reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Hej Dziewczynki! Ja już dzisiaj się trochę oswoilam z radosną nowina. Bardzo dziękuję za wszystkie gratulacje, to mile. Wieczorem pokaże zdjęcie :happy2:

Planujemy z mężem kupić dwie pary bucikow, żeby w weekend dac rodzicom i tesciom. Już to widzę, ja wyjmuje jedną parę - okrzyki radości, a zaraz potem mąż wyskakuje z drugimi butkami :-D

Karolinusia oczywiście też trzymam mocno kciuki!
 
reklama
Suonko - dasz radę a czas do jutra zleci szybciutko:tak:
Karoliniusia &&&&&&&&&&&&& za wizytę i czekamy na relację
19ania90-
ja mam dużo takie dziwnej wydzieliny ale to zapewne od Luteiny bo biorę ją dowcipnie. Od kiedy zaś biorę duphaston to mineły mi własnie takie napięcia w podbrzuszu lekkie nawet bóle i kłucia. Widocznie miałam jednak mało progesteronu. Ale Typowo płodny śluz w dużej ilości może rzeczywiście byc zastanawiający robiłaś poziom progesteronu????
Mrowkaa - u mnie jak dwa miesiące temu poroniłam i kadry dostały zwolnienie z literką B to huczało, że masakra. Ja nie wiem gdzie jest tu ochrona danych osobowych. Tym bardziej, że poroniłam to gęby powinny trzymac na kłudkę. Teraz jak wrócę 29 lipca to powiem szefowi, u mnie moje przyjacółki 3 z pracy już wiedzą i skakały do góry jak tylko się dowiedziały a do tego wiem, że pary nie puszczą więc luzzzz. A potem reszta to mi lata a niech gadają. Czekałam na dziecko 3,5 roku więc niech spadają.
Kruszka - Widzisz ale z Twoich słów taka mała różnica wieku widac, że wcale Cię nie przeraża. Jest mnóstwo pozytywnych opinii o tym aby dzieciaczki razem się wychowywały itd. i ja uważam, że super. Zapewne gdybym wiedziała 8 lat temu, że przyjdzie mi czekac na kolejne dziecko 3,5 roku to decyzja szybko by zapadła ale kto wiedział??? Teraz jednak tak jak piszę cieszę się młoda jest mądra samodzielna dużo sama robi więc tak na dobrą sprawę będę miała pomoc a nie dodatkowy obowiązek.
Ja też bardzo się martwię niby serduszko widziałam ale tyle się słyszy.ehhh te nasze przeboje :dry:...a czasem kobiety nawet razu u lekarza nie są , że o innych ekscesach nie wspomnę :baffled:
Co do duzej ilości par z bliźniakami...ja mam swoją teorię :-) wydaje mi się, że na chwilę obecną wiele par ma kłopoty z poczęciem i bardzo wiele małżeństw poddaje się przeróżnym terapiom aby maluszek był. W tym terapiom stymulującym wzrost pęcherzyków a tym samym prawdopodobieńśtwo ciąży bliźniaczej jest dużo większe. Także...
 
Nikusia myślę podobnie do Ciebie. Też miałam stymulację, pęcherzyki urosły trzy, więc szansa na bliźniaki jest ;-) Jutro się okaże ;-)

Mewa czekamy na zdjęcie. Super pomysł na przekazanie dobrych wieści. Koniecznie zdaj później relacje jaka była reakcja ;-)
My już powiedzieliśmy rodzicom i najbliższym znajomym, mój m nie mógł się doczekać, po drugiej becie ogłosiliśmy nowinę rodzicom ;-)

Wiecie co... moja kotka spędziła dzisiaj całą noc na balkonie. Mąż wychodził przed snem na papierosa i nie zauważył, że kot wlazł na balkon. Znalazłam ją dopiero o 5.30 jak wstałam na siku. Pewnie jej dupsko zmarzło ;-)
 
19ania90 śluz powinien być takie mleczny,kremowy i zwykle kobieta ma go dużo. Jeśli nie bierzesz luteiny dowcipnie, a jesteś już po przejściach to bym poszła do lekarza dla swojego spokoju. Nie straszę Cię, ale wizyta by Cię uspokoiła. Ja bym tak zrobiła.
 
Ja najchętniej z radości bym już wszystkim powiedziała a na pewno córeczce...ale po ostatnim poronieniu ...chyba się boimy :sorry2:...no niby wtedy też bardzo wąskie grono wiedziało ba nawet córeczce nie powiedzieliśmy bo ona by chyba jeszcze gorzej niż my to przeżyła...no ale po 27 jak będzie wszystko ok. To już nowina pójdzie w świat :tak: akurat ok 8 tygodnia więc myślę, że ok :tak:
No kotkowi pewnie dupka zmarzła, a nie miauczała, żeby ją wpuścic?
 
Ale nam się dobrze spało.... właśnie wstaliśmy :)

suonko biedny kotek .... ale musiał być przerażony jeśli zdarzyło się to pierwszy raz
nikusia nie sprawdzałam poziomu progesteronu.... ale nie mam ciągle tego śluzu..... w zasadzie to mam sucho tylko czasem przy podcieraniu go zauważe narazie to 3 razy .....

kurde nie wiem co robić..... ta wizyta tak późno.... w prawdzie powiedzieli mi że ze względu na poprzednią ciąże w razie plamień mam zaraz przyjechać i będę bez kolejki przyjęta..... bo ja z nfz chodze.... chociaz moja gin prywatnie tez przyjmuje.... i wlasnie sie zastanawiam czy nie ugadac sie prywatnie do niej wczesniej zeby sie uspokoic a potem na kolejne wizyty chodzic juz z nfz

a co do farbowania włosów to moja gin powiedziała, że nie widzi problemu... tymi farbami bez amoniaku....
Ja z racji tego, że wierze w zabobony bałam się farbować w poprzedniej ciąży.... nie wiem czy odważe się w tej :p
 
reklama
moje dziecko nie jest rude :-) jest brunetem, a męża brat ma dwoje rudych dzieci i żadne z nich rude nie jest a jego żona to chyba w życiu włosów nie farbowała :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

ja mam dużo śluzu, zalewa mnie dosłownie :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:bezbarwny i rzadki taki.........

Mewa
czekam na focie, ciekawa jestem jak wyglądają bobasiątka wasze :-)
 
Do góry