszego grona. Wstępnie mam termin porodu na 3 marca 2014 r. Wczoraj byliśmy u gin i ku naszej uciesze dostrzegliśmy bijące serduszko naszej dzidzi. Tak bardzo bałam się że może być inaczej... Gratuluję Wam wszystkim i mam nadzieję, że wszystkie w komplecie w marcu 2014 roku zostaniemy szczęśliwymi mamusiami. Nie wiem jak się poruszać po tym forum, nawet nie wiem czy uda mi się umieścić tą wiadomość na tym forum:) Pozdrawiam
 
Do góry